COHONES AWARDS 2023 - GŁOSOWANIE

Status
Not open for further replies.

Cactus

Moderator
Cohones
Vg0263a.jpg

13. edycja naszego forumowego plebiscytu Cohones Awards!

Kilka zasad:
1) Nie głosujemy na siebie, ani na własne tematy, komentarze lub artykuły.
2) Oddanie kilku głosów w tej samej kategorii jest dopuszczalne, ale prosiłbym o ograniczenie się jednak do jednego faworyta (jeśli będzie więcej niż 1, każdy nominowany dostaje po 1 punkcie). Uzasadnienia głosów mile widziane.
3) Głosowanie trwa do 13 stycznia (sobota), do godziny 20:00.
4) Głosy podliczę ja i zamieszczę je w nowym temacie.

Kategorie:
1) Użytkownik roku:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023):
3) Najbardziej pomocny użytkownik:
4) Redaktor roku:
5) Artykuł roku*:
6) Komentarz roku**:
7) Temat roku:
8) Wydarzenie roku na forum:
9) Inba roku:
10) Spamer/troll roku:

---
Kilka "pomocy" odnośnie wyboru w oznaczonych gwiazdką kategoriach:

** - Artykuły dostępne m.in. tutaj:
KLIK
Pojedyncze wpisy z działu "Newsy MMARocks.pl" oraz inne tematy z Cohones zaliczają się to kategorii "Temat roku"!

*** - Poniżej linki do dwóch tematów:
KLIK oraz KLIK
Opiekunem kategorii jest @Hefaner - być może on zdoła wyłowić jakieś kandydatury.
---
POWODZENIA!
 
1) Użytkownik roku: @Siedem
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): -
3) Najbardziej pomocny użytkownik: dałbym siebie, ale wyróżnię wielkiego chłopa @Brawler098
4) Redaktor roku: @Jacek Łosak
5) Artykuł roku*: -
6) Komentarz roku**: bez kitu za brutalną merytorykę Pana Janeczka @zielony666

7) Temat roku:

„Pracuję nad tym mocno” – Szef KSW o angażu Alistaira Overeema​

wrzosek overeem lewandowski


Rozmowy na temat angażu w KSW Alistaira Overeem trwają. Szef organizacji zapowiedział, że sprawa nie jest jeszcze ostatecznie przesądzona.

O potencjalnym angażu przez KSW Alistaira Overeem mówi się od dawna. W najnowszym wywiadzie z Patrykiem Prokulskim dla TVP Sport Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW powiedział, że rozmowy w tej sprawie są prowadzone.


Szef KSW przyznał, że chociaż walka w KSW mogłaby być pożegnalnym starciem Overeema, to sam chciałby wynegocjować kontrakt na dwa pojedynki.


Alistair Overeem ostatni raz w MMA walczył w 2021 roku. Zmierzył się z Alexandrem Volkovem i został przez niego znokautowany. Po tym pojedynku Overeem został zwolniony z UFC, z którym był związany od roku 2011. Niedawno Overeem udanie powrócił do kickboxingu i pokonał Badra Hariego.



8) Wydarzenie roku na forum: XTB KRS1 COLLOSEUM2!
:pudzianfap:

9) Inba roku: @Miskatonic i @klocuniek honorowo za całoroczne (i od lat) walcowanie kręgosłupa z gumy liberała w kimonie w 'Polityce'.
:jjsmile: dużo jeszcze było dobrego, ale na szybko sobie nie przypomnę.

10) Spamer/troll roku: co by nie zrobić to nasz uprzejmy koniobijca @Cassius42
 
byłem pierwszym autorem ale temat został usunięty przez moderację bo niektórzy użytkownicy wykazali sie potężnym brakiem kultury w stosunku do bogini Czyżewskiej i jej pięknej mamczi
Wiem, ale po tej aferze kolega się lekko wstrzymał i przez to bogini Wiktoria zyskała 1 dodatkowy głos od jej największego fana na Cohones :bye:
 
Vg0263a.jpg

13. edycja naszego forumowego plebiscytu Cohones Awards!

Kilka zasad:
1) Nie głosujemy na siebie, ani na własne tematy, komentarze lub artykuły.
2) Oddanie kilku głosów w tej samej kategorii jest dopuszczalne, ale prosiłbym o ograniczenie się jednak do jednego faworyta (jeśli będzie więcej niż 1, każdy nominowany dostaje po 1 punkcie). Uzasadnienia głosów mile widziane.
3) Głosowanie trwa do 13 stycznia (sobota), do godziny 20:00.
4) Głosy podliczę ja i zamieszczę je w nowym temacie.

