Cytaty z fighterskiego świata

Mnie się podoba cytat Renzo z postu Barnaby, i przypomina związana z tym sytuacja jaka miała miejsce na jednym ze wspólnych treningów z Painkillerem :-)
 
nickdiaz_fuckyoubitch.gif
 
"Może zabraknąć mi kondycji, może zabraknąć mi umiejętności, ale nigdy nie zabraknie mi serca do walki" - Michał "Cipao" Materla
 
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali



"Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej, żebyś się obudził i przeprosił." - HubiSSJ3



"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chce być jego uczniem." - Bruce Lee



Roy Jones jr, kiedy zaproponowano mu walkę z Vinnym Pazienzą: "To nie ma sensu. Musiałbym z nim walczyć wielkimi, 18-uncjowymi rękawicami, z prawą ręką zawiązaną do tyłu, lewą mógłbym go bić nie więcej niż 10 razy w ciągu rundy, a jedną nogę musiałbym mieć w cemencie".



"Aby być wielkim mistrzem, musisz uwierzyć, że jesteś najlepszy. Jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś." - Muhammad Ali
 
Joe Rogan po tym jak Gabriel Gonzaga przypadkowo kopnął w jajca Chrisa Tuchscherera:

"God didn't have MMA in mind when he designed the human body. He didn't think we'd be stupid enough to throw our bones at eachother."
 
"Każdego dnia Twój umysł stara się zrobić tak, żebyś się poddał, to nie tak, ze chce Cie uczynić przegranym, po prostu Twój umysł stara się, żebyś robił to co jest prostrze, jest łatwiej siedzieć na kanapie i oglądać TV niż założyć Gi i pocić się na macie, bo Twój umysł widzi, że walczysz! Że jesteś w niebiezpieczeństwie! A możesz to przerwać. Ale prawda jest taka, że robisz to bo chcesz, chcesz rzucać sobie wyzwania, chcesz walczyć, dlatego musisz sobie powiedzieć - nie, nie poddam się, postaram się bardziej, dotrwam do ostatniej minuty." - Felipe Costa



"Nie było nawet jednej waki w turnieju w której nie myślałem - o nieee na prawdę przegrałem! zdobył 2 punkty, przegrałem, po prostu odklepię pójdę do domu i zjem ciasto cytrynowe, za każdym razem tak jest. Ale prawda jest taka, że wiedząc to, wiedząc jak Twój umysł próbuje Cie pokonać staram się zneutralizować te myśli, myślę - nie, nie poddam się, mam jeszcze czas, będę walczył." Felipe Costa







"I'm so mean I make medicine sick!" - to jest ten cytat z pierwszego postu. ;-p







Hubi - to co napisałeś to jest bodajże M. Ali
 
Freeman, zapomniales o wstawce z porada psychiatry i zaleceniami lekarza.



ej, ten Forresta quote to jest serio? pasuje do niego jak ulal, jebnalem. :)
 
Back
Top