Cohones Lose/Gain/Keep Weight Contest

W której kategorii konkursowej weźmiesz udział:


  • Total voters
    34
  • Poll closed .
Ja z praktycznie 90 na 77, jeszcze około 4 -5 kg, i ukochana masa i klamoty, najważniejsze, że siła nie leci i jakimi ciężarami, ćwiczyłem w poszczególnych ćwiczeniach takimi dalej ćwiczę:)
 
Dzisiaj się zbadałem i zadowolony jestem. Waga nie duża, ale z taka czuje się dobrze, powoli będę zwiększał do 77kg max. Na dzień dzisiejszy 71,5kg i 10,3% tłuszczu :D Zastanawia mnie tylko dysproporcja lekka. W lewej ręce wyszło mi 4,9% tłuszczu, w prawej 5,9%. Z nogami też różnica jednego %. Nie duża różnica, ale ciekawi mnie skąd to się bierze skoro ćwiczę równomiernie całe ciało.
 
Dzisiaj się zbadałem i zadowolony jestem. Waga nie duża, ale z taka czuje się dobrze, powoli będę zwiększał do 77kg max. Na dzień dzisiejszy 71,5kg i 10,3% tłuszczu :D Zastanawia mnie tylko dysproporcja lekka. W lewej ręce wyszło mi 4,9% tłuszczu, w prawej 5,9%. Z nogami też różnica jednego %. Nie duża różnica, ale ciekawi mnie skąd to się bierze skoro ćwiczę równomiernie całe ciało.
A nie robisz przypadkiem dodatkowych ćwiczeń w domu?
 
Dzisiaj się zbadałem i zadowolony jestem. Waga nie duża, ale z taka czuje się dobrze, powoli będę zwiększał do 77kg max. Na dzień dzisiejszy 71,5kg i 10,3% tłuszczu :D Zastanawia mnie tylko dysproporcja lekka. W lewej ręce wyszło mi 4,9% tłuszczu, w prawej 5,9%. Z nogami też różnica jednego %. Nie duża różnica, ale ciekawi mnie skąd to się bierze skoro ćwiczę równomiernie całe ciało.
Po pierwsze ja bym podchodzil z duza rezerwa do tych analizatorow skladu ciala. Ostatnio czytalem, ze nawet DEXA przeklamuje nieco. Nie wiem ile ma na to wplywu genetyka, a ile aktywnosc danej partii ciala, ale ja bym raczej strzelal, ze masz zwyczajnie w tym miejscu wiecej receptorow alfa i tyle.
 
Update:
Waga: było 92,0 jest 89,1kg
Fat: było 18,1% jest 16,1%
Fat: Było 16,7kg jest 14,3kg
Waga bez fatu: Było 75,3kg jest 74,8kg
:bleed:
 
Ja wlasnie dzis zakonczylem redukcje z waga 74,5 kg, a zatem zrucilem 13,5kg. Jestem wrecz pewien, ze doszedlem do nizszego bfu niz przy poprzedniej redukcji, ktora skonczylem wazac 69kg, ale przyjmijmy, ze 2 lata zajelo mi zbudowanie 5 kg miesni...a przytylem do 88 kg, a zatem 19 kg. 15 kg wody, tluszczu, glikogenu, zeby nabrac zaledwie 5kg. Crazy, ale takie sa realia.
 
Schodzi. Po roku, od powrotu na siłownie, w końcu ruszyła. Mój organizm po prostu nie może troche ćwiczyć. Musi być traktowany jak dziwka.

Dwa tygodnie tetna pow 90 tez pewnie pomagają.
 
@Gienek pierwsze 10 kg to zejdzie z Ciebie bardzo szybko( oczywiście jak nie będziesz walił w chuja z żarciem i ruszysz dupę jak sam piszesz). Później możesz mieć okres że staniesz w miejscu i kg znacznie wolniej będą schodzić tak więc nie zniechęcaj się. Co Cię wzięło na zmiany? Popieram!:OK:
 
No to ja też lece z Wami, już sam zacząłem. W końcu jest waga dwucyfrowa :bleed: Nie mam za dużo czasi na trening bo w chuj roboty + małe dziecko ale te 5-6 razy w tygodniu coś wygospodaruje. W chili obecnej lece 3x w tygodniu bieganie 5km plus 2-3 razy w tygodniu trening siłowy, najczęściej kettle lub kalistenika. Może w końcu normalne spodnie przez udo będą mi przechodzić :mamed:
 
Weź ósemkę i połóż na boczku :happy dance:
Może być?
DSC_0751+(2).JPG
 
No to ja też lece z Wami, już sam zacząłem. W końcu jest waga dwucyfrowa :bleed: Nie mam za dużo czasi na trening bo w chuj roboty + małe dziecko ale te 5-6 razy w tygodniu coś wygospodaruje. W chili obecnej lece 3x w tygodniu bieganie 5km plus 2-3 razy w tygodniu trening siłowy, najczęściej kettle lub kalistenika. Może w końcu normalne spodnie przez udo będą mi przechodzić :mamed:
Wagę zrobisz jedzeniem. Ja robiłem 2-3 treningi w tygodniu, sam fbw, zero cardio i zeszło ze mnie 16 kg na przestrzeni ostatnich lat, a 9 kg w ciągu kilku ostatnich miesięcy.
 
Wagę zrobisz jedzeniem. Ja robiłem 2-3 treningi w tygodniu, sam fbw, zero cardio i zeszło ze mnie 16 kg na przestrzeni ostatnich lat, a 9 kg w ciągu kilku ostatnich miesięcy.
Właśnie przestawiam się na dietę low carb hi fat, hi protein. Powiem Ci, że nie jest lekko bo ciągnie mnie do chleba ostro. Dziś na obiad wjechała sałata z wielkim, ogromnym kawałkiem karkówki pieczonej w rekawie :bleed:
 
Back
Top