Cohones Awards 2016 - głosowanie.

Status
Not open for further replies.
1) Użytkownik roku: @MysticBęben za ogół twórczości forumowej oraz za to jakim wydaje się być człowiekiem. Z chęcią postawię wódkę przy okazji.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @klimekone (nie wiem czy jeszcze jest na forum bo coś ucichła po seksaferze) za gęstą pierś i zacny tył. Wartość merytoryczna jakoś mi umknęła;
0
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @MuraS
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @duubertowa za fajne podejście do wykonywanej roboty. Dodatkowe wyróżnienie za równie zacne popiersie. Przykro mi, muszę o tym wspominać jako koneser:)
5) Temat roku: ZZC
6) Artykuł roku**: cykl artykułów nt. PRIDE, dzięki @Olos za przypomnienie młodzieńczych lat i vhs'ów:)
7) Wydarzenie roku na forum: Heldones jako pokaz zjednoczenia i poparcia dla Marcina.
8) Spamer / troll roku: @Charles Bronson za ogół twóczości. Pomijam takie twory internetów jak @gronostaj i @OverPower
 
Btw przydałaby się też lista najważniejszych inb z tego roku. Cholerstwa jest tak dużo, że kilka dobrych już mi wyleciało z pamięci :(
 


Poprawiłem:

bajufuck.gif
 
1) Użytkownik roku: --
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: --
3) Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek
4) Redaktor (admin,moderator) roku: Logan
5) Temat roku: Zagrzeb Trip/Dojazdy, Przejazdy Itc.
6) Artykuł roku**: --
7) Wydarzenie roku na forum: Zagrzeb Trip/Dojazdy, Przejazdy Itc. (i cała Inba po niej)
8) Spamer / troll roku: --

Jeżeli ktoś/coś mi wpadnie do głowy to dopiszę
 
1) Użytkownik roku: @MysticBęben
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @klimekone (nie dlatego że ma cycki bo ja mam żonę :-D ale dlatego że spoko się gada, zawsze uśmiechnięta, reszta mnie nie interesuje)
3) Najbardziej pomocny użytkownik: Siebie nie dam :crazy: więc dalej @VoRaNeK
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @baju, @duubertowa za rok jak będziesz trzymała poziom to wytypuję Ciebie :lol:
5) Temat roku: ZwiązekZawodowy Cohones/Temat Zagrzebia
6) Artykuł roku**: Kącik Baja, bezapelacyjnie
7) Wydarzenie roku na forum: Heldones
8) Spamer / troll roku: @Cloud
 
1) Użytkownik roku: @cypher - zawsze z zaciekawieniem czytam co masz do powiedzenia.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: -
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK - bez zmian od wielu lat
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Mateusz Smoter , one and only
5) Temat roku: Mystic Bębęn nie mogę przestać tyć
6) Artykuł roku**: -
7) Wydarzenie roku na forum: -
8) Spamer / troll roku: @kaczka41, @gronostaj
 
1) Użytkownik roku: @MysticBęben , @kaczka41
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @s3pp
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Gienek - za pomoc medyczną dla użytkowników Cohones
4) Redaktor (admin,moderator) roku : @baju - kącik,świetna robota! , @Mateusz Smoter
5) Temat roku: Związek Zawodowy Cohones
6) Artykuł roku**: Dlaczego polskim fighterom nie należy się godziwa zapłata - @Jakub Bijan
7) Wydarzenie roku na forum: Heldones
8) Spamer / troll roku: @maciejcar (Tytus)- za trolling Kaczki i później inba z tym związana , @gronostaj
 
1) Użytkownik roku: @cypher - zawsze z zaciekawieniem czytam co masz do powiedzenia.
Prawie zanie...pisałem z wrażenia. W przypadku znakomitej większości użytkowników uznałbym, że to troll, ale Ciebie o to nie posądzam. Fajnie, że nie wszyscy widzą w moich postach tylko i wyłącznie czerstwy jad i wyszydzanie. Dzięki.
 
1) Użytkownik roku: @MMAkłowicz za dystans do forum i bekowe zdjęcia pana Roberta :D
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: niech będzie @s3pp ;)
3) Najbardziej pomocny użytkownik: kontrowersyjnie, bo @Masu - za wyciągnięcie mnie z marazmu i pomoc w powrocie do treningu :hi:
4) Redaktor (admin,moderator) roku : @baju za niusy na bieżąco (przebaczam od zajebania wątków o Conarze) i @Szady za w chuj niusów.
5) Temat roku: Kraków Cohones Fajt Klub :bleed:
6) Artykuł roku**: Seria artykułów o Pride autorstwa @Olos
7) Wydarzenie roku na forum: Heldones
8) Spamer / troll roku: brakowało dobrego trolla, większość bezbekowa i żałosna
 
Prawie zanie...pisałem z wrażenia. W przypadku znakomitej większości użytkowników uznałbym, że to troll, ale Ciebie o to nie posądzam. Fajnie, że nie wszyscy widzą w moich postach tylko i wyłącznie czerstwy jad i wyszydzanie. Dzięki.
Wlasnie ostatnio uwazam, ze brakuje tutaj wiecej takiego spojrzenia jak Twoje, no ale jest jak jest. Pozdro.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top