Cyberpunk 2077

Ogólnie przez błąd zagrałem od nowa. Podstawka skończona bez pobocznych. Level 37 wbity i wjeżdżam w weekend do dog town. Mam nadzieję że teraz obędzie się bez problemów. Dam im jeszcze czas do soboty bo 20GB danych nie daje pewnosci że nic nie zjebali.
Ile miałeś FPS-ów w centrum Dogtown?
 
Ile miałeś FPS-ów w centrum Dogtown?
Właśnie o dziwo nic mi nie klatkowało a gram w trybie włączony Ray tracing. Na ps5 gra jest bardzo stabilna. Dużo lepiej niż na wiedźminie po next gen update. Grałem na trybie wydajności jak i drugim gdzie jest ray tracing i nie widziałem różnicy w płynności. Nawet jestem pod wrażeniem że tak jest. Ja miałem tylko problemy z zapisami pod koniec dodatku i nie ładującymi się skryptami.
W centrum dog town robiłem grube zadymy na ponad 20 przeciwników i było ok.
Wiedźmin z rt to jest slide show. Nie da się na to patrzeć.
 
Właśnie o dziwo nic mi nie klatkowało a gram w trybie włączony Ray tracing. Na ps5 gra jest bardzo stabilna. Dużo lepiej niż na wiedźminie po next gen update. Grałem na trybie wydajności jak i drugim gdzie jest ray tracing i nie widziałem różnicy w płynności. Nawet jestem pod wrażeniem że tak jest. Ja miałem tylko problemy z zapisami pod koniec dodatku i nie ładującymi się skryptami.
W centrum dog town robiłem grube zadymy na ponad 20 przeciwników i było ok.
Wiedźmin z rt to jest slide show. Nie da się na to patrzeć.
U mnie wręcz przeciwnie. Jak odpalam RT to widocznie spada do 30 klatek i gra się dużo mniej przyjemnie niż na wydajności. Za to poprawy grafiki praktycznie nie widzę
 
U mnie wręcz przeciwnie. Jak odpalam RT to widocznie spada do 30 klatek i gra się dużo mniej przyjemnie niż na wydajności. Za to poprawy grafiki praktycznie nie widzę
Tez grasz na konsoli? Moze trzeba ją odkurzyć bo już chłodzenie nie ogarnia. Z ps5 jeszcze ważne w jakiej pozycji stoi.
 
Tak, ps 5. Stoi pionowo, ale może faktycznie przydałoby się ogarnąć trochę z kurzu
Z tego co czytałem moga wystąpić problemy z chłodzeniem w pozycji pionowej. Zresztą jak i z poprzednimi modelami też. U mnie od początku leży.
 
Trzeba będzie się wyposażyć w mody.
Gram na konsoli więc mnie to nie dotyczy. Cyberpunk jest dobry ale w kolejce czekają następne tytuły także od LPG projekt. Tak więc przejdę ostatni raz i czekam na drugą części i nowego wiedźmina.
 
Ten Max Tac jest przejebany xD
Po misji w Pacyfice chciałem sobie ich sprawdzić, wbity 52 lvl i rozjebali mnie jak gnój po polu xD

W ogóle byczki mały spoiler, bo ciekaw jestem waszych wyborów.

Voodoo czy Netwatch? Za pierwszym razem jak przechodziłem wybrałem VB i wkurwiłem się, że to takie zakłamane kurwy, więc za drugim razem wybrałem Netwatch i z punktu widzenia mojego V to jedyny słuszny wybór, bo de facto tylko ten Netwatch nic do V nie ma xD
Zadanie z Peralezami - przechodzę drugi raz i tym razem ukryłem prawdę przed Jeffem. Trochę mnie zmroziło jak za pierwszym razem mu powiedziałem o wszystkim i później pojawiło się info, że chłop przepadł, konto usunięte i chuj wie co się z nim stało.
 