Kategorie:
1) Użytkownik roku:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023):
3) Najbardziej pomocny użytkownik:
4) Redaktor roku:
5) Artykuł roku*:
6) Komentarz roku**:
7) Temat roku:
8) Wydarzenie roku na forum:
9) Inba roku:
10) Spamer/troll roku:

---
Kilka "pomocy" odnośnie wyboru w oznaczonych gwiazdką kategoriach:

** - Artykuły dostępne m.in. tutaj:
KLIK
Pojedyncze wpisy z działu "Newsy MMARocks.pl" oraz inne tematy z Cohones zaliczają się to kategorii "Temat roku"!

*** - Poniżej linki do dwóch tematów:
KLIK oraz KLIK
Opiekunem kategorii jest @Hefaner - być może on zdoła wyłowić jakieś kandydatury.
---
POWODZENIA!
Można głosować w kilku podejściach, czy od razu trzeba wrzucić wszystkie kategorie...
:zakręcony:
 
To nie masz gotowych nominacji?

Piszesz od pół roku o głosowaniu.

:lol:
Za duży wybór (kilku pewniaków już mam, tylko ciężko zdecydować się na 1), chociaż może się kolega załapać za spiny w temacie o polityce tylko nie wiem jeszcze z kim :lol: ... muszę się jeszcze dokładnie przyjrzeć bo tam to są chyba największe inby roku... :boss:
 
Za duży wybór (kilku pewniaków już mam, tylko ciężko zdecydować się na 1), chociaż może się kolega załapać za spiny w temacie o polityce tylko nie wiem jeszcze z kim :lol: ... muszę się jeszcze dokładnie przyjrzeć bo tam to są chyba największe imby roku... :boss:

Możesz głosować na kilka osób/tematów:

Oddanie kilku głosów w tej samej kategorii jest dopuszczalne, ale prosiłbym o ograniczenie się jednak do jednego faworyta (jeśli będzie więcej niż 1, każdy nominowany dostaje po 1 punkcie). Uzasadnienia głosów mile widziane.


:tiphatb:
 
1) Użytkownik roku: @Siedem za zwrócenie uwagi na woń kutasa na hp
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Cassius42 (wjechał i rozjechał)
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @AndJusticeForAll @Roshi
4) Redaktor roku: @Cactus (jak Batman, pojawia się w potrzebie, przypierdoli i znika)
5) Artykuł roku*: ech, tyle zamkniętych...
6) Komentarz roku**: to w komentarzach roku, jak Hef się nie zjawi, to proszę jakiegoś sprytnego redaktora o pomoc
7) Temat roku: Fanklub "Bogini-Wiktoria Czyżewska" i naczelny kanału @DONTOLIVER
8) Wydarzenie roku na forum: wywalenie patusów, na czele z gumową ręką
9) Inba roku: @Siedem wyjaśniający kutasiarzy w hp i okolicach
10) Spamer/troll roku: @Cassius42 jako Spamer (z dużej, bo użyteczny Spamer, choć w kwestii +18 stanowczo zbyt leniwy).
 
Trollem mogę być dla leniwych kutasów, to prawda, a wiem coś o tym bo sam jestem leniwym kutasem:conorwalk:

Ale do spamera to się nawet nie kwalifikuję, w eliminacjach odpadłem, jak ktoś wrzucił wyniki @Cassius42 :jarolaugh:
A ja odwrotnie do spamera się łapie... :lol: , a do trolla w ogóle i mam na to podkładkę... @BogdanJanusz pisał...
Screenshot_2024-01-01-23-21-11-149~2.jpg

:siara:
PS. Kilku trolli mam w ignore za radą kolegi :bye::lol:
Dlatego powinna być osobna nagroda troll i spamer roku... tak jak na Oscarach scenariusz oryginalny i scenariusz adaptowany... a nie wszyscy wrzucani do jednego worka. :boss:
 
1) Użytkownik roku: @Siedem za zwrócenie uwagi na woń kutasa na hp
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Cassius42 (wjechał i rozjechał)
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @AndJusticeForAll @Roshi
4) Redaktor roku: @Cactus (jak Batman, pojawia się w potrzebie, przypierdoli i znika)
5) Artykuł roku*: ech, tyle zamkniętych...
6) Komentarz roku**: to w komentarzach roku, jak Hef się nie zjawi, to proszę jakiegoś sprytnego redaktora o pomoc
7) Temat roku: Fanklub "Bogini-Wiktoria Czyżewska" i naczelny kanału @DONTOLIVER
8) Wydarzenie roku na forum: wywalenie patusów, na czele z gumową ręką
9) Inba roku: @Siedem wyjaśniający kutasiarzy w hp i okolicach
10) Spamer/troll roku: @Cassius42 jako Spamer (z dużej, bo użyteczny Spamer, choć w kwestii +18 stanowczo zbyt leniwy).
Postaram się w tym roku poprawić w temacie +18 :lol:
 
