Cytaty z fighterskiego świata

Karateka@

UFC
Middleweight
W tym temacie proszę wpisywać ciekawe cytaty ze świata sportów walki:



You put the devil on the other side and I will come to fight - Royce Gracie, legenda MMA



I'm so bad that I make even medicine sick - Muhammad Ali, legenda boksu
 
http://chaelsonnensaidso.com/

"That's the life of a gangster, Goldberg."
"I'm like Jon Jones, I sound like Shawn Combes, and I've got trombone size stone like John Holmes!" (konferencja, dzień przed ważeniem przed Sonnen/Silva II)
 
"When you're the greatest fighter today. they've got a name for you. They don't call you a great fighter, they call you Chael Sonnen, beat me... If you can.
 
"Finally, baby, finally. It's destiny that we meet" - Carwin po wygranej z Mirem i ogłoszeniu walki unifikacyjnej z Lesnarem
 
Wolałbym mądre/kozackie cytaty niż te pokazujące fighterów z nienajlepszej strony :)



Czułbym się oszukany, gdyby ktoś oszczędzał mnie na ringu. Partner ma mi pomóc przezwyciężyć własną słabość (...) musisz zwalczać strach i zaakceptować ból, musisz odrzucić, wręcz unicestwić własne ja - to jest szkoła umierania. - Marek Piotrowski, legenda kick-boxingu
 
Mi sie ostatnio spodabał ten cytat z Diaza, co któryś z Was ma w avku:



" BAD FOR THE SPORT? .... "



A do języka codziennego jakoś tak naturalnie uzywam od czasu do czasu:



" I'm not impresed by your performance "
 
"Zaskoczył mnie, ponieważ kurwa był mega silny ale tak po za tym to taki był plan" - Tymoteusz "Omen" Świątek
 
(Jakie były te ciosy które otrzymałeś?) - Dla zwykłego śmiertelnika, śmiertelne - Tymoteusz Świątek :)
 
Zawsze się zastanawiałem, czy to nie ten cytat z Basa Ruttena dał nazwę forum :)" You can buy muscles but you can't buy COJONES"



I jeszcze kilka:



bas_rutten_pride.png




dan+henderson.jpg




renzo_gracie.png




motivational_quotes_rickson_gracie.png




fedor_emelianenko_quotes.png
 
HAHAHAHA - Bob Sapp



Kopałem z całych sił. Prawdopodobnie złamałem nogę. - Najman (sorki zapomniałem imienia)



Cos mi chrupło padłem na ring i było po walce - Vanderlej Bazelak
 
Back
Top