Ten Max Tac jest przejebany xD
Po misji w Pacyfice chciałem sobie ich sprawdzić, wbity 52 lvl i rozjebali mnie jak gnój po polu xD

W ogóle byczki mały spoiler, bo ciekaw jestem waszych wyborów.

Voodoo czy Netwatch? Za pierwszym razem jak przechodziłem wybrałem VB i wkurwiłem się, że to takie zakłamane kurwy, więc za drugim razem wybrałem Netwatch i z punktu widzenia mojego V to jedyny słuszny wybór, bo de facto tylko ten Netwatch nic do V nie ma xD
Zadanie z Peralezami - przechodzę drugi raz i tym razem ukryłem prawdę przed Jeffem. Trochę mnie zmroziło jak za pierwszym razem mu powiedziałem o wszystkim i później pojawiło się info, że chłop przepadł, konto usunięte i chuj wie co się z nim stało.
Peralezowi powiedziałem - stwierdzilem że najlepsza prawda. A że potem ich konta/telefony zostaly pokasowane no to nie wiem czy oni sobie nie usuneli nrow itd zeby sie odciąć od tej firmy ochroniarskiej i tych którzy nimi kierowali...

Co do drugiego wyboru to nie miałem chyba go jeszcze... O co Ci dokladnie chodzi? Wiem że po instalacji Widma Wolności i patcha 2.01 dalej zabijam Voodoo boyzow bo takie scierwo jak kazde inne z taych gangusow... Ale ja jestem teraz lvl 40 i gram rownolegle Phantom Liberty i podstawke - caly czas jestem przed rozmową z córką Arasaki w centrum - bo chce sczyścić zadania poboczne...
 
Peralezowi powiedziałem - stwierdzilem że najlepsza prawda. A że potem ich konta/telefony zostaly pokasowane no to nie wiem czy oni sobie nie usuneli nrow itd zeby sie odciąć od tej firmy ochroniarskiej i tych którzy nimi kierowali...

Co do drugiego wyboru to nie miałem chyba go jeszcze... O co Ci dokladnie chodzi? Wiem że po instalacji Widma Wolności i patcha 2.01 dalej zabijam Voodoo boyzow bo takie scierwo jak kazde inne z taych gangusow... Ale ja jestem teraz lvl 40 i gram rownolegle Phantom Liberty i podstawke - caly czas jestem przed rozmową z córką Arasaki w centrum - bo chce sczyścić zadania poboczne...
Chodzi o zadanie w centrum handlowym z agentem Netwatch. Możesz go oddać VB albo pójść z nim na układ i wtedy późniejsza akcja z Alt i jej następstwa wyglądają trochę inaczej
 
Chodzi o zadanie w centrum handlowym z agentem Netwatch. Możesz go oddać VB albo pójść z nim na układ i wtedy późniejsza akcja z Alt i jej następstwa wyglądają trochę inaczej
akcja z Alt co się z nia za black wallem porozumiewamy własnie w pacifice u Voodoosów?
 
A no to ja juz dawno, dawno po tym - widocznie przegapilem tego questa z tym typem z netwatchu ...
Nie mogłeś tego przegapić, bo to część głównego questa. Na samym końcu masz wybór czy go ogłuszasz i oddajesz Voodoo Boys czy wchodzisz z nim w układ. Ma to wpływ na to co się stanie z Mamą Brigitte i Placidem
 
Nie mogłeś tego przegapić, bo to część głównego questa. Na samym końcu masz wybór czy go ogłuszasz i oddajesz Voodoo Boys czy wchodzisz z nim w układ. Ma to wpływ na to co się stanie z Mamą Brigitte i Placidem
o kurde ale masz pamiec Placida i Brigitte czywiscie pamietam ale tego typa za nic :DDD no ja zalatwilem u nich co mialem zalatwic z Johnym i alt i opuscilem ich w takich nastrojach wiesz że sie nie lubimy ale sobie tam pomoglismy i tyle pamiętam ostatnie z nimi jak wychodzę z tego ich przybytku i tam stoi ten Placid i potem gadasz z Johnym tam przed tym 'kościołem' i tyle....
 
