Cytaty z fighterskiego świata

Kaczka41: Jest różnica między cytatami takimi jak ten Fedora, a powiedzeniami fighterów jak fuck'i Dany White'a. Wiem, że to rozumiesz, więc uprzejmie proszę o zaprzestanie trollowania.



• I just want to be known as the greatest ever • is that too much to ask? • Bj Penn
 
miguel_torres.png




rashad_evans_quotes.png








tumblr_lfvdp8bzVl1qcgr7io1_500.png




forrest_griffin.png




randy_couture_quotes_mma.png




tumblr_ma7gc8k91q1rcn33to1_500.jpg




tumblr_mjj8if7mzG1qcgr7io1_500.jpg
 
Dobra. Mój temat był szerszego pokroju. Ale skoro mają byc tylko cytaty, więc łap:



• If a rape van was called a surprise van, more women wouldn • t mind going for rides in them. Everyone likes surprises." - Torres
 
"Musisz sobie uświadomić, że jeśli jesteś w fighterskim biznesie i jesteś fighterem, czasami musisz przegrać." Alistair Overeem
 
• It • d have to be Tank Abbott. He hit me in • 96. My first daughter was born in 2000, second daughter born in 2001, and they were born dizzy. •


Don Frye na pytanie kto mu w życiu najmocniej przypierdolił :)
 
Przestań spamować bo dostaniesz bana a nie wejście na czat. Nie o taką aktywność chodzi.
 
"The sacrifice it's worth it for the glory. I've sacrifice friends, parties, all this things, relationships... have a hard time working out, because of the time you have to put in to the gym... on the road" Rory McDonalds
 
"The sacrifice it's worth it for the glory. I've sacrifice friends, parties, all this things, relationships... have a hard time working out, because of the time you have to put in to the gym... on the road" Rory McDonalds

"fajny wpis" Rory McDonalds
 
"Boję się pamiętać, a jednocześnie nie chcę zapomnieć, bo wiem, że to mogą być jedne z najpiękniejszych wspomnień. Cudowne chwile, które i tak były zbyt krótkie, dziś wódke mieszam ze smutkiem"

"zresztą , dobrze wiesz to
błądzę jak wszyscy
ale nie jak większość"

"czas ucieka , nic się nie zmienia
droga , którą wybrałem prowadzi do zatracenia
wspomnienia o zdarzeniach trzymam w pamięci
bo to koi ból nakręca spiralę śmierci"

"ona jest dla odważnych , chcących więcej od życia
więc jeśli nie możesz jej mieć nie mów że to dziwka"

"milczenie, które tak dużo mówiło
nic już nam nie powie
Ja i ty, spóźnieni kochankowie"

"różne przypadłości się zdarzają w życia młynie,
przeciwności losu - to i tak cie nie ominie,"

"Możesz się wkurwiać lecz tak pomiędzy nami,
nie chciałbyś patrzeć na świat moimi oczami."

"nie jest dobrze
czas zamiast leczyć,zaraża mocniej"

"Wiesz, jak ciężko iść do przodu przed oczami mając wczoraj"

"chcę być bliżej, dlatego teraz siedzę i piszę,
by rozumieć cię bez słów, wtedy kiedy słyszę cisze"



Fajny temat ciesze się że ktoś go założył. wkrótce dam więcej cytatów :)
 
Mistrzowie nie rodzą się w salach treningowych. Mistrzowie rodzą się z tego, co mają głęboko w sobie • z pragnień, marzeń, wizji. - Muhammad Ali. Goolman za zdrowie tego kolesia.
 
Cytat GSP:
"I never talk about aliens. I talk about non-identified flying objects. And if you don't believe me, one day I was in Albuquerque . . . with Rashad Evans and Mike van Arsdale, a fighter called Alejandro, he's a Mexican guy, and also Ali (Abdel-Aziz), I believe he managed Frankie Edgar. And we're all in the car. And you could ask any of those guys . . . we were in a car in Albuquerque, New Mexico on the highway, and we saw a UFO all together."
 
Conor McGregor Quotes:

"We're not just here to take part — we're here to take over."

"I could rest my balls on your forehead."

"If one of us goes to war, we all go to war!"

"I am cocky in prediction. I am confident in preparation, but I am always humble in victory or defeat."

"There's two things I really like to do and that's whoop ass and look good. I'm doing one of them right now and on Saturday night, I'm doing the other."


"I don't just knock them out, I pick the round."
 
Kowboj :
I guess I could sit back like every other fighter and sit and wait. But I'm not like every other fighter. I don't give a shit.
 
Back
Top