Cohonesowy quiz znajomości filmów

1. Olos 3
2. Królik, Oldrich 2

3. Brasil 1



hqdefault.jpg
 
Tak jest Brasil. Ten film + DB oglądane za dzieciaka zasiały u mnie pierwsze zainteresowanie sztukami walki.



@Down na tym drugim forum skad zaczerpnałem pomysł już trzecia edycja leci, bo tak samo szybko idzie.
 
Dokładnie, dlatego chyba się wypisuję z niego, niestety, bo żeby nadążyć to trzeba wszystko odrzucić i trzymać palec na F5. Na pewno będę zaglądał, bo temat naprawdę fajny.
 
A tam. Początek zabawy, do tego fajnej to ludzie odświeżają jak dzicy. Potem to zwolni. Inna sprawa, że to też zależne od forum, bo w przeciwieństwie do Batemana na innym forum na jakim byłem ta zabawa dociągnęła kilku lat
 
Gangsterska Śmierć w Wenecji







Cfaniaki też Chłopaki nie płaczą oglądali:-)
 
1-F-1905-77-800x800.jpg


1. Królik, Olos 3
2. Brasil, Oldrich 2

Brasil podliczylem Ci punkty bo zapomniałeś.

Mam nadzieję, że choć trochę się pomęczycie.
 
herrflick prawidłowo. Wiedziałeś czy po filmach z Gajosem złapałeś? Tak z ciekawości.



@Brasil No tak, ale nie uważam by film o uczuciu starego dziada do młodzienca był jakoś warty polecenia.
 
@Brasil No tak, ale nie uważam by film o uczuciu starego dziada do młodzienca był jakoś warty polecenia.


Ale ten film nie ma nic wspólnego z uczuciem starego dziada do młodzienca, ten chłopak to tylko symbol wartości w świecie, których poszukuje i którym oddaje się ten facet w sztuce, o tym świadczy cały właściwie film np wiele dialogów, np dobitnie kłótnia o tym czym jest sztuka z jego przyjacielem, który uznaje ją za niezliczonosc matematycznych mozliwosci itd, a bohater jest tym postrzeganiem oburzony. Ogólnie cały film jest bardzo symboliczny.







Kuzwa znów pewno to Polskie kino, ja w PL kinie słabo niestety siedze :/
 
Brasil, wydaję mi się, że to radzieckie kino a nie polskie, ale za cholerę nie pamiętam nazwy.
 
Back
Top