@Rododendron te wybory tak naprawdę nie mają znaczenia.
Peralezowie w żaden sposób.
Zabicie lub nie voodoo Boyz tak naprawdę tylko otrzymujemy jedną wiadomość od placide dużo później. Jeśli ich nie rozwalimy to można wejść do pewnego obiektu w dog town bez walki ale przy wyjściu i tak walczymy. Plus kilka zmienionych dialogów.
Niezależnie od układu lub nie z agentem net watch i tak można zabić lub nie Placida i netrunnerke po wizycie za Black wallem.
Szkoda że tego typu decyzję nie niosą jakichś większych konsekwencji w scenariuszu ale już nie będę się czepiał na siłę.
Na marginesie byłem dziś na PGA. Na stoisku CD projekt tłumy a na starfielda nawet pies z kulawą nogą nie nasikał.
 
Na marginesie to już mam prawie 500 godzin i jadę dalej. Mimo wielu błędów genialna gra.
 
@Rododendron te wybory tak naprawdę nie mają znaczenia.
Peralezowie w żaden sposób.
Zabicie lub nie voodoo Boyz tak naprawdę tylko otrzymujemy jedną wiadomość od placide dużo później. Jeśli ich nie rozwalimy to można wejść do pewnego obiektu w dog town bez walki ale przy wyjściu i tak walczymy. Plus kilka zmienionych dialogów.
Niezależnie od układu lub nie z agentem net watch i tak można zabić lub nie Placida i netrunnerke po wizycie za Black wallem.
Szkoda że tego typu decyzję nie niosą jakichś większych konsekwencji w scenariuszu ale już nie będę się czepiał na siłę.
Na marginesie byłem dziś na PGA. Na stoisku CD projekt tłumy a na starfielda nawet pies z kulawą nogą nie nasikał.
No niestety nie mają, choć może jak wyjdzie kolejna część to będzie podobny myk jak z Wiedźminem i będzie to jakoś przedstawione w świecie gry.
 
No niestety nie mają, choć może jak wyjdzie kolejna część to będzie podobny myk jak z Wiedźminem i będzie to jakoś przedstawione w świecie gry.
Jedyne co masz to w niektórych przypadkach jakaś dodatkowa mini misja lub dodatkowa skrytka z wyposażeniem .
 
Wiem byczku, już to przechodziłem. :) Właśnie skończyłem wątek Rivera przed sekundą i idę odjebać kutasa z domu lalek :antonio:
Kuuurde wszystko w odwrotnej kolejności niż ja... Oba wątki spoko choć z lalkami jest trochę walki a z tym siostrzeńcem Rivera ciekawie zrobiony wątek detektywistyczny ale bardziej skradanka i szukanie śladów...
 
Ależ ta gierka wciąga... Obecnie 42 lvl., Śmigam na Sandym 'Apogeee" -chyba najlepszy w grze...

@Rododendron @Tar-Ellendil @Risky Znaleźliście takie cacka?

LAIKA.jpg

LAIKA2.jpg


LAIKA - Ulubiona spluwa obecnie^^

Hoon1.jpg

Hoon2.jpg


Hoon - Mega fajna furka - wielozadaniowa, szybka, zwinna, strzela - dla mnie TOP
Errata 2.jpg

Errata 3.jpg

Errata 4.jpg


No i na koniec Errata - Thermo Katana
 

Attachments

  • Errata 2.jpg
    Errata 2.jpg
    143 KB · Views: 3
  • Errata 3.jpg
    Errata 3.jpg
    157.3 KB · Views: 5
  • Errata 4.jpg
    Errata 4.jpg
    132.5 KB · Views: 4
Back
Top