Cohones Awards 2016 - głosowanie.

Status
Not open for further replies.
1) Użytkownik roku: * @kaczka41 za to, że jego przyjaciel EGZEKUTOR nagrywa fajne podcasty. Keep it going bro ! Oraz * @Charles Bronson za to, że potrafi dobitnie i prosto wyrazić to, co sądzi. I te jego mocarne wpisy w temacie ' Co mnie wkurwia ' . Poezja, palce lizać . "Odkąd zacząłem zapuszczać brodę, śnią mi się muzułmanie..." czy też wielokrotne motywy jebania gastronomicznych stron za rzekome nierealizowanie zamówień. KLASYKA gatunku. Dziękuję ! :beer:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @klimekone i @duubertowa :friends:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: tutaj to wiadomo - żadnej zmiany być nie może. Użytkownik Jakub o nicku @VoRaNeK .
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @baju & @Jakub Bijan
5) Temat roku: Myślę, że ten o kotku i Tymku
7) Wydarzenie roku na forum: generalnie inba za inbą i prawidłowo. Cohones uczy i bawi cały czas.
8) Spamer / troll roku: trudno napisać

#peace
#love
#InspireAndEducateTogether
#GodBlessTheMultiverse
 
1) Użytkownik roku: @Masta za to, że jest duchowym przywódcą Conores.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @duubertowa
3) Najbardziej pomocny użytkownik: Normalnie zagłosowałbym na Vorana ale on co roku jest najbardziej pomocny, więc @Olos za te wstawki o Japońskim MMA.
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Dooży&Grooby za spoko podcast, a jeśli musi być z MMA Rocks to cięzko wybrać ale Magdę dam jako nowego użytkownika to Logan za super wywiady z ciekawymi ludźmi (jeszcze Baju wchodzi w grę oczywiście)
5) Temat roku: #Zagrzebgate - co się uśmiałem to moje...
6) Artykuł roku**: @Jakub Bijan's "Dlaczego..."
7) Wydarzenie roku na forum: UFC 205 i wszystko co się tu działa przed w trakcie i po gali
8) Spamer / troll roku: Mistrz ZOMO @TYTUS
 
1) Użytkownik roku: @Charles Bronson - myślałem, że to conorowy troll, a to całkiem sympatyczny hulaka z którym sporo przegadałem w knajpie na różne tematy :) Całkowicie inny typ niż na Cohones
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @duubertowa - przyszła i zrobiła totalną furorę. Nasze najlepsze odkrycie, co też potwierdzają wywiady, które robią dobry zasięg i za które zdobywam lajki :)
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @J-Son
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Mateusz Smoter - za najlepsze wywiady jakie kiedykolwiek pojawiły się na MMARocks. Give this man some love.
5) Temat roku:
6) Artykuł roku:
7) Wydarzenie roku na forum: Atak Halibuta na Masu - może i nie stricte "na forum", ale forum było wtedy tam - w knajpie. Zdewastowany Halibut najpierw uciekł z miejsca zdarzenia. Pobiegłem za nim, bo inaczej umarłby będąc w samym podkoszulku w środku Krakowa. Namówiłem go na powrót do knajpy. Gdy razem wracaliśmy, ten wskoczył pierwszy do środka i bez uprzedzenia zaatakował Masu robiąc totalny rozpierdol w knajpie :D Było to najlepsze co widziałem w tym roku na forum (i poza nim).
8) troll roku: Kaczka41
 
1) Użytkownik roku: @Charles Bronson za liczne scyzorowanie, komentarz do wywiadu Nunes po walce z Tate, komentarz do walki Carmouche/Chookagian i tej drugiej na UFC 205, podrzucenie nam świni w klubie, poprawianie humoru na zlotach. Dałbym też sporo wyróżnień, szczególnie dla stałych zlotowiczów
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @klimekone i @duubertowa jedyne osoby jakie poznałem na żywo i jednocześnie zarejestrowały się w tym roku, a dodatkowo lubię obie :beer:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @duubertowa #ACB :wink: @Gienek
4) Redaktor (admin,moderator) roku: duet @Jakub Madej & @duubertowa , zawsze miło się z wami współpracuje
5) Temat roku: Zlot UFC 205, jedyny który śledziłem
7) Wydarzenie roku na forum: Kobiety na forum :lol:
8) Spamer / troll roku: Aron noł