1) Użytkownik roku: @Miskatonic
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Cassius42
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @AndJusticeForAll
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku*: https://cohones.mmarocks.pl/threads/opinia-najbardziej-męskie-sporty-walki.67128/ by @JB_
6) Komentarz roku**: https://cohones.mmarocks.pl/goto/post?id=3176587 by @respect
7) Temat roku: Hyde Park
8) Wydarzenie roku na forum: ban na rejestrację nowych użytkowników
9) Inba roku: działalność @Karateka w temacie Polityka
10) Spamer/troll roku: @Cassius42
 
1) Użytkownik roku: @Baasteek :awesome:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Cassius42
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga @Dawid _Ozdoba-Legenda
4) Redaktor roku: @Jakub Madej
5) Artykuł roku*: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu @JB_
6) Komentarz roku**: @PaulPGR co 3 dni o tym jak wychodzi na prostą i się ogarnia teraz to już bez kitu/ oraz Post in thread 'Hyde Park' https://cohones.mmarocks.pl/threads/hyde-park.6044/post-3272117
7) Temat roku: Polityka, a zwłaszcza wyciągnięcie szabelek przed wyborami :lol:
8) Wydarzenie roku na forum: ewolucja w @Paulastka
9) Inba roku: @Roshi traci przyjaciela skrytego geja po tym jak ten mu się ujawnia
10) Spamer/troll/lejwoda roku: @Drzewo
 
Last edited:
1) Użytkownik roku: @Baasteek :awesome:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Cassius42
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga @Dawid _Ozdoba-Legenda
4) Redaktor roku: @Jakub Madej
5) Artykuł roku*: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu @JB_
6) Komentarz roku**: @PaulPGR co 3 dni o tym jak wychodzi na prostą i się ogarnia teraz to już bez kitu/ oraz Post in thread 'Hyde Park' https://cohones.mmarocks.pl/threads/hyde-park.6044/post-3272117
7) Temat roku: Polityka, a zwłaszcza wyciągnięcie szabelek przed wyborami :lol:
8) Wydarzenie roku na forum: ewolucja w @Paulastka
9) Inba roku: @Roshi traci przyjaciela skrytego geja po tym jak ten mu się ujawnia
10) Spamer/troll/lejwoda roku: @Drzewo
Powiem krótko po koledze głosowaniu GRUBO!!! :juanlaugh:
 
9. Spiny na linii @Roshi i @pyrazgr
Jakie tam spiny... :joanawhat:
Tylko podpuszczalem koksa o bocianich nóżkach że nie dociazyl koleżanki., gdy bardzo tego potrzebowała....
:beczka:
9) Inba roku: @Roshi traci przyjaciela skrytego geja po tym jak ten mu się ujawnia
A nie większą była, gdy kapitan ulicy złamał 60 zasadę?
:jarolaugh:
Coś kojarzę że focha na długo złapałeś...
8) Wydarzenie roku na forum: Narodzenie Paulastka
Rise and rise....


:windu:
 
1) Użytkownik roku: @Jeff @Mmayhem
@VitoC
@Varive
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): Niech Ci będzie @Cassius42 chociaż trochę to lewe i według mnie kategoria powinna być zlikwidowana bo nie ma rejestracji
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Jeff @Siwy25_1
@ninja
4) Redaktor roku:
5) Artykuł roku*:Ten o przegranej Czyżewskiej
6) Komentarz roku**:
1704209409714.png

7) Temat roku: fanklub Czyżewskiej by @DONTOLIVER
8) Wydarzenie roku na forum:
9) Inba roku: szukanie pumy co ma jaja z gumy
10) Spamer/troll roku: forumowy zbreźnik @Cassius42
 
Last edited:
1)Użytkownik roku: @Siwy25_1
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023) @Cassius42
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku*: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.
6) Komentarz roku**:
Jakim cudem wpisując swoją nazwę użytkownika, zrobiłeś tyle błędów w słowie „PIZDA”?

7) Temat roku: Bogini Czyżewska
8) Wydarzenie roku na forum: Ban dla @Warszawski Antek i @PanMac za wpisy o pewnej matce :roberteyeblinking:
9) Inba roku: @Halibut 2.0 vs reszta w pogotowiu sercowym.
10) Spamer/troll roku: @Cassius42
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top