Conor McGregor z poparciem dla gejowskich małżeństw.

a gdzie ja napisałem, że nie ma? napisałem o gejach lewakach, reszta obstawiam, że z 90% jest normalna i nie popierają tych chorych postulatów
chciałem oddzielić normalnych gejów od tych, za który główny cel mają zniszczenie tradycyjnego modelu rodziny
Mowa jest o gejach a Ty wyskakujesz, od razu z lewakami, tak typowo po kucowemu, odnioslem wrazenie,ze wg Ciebie jak ktos jest gejem to automatycznie czyni go to lewakiem. Pewnie wszyscy ateisci to tez lewacy. Bedac szczerym, irytuje mnie podobne szufladkowanie ludzi. Czlowiek jest bardziej skomplikowana istota niz ten schemat.
Co do malzenstw jedno-plciowych to nie mam nic przeciwko, kto niby dal mi prawo zagladania do lozka dwoch doroslych osob.Dopisze na koniec, ze w sprawach adopcji jestem przeciw. Gejem sie czlowiek rodzi, nikt nie ma kontroli nad tym kim/gdzie sie urodzi, jednak jak to mawial jakis tam znany filozof, nie pamietam teraz jaki "z obserwacji plynie nauka" i adopcja dzieci przez pary homoseksualne moglaby spaczyc w jakis sposob psychike mlodego czlowieka i nie, nie przeistoczy go w geja ale jednak cos tam moze w glowce namieszac.
 
Mowa jest o gejach a Ty wyskakujesz, od razu z lewakami, tak typowo po kucowemu, odnioslem wrazenie,ze wg Ciebie jak ktos jest gejem to automatycznie czyni go to lewakiem. Pewnie wszyscy ateisci to tez lewacy. Bedac szczerym, irytuje mnie podobne szufladkowanie ludzi. Czlowiek jest bardziej skomplikowana istota niz ten schemat.
Co do malzenstw jedno-plciowych to nie mam nic przeciwko, kto niby dal mi prawo zagladania do lozka dwoch doroslych osob.Dopisze na koniec, ze w sprawach adopcji jestem przeciw. Gejem sie czlowiek rodzi, nikt nie ma kontroli nad tym kim/gdzie sie urodzi, jednak jak to mawial jakis tam znany filozof, nie pamietam teraz jaki "z obserwacji plynie nauka" i adopcja dzieci przez pary homoseksualne moglaby spaczyc w jakis sposob psychike mlodego czlowieka i nie, nie przeistoczy go w geja ale jednak cos tam moze w glowce namieszac.
czytaj to skutku, bo coś słabo z tym
 
taki jest cel tych lewaków
comment_45fbZ7vhn9sX80jWJezt0xguRQUbI1mh,w400.jpg
my tu o gejach lewakach gadamy,
a teraz przeczytaj jaki jest tytul watku EOT
 
Związki homo były od zawsze i zawsze będą. Ale to nie jest powód, żeby nazywać to czymś normalnym, popierać nachalną propagandę środowisk LGBT etc. Dopóki to się dzieje w domowym zaciszu- niech będzie, ale gdy zaczyna mi się mówić co mam tolerować, czy wręcz akceptować, to pojawia się mój sprzeciw.
 
Conor mnie zawiódł. Lepiej by było gdyby w ogóle się w to nie mieszał. Niestety, słowo się rzekło.
 
młody jest, to i głupi. może ktoś mu tak niefortunnie doradził. też jestem za tym żeby sportowcy nie mieszali się do polityki.
 
Może Irlandczycy nie, ale Irlandia na pewno.

No tak, to właśnie semantyczne rozróżnienie jest istotą problemu.

Irlandia: jedna z najbardziej restrykcyjnych ustaw aborcyjnych na świecie - Irlandki: masowa "turystyka" aborcyjna przez kanał.
Irlandia: ostatni kraj Europy Zachodniej, w którym jakiś statystycznie znaczący procent ludności bierze ślub kościelny - Irlandczycy: naród w Europie o najbardziej promiskuitycznym nastawieniu i największej liczbie "nieślubnych" dzieci.
Irlandia: ostatni katolicki kraj Europy Zachodniej - Irlandczycy: w przeważającej większości pragmatyczni ateiści i wojujący antyklerykałowie.

A teraz w drugą stronę.

Irlandia: kraj,w którym +60% ludności zagłosowało* za małżeństwami homoseksualnymi (*tak przypuszczam) - Irlandczycy: naród, z którego 60% dźgnęłoby geja nożem, gdyby wiedzieli, że nie napotkają ich żadne konsekwencje.

Widzisz, o co mi chodzi? Wywlekanie rzekomego konserwatyzmu Irlandii to jest nazywanie wydmuszki jajkiem. Irlandczycy to jest naród wychowany przez stulecia w świadomości porażki i krzywdy (a nie, jak Polacy w świadomości krzywdy i moralnego zwycięstwa). Ten ich katolicyzm to były zawsze plemienne rytuały na przekór Angolom. A teraz, jak trafi się głąb, który zaproponuje głosowanie nad dopuszczalnością zawierania związków małżeńskich z dziećmi poniżej 12-tego roku życia - to może i to przejść w referendum, na przekór oficjałom Kościoła, na fali odreagowania za skandale pedofilskie.
 
