Cohonesowy quiz znajomości filmów

Jak wchodzę na cohones to wyświetla mi się, że ostatni wpis dodał Bezio17 50 minut temu, wchodzę w temat a tu ostatni wpis to Andrzejek 4 godziny temu, WTF?
 
Jak wchodzę na cohones to wyświetla mi się, że ostatni wpis dodał Bezio17 50 minut temu, wchodzę w temat a tu ostatni wpis to Andrzejek 4 godziny temu, WTF?
 
Titanic?:-)



E: ale się spóźniłem. Był jakiś błąd chyba, bo ostatni post to było zdjęcie Andrzeja.
 
Hahah Fresh dobry jesteś :-) Dajesz mi link a przecież pisałem, że ostatni wpis jaki widzę to zdjęcie statku dodanego przez Andreia :D Ale już jest git
 
Nie ma opcji żeby to był Titanic. Przecież to jest jakaś piździaweczka. Poza tym Titanic nie miał tej takiej że tak powiem burty poza tymi barierkami.
 
Hahah Fresh dobry jesteś
lol.gif
Dajesz mi link a przecież pisałem, że ostatni wpis jaki widzę to zdjęcie statku dodanego przez Andreia :D Ale już jest git


wiem, pomyslalem o tym dopiero po zamieszczeniu wpisu buahaha, jakby byly prywatne wiadmosci na forum to by nie bylo problemu :P
 
A to widoczne na zdjęciu to czasem nie jest maszt na żagiel? Którego jak wiadomo, Titanic nie posiadał:D Andrzej w swoim stylu, popsuje temat i pójdzie :D
 
Też nad tym myślałem, ale to raczej nie jest gniew oceanu, bo tam z tego co pamiętam kuter był inny.
 
Drugiej podpowiedzi obrazkowej nie dam rady teraz wrzucić więc podpowiedż będzie inna.



W tym filmie zagrał gość który zmarł w 2014 roku. Ma też na swoim koncie Oscara zdobytego za inną rolę. Wcześniejszą.
 
Jestem w pracy, więc nie mogę zrobić skrina z żadnego filmu. Musiałem więc coś przerobić z netu, żeby google nie znalazło (przynajmniej u mnie nie daje rady znaleźć).



04OJQwf.jpg




Jak ktoś oglądał to się zorientuje co to jest. Gębę znanego aktora ukryłem.



:-)
 
Back
Top