Moje głosy dotyczą jedynie osób, które poznałem osobiście. Realnie dawno wylogowałem się z Cohones, sprawdzam czasem powiadomienia i odpisuję, ale nie żyję już tym i wyszło mi to na dobre fch#j. Chciałem też podziękować za głosy mimo, że nie jestem Rocksem, bardzo to doceniam. Przy okazji dziękuję również za wszystkie dobre słowa, przybite piątki i postawione piwa w ramach konferencji przed KSW 37. To właśnie nic innego jak to mnie napędza, aby robić jeszcze lepszą robotę i jeszcze więcej, aby dać wam to, czego sam oczekuję:jon:
 
1) Użytkownik roku: @Charles Bronson - myślałem, że to conorowy troll, a to całkiem sympatyczny hulaka z którym sporo przegadałem w knajpie na różne tematy :) Całkowicie inny typ niż na Cohones
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @duubertowa - przyszła i zrobiła totalną furorę. Nasze najlepsze odkrycie, co też potwierdzają wywiady, które robią dobry zasięg i za które zdobywam lajki :)
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @J-Son
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Mateusz Smoter - za najlepsze wywiady jakie kiedykolwiek pojawiły się na MMARocks. Give this man some love.
5) Temat roku:
6) Artykuł roku:
7) Wydarzenie roku na forum: Atak Halibuta na Masu - może i nie stricte "na forum", ale forum było wtedy tam - w knajpie. Zdewastowany Halibut najpierw uciekł z miejsca zdarzenia. Pobiegłem za nim, bo inaczej umarłby będąc w samym podkoszulku w środku Krakowa. Namówiłem go na powrót do knajpy. Gdy razem wracaliśmy, ten wskoczył pierwszy do środka i bez uprzedzenia zaatakował Masu robiąc totalny rozpierdol w knajpie :D Było to najlepsze co widziałem w tym roku na forum (i poza nim).
8) troll roku: Kaczka41



Dzieki! Twoja relacja i Bodzia w koncu ulozyly mi ten wieczor w jedna calosc :)
 
Gdyby nie ja to byś tam zginął w Krakowie bo pobiegłeś na chybił trafił w podkoszulku przed siebie ciołku :P


Juz Ci podziekowalem na FB, ale i podziekuje tutaj. Bo teraz tez wiecej sobie przypominam. Byl pot, smiech i(doslownie) lzy. Musze podziekowac Masarzowi za spowodowanie iz tem zlot nie byl zwyklym zlotem :p

koniec offtopu. Ponizej tej lini liszemy tylko na temat:

_______________________
 
1) Użytkownik roku: @VoRaNeK
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @duubertowa
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK wyróznienie dla @ALRI i @Comber
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Mateusz Smoter w przyszłym roku prawdopodobnie to bedzie @baju o ile dalej bedzie kacikbaja
5) Temat roku: #zagrzebgate
6) Artykuł roku**: Dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa zapłata @Jakub Bijan
7) Wydarzenie roku na forum: HELDONES
8) Spamer / troll roku: @kaczka41 za mielone
 
4) Redaktor (admin,moderator) roku
mianuję : @duubertowa - MMAROCKS po raz pierwszy zatrudniło dziewczynę i to jakże wszechstronnie aktywną :) ! wielki plusik za to

Co do reszty nie typuje bo nie mam pomyslu gdyż rzadko siedzę na pozostalych dzialach poza newsami.
Szkoda ze nie ma kategorii post roku bo bym cos na pewno znalazl :crazy: @kaczka41
 
Last edited:
4) Redaktor (admin,moderator) roku
mianuję : @duubertowa - MMAROCKS po raz pierwszy zatrudniło dziewczynę i to jakże wszechstronnie aktywną :) ! wielki plusik za to

Co do reszty nie typuje bo nie mam pomyslu gdyż rzadko siedzę na pozostalych dzialach poza newsami.
Szkoda ze nie ma kategorii post roku bo bym cos na pewno znalazl :crazy: @kaczka41

1. Użytkownik roku:
mianuję @baju - za to ze dzieki niemu mam co czytać na newsach podczas niemal kazdego odswiezenia w pracy i nie tylko :* #nohomobro i trzeba dodac aktywnosc na chacie podczas gal U F C : - )
 
Ile to już lat na tym kohones.. Miałem nowego usera roku 2011 a już wtedy miałem na koncie jakieś zbanowane konto
No i prawdziwe kohonesiaki siedzą na forum od zawsze!:fingers: No, prawie, niektórym wybaczamy, że nie są od poczatku:tease:
:fly:
A co do moich głosów to wszystkie kategorie które pasują do kaczora/łasicy idą do nich za całokształt czubkosci. Na redaktora roku niech ma ta nowa z lekką nadwagą, z nią przynajmniej zawodnicy chcą gadać :star wars:
 
Last edited:
@s3pp jestem na forum ciągle, po prostu ograniczam pisanie na jakiś czas ze zwględów oczywistych chyba.