No tak, najlepiej oceniać 10% populacji po paru osobach. Tak jakby mało pojebanych hetero było na świecie
Poważnie? 10% populacji... hmm. W sumie kiedyś do mnie takie info doszło (czy prawdziwe, czy fałszywe trudno stwierdzić), że większość kobiet jest bi. Czyli może chodzić i o 50% populacji ;)
 
Ta wypowiedź to czysta polityczna poprawność i obłuda dzisiejszego świata. Taki mamy już chory system, że będąc osobą rozpoznawalną lub publiczną nie można powiedzieć co się myśli, bo cię zjedzą. Teraz w cenie jest twierdzenie, że wszyscy księża to pedofile, bo nagłośniono odkryte przypadki. Z drugiej strony nie wolno głośno mówić jak duży odsetek homoseksualistów to pedofile, bo to nietolerancyjne. Nie akceptuję takiego świata, który nie ma odwagi mówić prawdy i wyrażać swoich poglądów. Nie akceptuję także osób, które uważają się za tolerancyjne, a jeśli nie będziesz podzielał ich zdania to zostaniesz przez nich nazwany faszystą, nietolerancyjnym oszołomem i katolem. Nie rozumiem dlaczego Murzyn stało się obraźliwe i należy używać idiotycznego słowotwórstwa typu afroamerykanin. Dlaczego slogan White Power to faszyzm, a Brown lub Black Power już nie? Europa i Ameryka próbują za wszelką cenę odciąć się od chrześcijańskich korzeni traktując religię jak komuniści pokroju Stalina i Lenina. Oni dobrze wiedzieli, że religia jest dla systemu niebezpieczna i stanowi zagrożenie. To wiara w system i polityków ma być najważniejsza. Tak jak teraz w idee lewacko-liberalne i w UE. To główny powód dlaczego nasze dzieci i wnuki mają szansę żyć w muzułmańskiej Europie.
 
Jp78 ty żartujesz? Na serio, nie miałem pojęcia jak zajebiście "poprawny politycznie" jestem popierajac conora w 100 procentach i broniąc uznania małżeństw homoseksualnych. :D co do reszty twojego posta się zgadzam bo mam identyczne poglądy na te tematy ale z tym to trochę tak jak nazywanie kogoś faszysta za to ze jest dumny ze swego pochodzenia czy rasy tylko w druga stronę, ktoś ma poglądy na ten temat całkiem osobiste to zaraz strasznie politycznie poprawny jest. Dajmy spokój polityce, racjonalizmem moglibyśmy się kierowac
 
Ta wypowiedź to czysta polityczna poprawność i obłuda dzisiejszego świata. Taki mamy już chory system, że będąc osobą rozpoznawalną lub publiczną nie można powiedzieć co się myśli, bo cię zjedzą. Teraz w cenie jest twierdzenie, że wszyscy księża to pedofile, bo nagłośniono odkryte przypadki. Z drugiej strony nie wolno głośno mówić jak duży odsetek homoseksualistów to pedofile, bo to nietolerancyjne. Nie akceptuję takiego świata, który nie ma odwagi mówić prawdy i wyrażać swoich poglądów. Nie akceptuję także osób, które uważają się za tolerancyjne, a jeśli nie będziesz podzielał ich zdania to zostaniesz przez nich nazwany faszystą, nietolerancyjnym oszołomem i katolem. Nie rozumiem dlaczego Murzyn stało się obraźliwe i należy używać idiotycznego słowotwórstwa typu afroamerykanin. Dlaczego slogan White Power to faszyzm, a Brown lub Black Power już nie? Europa i Ameryka próbują za wszelką cenę odciąć się od chrześcijańskich korzeni traktując religię jak komuniści pokroju Stalina i Lenina. Oni dobrze wiedzieli, że religia jest dla systemu niebezpieczna i stanowi zagrożenie. To wiara w system i polityków ma być najważniejsza. Tak jak teraz w idee lewacko-liberalne i w UE. To główny powód dlaczego nasze dzieci i wnuki mają szansę żyć w muzułmańskiej Europie.
Czyli kto ma podobne zdanie jak Connor to jest poprawny politycznie i zaklamany? Jesli uwazasz ze kosciol katolicki nie dziala tak samo jak politycy z naczelnym haslem "Ciemny lud to kupi " i jest zaklamany do szescianu to co mam odpowiedziec ? Raczej nie znajdziemy wspolnej plaszczyzny do dyskusji .
 
Zwykłe zagranie pod publiczkę Connora. Byleby ludzie mówili, zobaczcie zresztą sami ile stron nasmarowaliście.
 
Zwykłe zagranie pd publiczkę Connora. Byleby ludzie mówili, zobaczcie zresztą sami ile stron nasmarowaliście.
Możliwe, choć agitacja dotyczy całego klubu, więc osobiście obstawiam że LGBT sprezentowało jakieś hantelki i orbitreki.
 
Możliwe, choć agitacja dotyczy całego klubu, więc osobiście obstawiam że LGBT sprezentowało jakieś hantelki i orbitreki.
Może jak Connor poparł to reszta nie miała odwagi się sprzeciwić :) Zresztą niech sobie legalizują co chcą. Ich kraj.
 
Back
Top