Cztery osoby z forum + ja, do rozpicia trzy litry : )

Tak pomijając osoby, które miałem przyjemność poznać, to z miłą chęcią napiłbym się z taką czwórką:
1) niewątpliwie @Przemek , nie wiem czemu, po prostu go lubię.
2) @kkk , to wiadomo czemu, ciekawe po ilu głębszych byśmy się pobili.
3) @pem1990 , bo nie wiem, ot tak.
4) @Cloud , tutaj niespodzianka, choć się znamy, to wydaje mi się, że przełamać pewną niechęć by się przydało, a najłatwiej przy domowej roboty nalewce.
to tak z MVD.
 
Tak pomijając osoby, które miałem przyjemność poznać, to z miłą chęcią napiłbym się z taką czwórką:
1) niewątpliwie @Przemek , nie wiem czemu, po prostu go lubię.
2) @kkk , to wiadomo czemu, ciekawe po ilu głębszych byśmy się pobili.
3) @pem1990 , bo nie wiem, ot tak.
4) @Cloud , tutaj niespodzianka, choć się znamy, to wydaje mi się, że przełamać pewną niechęć by się przydało, a najłatwiej przy domowej roboty nalewce.
to tak z MVD.
Na pewno będzie okazja :-)
 
Większość udzielających się użytkowników i tak ma ze 2-3 piwka ze sobą wypite w Krakowie, a część to dużo więcej :p Jak ktoś się następnym razem nie wybierze ten trąba.
 
W realu spoko ziomek, bardzo kulturalny, nie to co na forum :D
Potwierdzam, choć nieco tajemniczy i zachowujący ciągły dystans do otoczenia. Chyba też niewiele pił na zlocie, to może dlatego. @Cloud
 
Ja cały czas mam marzenie że napije się kiedyś z @Cloud

Koleś niezwykle mooocno zaangażowany w świat Rocksów i Cohones. Chyba najbardziej z redakcji (tzn. chodzi mi o to, że jakby zżył sie z forum i czasem tracił poczucie czy to forum, czy juz real ) Chciał ze mną wyskoczyć na solo przed knajpę w Krakowie, tylko nie był pewny moich zapasów - co mnie chyba uratowało ;)
 
Koleś niezwykle mooocno zaangażowany w świat Rocksów i Cohones. Chyba najbardziej z redakcji (tzn. chodzi mi o to, że jakby zżył sie z forum i czasem tracił poczucie czy to forum, czy juz real ) Chciał ze mną wyskoczyć na solo przed knajpę w Krakowie, tylko nie był pewny moich zapasów - co mnie chyba uratowało ;)
Przecież to były żarty kaczor, (tzn. mam taką nadzieję :) ) hehe
 
Ja z forum nie usiadłbym do vódki tylko z mahonkie, ze względu na to, że nie miałbym o czym z nim porozmawiać, kompletny brak wspólnych tematów.
 
Back
Top