Przestań się mazać, trzymaj fason i wyjebane jaja (po głębszym zastanowieniu wyjebane jaja w Twoim przypadku nie brzmią dobrze...:joe:).
Jak się będzie mazać to będzie OlsztynSlap:nono::kis:

@kaczka41 do najbardziej pomocnego uzytkownika proszę o dopisnie @ALRI jako naczelnego farmaceuty jeszcze ze starych czasów innego forum;)
 
7) Wydarzenie roku na forum: Atak Halibuta na Masu - może i nie stricte "na forum", ale forum było wtedy tam - w knajpie. Zdewastowany Halibut najpierw uciekł z miejsca zdarzenia. Pobiegłem za nim, bo inaczej umarłby będąc w samym podkoszulku w środku Krakowa. Namówiłem go na powrót do knajpy. Gdy razem wracaliśmy, ten wskoczył pierwszy do środka i bez uprzedzenia zaatakował Masu robiąc totalny rozpierdol w knajpie :D Było to najlepsze co widziałem w tym roku na forum (i poza nim).

A nie zaraz po dojściu do siebie, Halibut na pełnej Kurwie wszedł do knajpy by potem pobiec chuj wie gdzie ?
 
1) Użytkownik roku: @baju za kącik i pisanie newsów
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: ------
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK za te wszystkie linki w "wideo z walk"
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @duubertowa
5) Temat roku: ----
6) Artykuł roku**: Dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa zapłata
7) Wydarzenie roku na forum: Heldones
8) Spamer / troll roku: gronostaj
 
1) Użytkownik roku: @Baasteek za organizację zlotów.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @klimekone za wywołanie ogólnego zamęty pośród stulejarskiej części forum.
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @maras za niezliczoną ilość pdfów.
4) Redaktor (admin,moderator) roku @Mateusz Smoter za działalność dziennikarską
5) Temat roku: Zagrzebgate.
6) Artykuł roku**: http://cohones.mmarocks.pl/threads/dlaczego-polskim-fighterom-nie-należy-się-godziwa-zapłata.29603/
7) Wydarzenie roku na forum: @Masu vs @halibut
8) Spamer / troll roku: @maciejcar
 
1) Użytkownik roku: @michi972 - za godne reprezentowanie cohones w oktagonie
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @OverPower - za nieudaną próbę krzewiena kultury syropu klonowego w nieprzyjaznych warunkach glebowych Zagłębia
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Moooniaa - za świetne rady w kwestii elektroniki, z naciskiem na telewizory z niższej półki
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Mateusz Smoter - jedyna moja nominacja na serio. Za wywiady bez słodzenia.
5) Temat roku: "Pierwsza zapowiedź gali Spartan Fight 4"
http://cohones.mmarocks.pl/threads/pierwsza-zapowiedź-gali-spartan-fight-4.30609/
- pół roku ma ten temat i raptem 30 wyświetleń. A @defthomas się tak napracował i nawet filmik wrzucił. Może ktoś kliknie i podbije licznik.
6) Artykuł roku**: @gronostaj - "#1 Analiza Fana MMA - Pracownik" - wizjoner, co w niejednej dupie był i niejeden laxigen majstrowi wlał, trafnie określił pewnego, nieobecnego już, reportera
http://cohones.mmarocks.pl/threads/felieton-1-analiza-fana-mma-pracownik.33767/
7) Wydarzenie roku na forum: 13. stycznia łączna suma postów na forum była znacznie mniejsza, niż 27. listopada
8) Spamer / troll roku: @maciejcar
 
1) Użytkownik roku: @michi972 - za godne reprezentowanie cohones w oktagonie
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @OverPower - za nieudaną próbę krzewiena kultury syropu klonowego w nieprzyjaznych warunkach glebowych Zagłębia
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Moooniaa - za świetne rady w kwestii elektroniki, z naciskiem na telewizory z niższej półki
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Mateusz Smoter - jedyna moja nominacja na serio. Za wywiady bez słodzenia.
5) Temat roku: "Pierwsza zapowiedź gali Spartan Fight 4"
http://cohones.mmarocks.pl/threads/pierwsza-zapowiedź-gali-spartan-fight-4.30609/
- pół roku ma ten temat i raptem 30 wyświetleń. A @defthomas się tak napracował i nawet filmik wrzucił. Może ktoś kliknie i podbije licznik.
6) Artykuł roku**: @gronostaj - "#1 Analiza Fana MMA - Pracownik" - wizjoner, co w niejednej dupie był i niejeden laxigen majstrowi wlał, trafnie określił pewnego, nieobecnego już, reportera
http://cohones.mmarocks.pl/threads/felieton-1-analiza-fana-mma-pracownik.33767/
7) Wydarzenie roku na forum: 13. stycznia łączna suma postów na forum była znacznie mniejsza, niż 27. listopada
8) Spamer / troll roku: @maciejcar
Honorowy głos yeahhh
 
1) Użytkownik roku: @MysticBęben (szkoda że już mu sie odechciało...) , ale mega wkład w życie Cohones, Bębny, posty, specyficzny żart przy sporym IQ - to lubie i gość to miał!
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: dabym @duubertowa , ale ona jest w redakcji, więc nie wiem. Poczekam, co @Dzihados tam skleci za listę i może sie zdecyduję na kogoś, albo i nie...
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK ( za liczne wrzuty na życzenie) - brak konkurencji.
4) Redaktor (admin,moderator) roku @Dzihados , bo sie jakby uaktywnił na forum, lekko, ale widzę progres.
5) Temat roku: Chciałem dać Przerabialnię, albo ZZC , ale niestety sam je założyłem, więc nie liczy się. No to HP w takim razie.
6) Artykuł roku**: http://www.mmarocks.pl/artykuly/dlaczego-polskim-fighterom-nie-nalezy-sie-godziwa-zaplata
7) Wydarzenie roku na forum: Nowe emotki (KURWIE!!!!!! :jon: )
8) Spamer / troll roku: Tu też mam spory problem, patrz pkt. 5 A więc niech będzie: @TYTUS
 
@kaczka41
ass-kissing-simulator-2015_o_6179123.jpg

:kis:

No lista sie robi, ale zona mnie zalewa linkami do sklepow :(
 
No lista sie robi

Sam zaczałem robić, ale mój panel jest zbyt mało rozbudowany a i sporo nowych kurwi sie pojawiło w 2016. Dodatkowo niektórzy blokują wgląd w profil a niektórych wyjebano.

Pierwszy w 2016 - to:
http://cohones.mmarocks.pl/members/lukasz-s.14292/

Ostatni mi znany to:
http://cohones.mmarocks.pl/members/maju.16129/

Także niech @HubiSSJ3 obliczy , ilu nowych doszło....albo lepiej nie (pozdro :beer:)
Dodatkowo dałem próg 100 postów, więc jeszcze segregację trza zrobić.
 
1) Użytkownik roku: @michi972 - za godne reprezentowanie cohones w oktagonie
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @OverPower - za nieudaną próbę krzewiena kultury syropu klonowego w nieprzyjaznych warunkach glebowych Zagłębia
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Moooniaa - za świetne rady w kwestii elektroniki, z naciskiem na telewizory z niższej półki
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Mateusz Smoter - jedyna moja nominacja na serio. Za wywiady bez słodzenia.
5) Temat roku: "Pierwsza zapowiedź gali Spartan Fight 4"
http://cohones.mmarocks.pl/threads/pierwsza-zapowiedź-gali-spartan-fight-4.30609/
- pół roku ma ten temat i raptem 30 wyświetleń. A @defthomas się tak napracował i nawet filmik wrzucił. Może ktoś kliknie i podbije licznik.
6) Artykuł roku**: @gronostaj - "#1 Analiza Fana MMA - Pracownik" - wizjoner, co w niejednej dupie był i niejeden laxigen majstrowi wlał, trafnie określił pewnego, nieobecnego już, reportera
http://cohones.mmarocks.pl/threads/felieton-1-analiza-fana-mma-pracownik.33767/
7) Wydarzenie roku na forum: 13. stycznia łączna suma postów na forum była znacznie mniejsza, niż 27. listopada
8) Spamer / troll roku: @maciejcar
przecież do mnie nikt ma podjazdu, od razu pierwsze miejsce chcę :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top