Cohones Awards 2016 - głosowanie.

Status
Not open for further replies.
1) Użytkownik roku: @yonigga
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @duubertowa
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK <3
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @baju
5) Temat roku: Seria PRIDE @Olos
6) Artykuł roku**: Seria PRIDE @Olos
7) Wydarzenie roku na forum: Zloty + Tripy na gale, czyli wszystko, co w świecie rzeczywistym
8) Spamer / troll roku: @kaczka41 <3

@s3pp jestem na forum ciągle, po prostu ograniczam pisanie na jakiś czas ze zwględów oczywistych chyba. Po nowym roku wracam ze zdwojoną siłą :) I dziękuję za głos! (tak jak i Tobie @Gienek, @mat, @VoRaNeK @PaweLisu @michi972 ) :kis:
 
<rozgrzewa ręce.....
przed mocniejszymi przeróbkami zdjęć... >
Szykuj się, młoda :kis:

Wczoraj słuchałam z moimi młodszymi braćmi nowy Egzipodcast, Majki jest Twoim zdeklarowanym fanem nr 1, Mati natomiast dopomina się dopieszczania serii #jemy :happy dance::happy dance:
 
1) Użytkownik roku: @MMAkłowicz zawsze mnie rozpierdala postami stricte for fun, traktuję tak też tę kategorię, bo za dużo po prostu użytkowników jest dla mnie tutaj do typowania. Robbie! :friends:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @klimekone dziewczyna z polskiego S(zczecina)tockton, drugi "nabytek" forum, oby to był początek nowego, fajnego trendu.
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK za pomoc ze wszystkim, zawsze coś wspomni, zawsze coś mi przypomni, ogólnie mógłbym wymienić tutaj kilku takich zawodników jak @Tar-Ellendil, @dizel77 czy @allan77 (chuj wie czemu obaj mają 77, lol), bo również na forum ich pomoc jest dla mnie czymś mega przydatnym.
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @duubertowa - powiew świeżości w tym wszystkim, zawsze zaoferuje wsparcie, nawet głupią pogadankę na dziwne tematy, nie sądziłem, że to tak wszystko wyjdzie. :) Gościu, oby tak dalej, zresztą wiesz co jest 5.
5) Temat roku: Podgapię od @Charles Bronson, ale też miałem niezłą zwałę z tematu o sig-becie z @MysticBęben, trolololo! Well done CB.
6) Artykuł roku**: Mój osobisty faworyt, bo mam bardzo podobne podejście, którego jeszcze trochę ludzie nie rozumieją IMO.
7) Wydarzenie roku na forum: HELDONES bezapelacyjnie - fajnie było poczuć tę atmosferę jedności.
8) Spamer / troll roku: @TYTUS za akcję z maciejcar i inne cuda. Ogólnie TYTU lubię od zawsze, porządny milicjant, ale tym mnie po prostu rozbił. Pozdro czempion.

Zawsze ten temat wzmaga u mnie jakieś chęci do napisania jak lubię tu czasem wchodzić, jak podchodzę do tego forum i ogólnie #gaystuff dlatego powstrzymam się jeszcze do zakończenia całego konkursu czy roku. Cohones. :cowboy:
 
@baju i jeszcze JRE, c'nie? ;>
Czempion, ja byłem pewien, że jesteś troll kontem. Dziewczyna ze Szczecina, która jara się MMA i ma w avatarze JRE. :DC: C'mon, byłem pewien, że nie istniejecie. Duże zaskoczenie kiedy okazało się, że jesteś prawdziwa! #IsThisTheRealLife?
 
Czempion, ja byłem pewien, że jesteś troll kontem. Dziewczyna ze Szczecina, która jara się MMA i ma w avatarze JRE. :DC: C'mon, byłem pewien, że nie istniejecie. Duże zaskoczenie kiedy okazało się, że jesteś prawdziwa! #IsThisTheRealLife?

Daaamn, jaram się porównaniem Szczecina do Stockton! Zawsze wiedziałam, że jestem Stocktoniarą w głębi duszy, ale teraz już wiem, że naprawdę nią jestem (ta sama liczba liter, plus oba miasta zaczynają się na S, kończą na T, plus oba miasta Wild West, leżące w dolinie/ nad zalewem ) #PrzeznaczeniaNieOszukasz #209 #NotSurprised :happy dance:
 
Daaamn, jaram się porównaniem Szczecina do Stockton! Zawsze wiedziałam, że jestem Stocktoniarą w głębi duszy, ale teraz już wiem, że naprawdę nią jestem (ta sama liczba liter, plus oba miasta zaczynają się na S, kończą na T, plus oba miasta Wild West, leżące w dolinie/ nad zalewem ) #PrzeznaczeniaNieOszukasz #209 #NotSurprised :happy dance:
Tak kochanie masz racje.
 
Czempion, ja byłem pewien, że jesteś troll kontem. Dziewczyna ze Szczecina, która jara się MMA i ma w avatarze JRE. :DC: C'mon, byłem pewien, że nie istniejecie. Duże zaskoczenie kiedy okazało się, że jesteś prawdziwa! #IsThisTheRealLife?
Daaamn, jaram się porównaniem Szczecina do Stockton! Zawsze wiedziałam, że jestem Stocktoniarą w głębi duszy, ale teraz już wiem, że naprawdę nią jestem (ta sama liczba liter, plus oba miasta zaczynają się na S, kończą na T, plus oba miasta Wild West, leżące w dolinie/ nad zalewem ) #PrzeznaczeniaNieOszukasz #209 #NotSurprised :happy dance:

UFC 209 - zlot w polskim Stockton. Zarządzone :OK:
 
Daaamn, jaram się porównaniem Szczecina do Stockton! Zawsze wiedziałam, że jestem Stocktoniarą w głębi duszy, ale teraz już wiem, że naprawdę nią jestem (ta sama liczba liter, plus oba miasta zaczynają się na S, kończą na T, plus oba miasta Wild West, leżące w dolinie/ nad zalewem ) #PrzeznaczeniaNieOszukasz #209 #NotSurprised :happy dance:
Wszystko pasuje idealnie. Ludzie też. Prawdziwe, polskie Stockton.
 
1) Użytkownik roku: @Atis za zdominowanie wątku muzycznego, podziwiam i bardzo szanuję rozległość gustu
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: nie wiem
3) Najbardziej pomocny użytkownik: -
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @baju , bo sie smiesznie wkurwia na kaczke
5) Temat roku: http://cohones.mmarocks.pl/threads/...czki-do-parteru-chwilę-później-poddaje.28684/
6) Artykuł roku: nie mam pojęcia
7) Wydarzenie roku na forum: nie wiem ziomuś, serio
8) Spamer / troll roku: @PiorunPL
 
1) Użytkownik roku: @Atis za zdominowanie wątku muzycznego, podziwiam i bardzo szanuję rozległość gustu
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: nie wiem
3) Najbardziej pomocny użytkownik: -
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @baju , bo sie smiesznie wkurwia na kaczke
5) Temat roku: http://cohones.mmarocks.pl/threads/...czki-do-parteru-chwilę-później-poddaje.28684/
6) Artykuł roku: nie mam pojęcia
7) Wydarzenie roku na forum: nie wiem ziomuś, serio
8) Spamer / troll roku: @PiorunPL

Odkopałeś zwłoki Pioruna. :siara:
 
1) Użytkownik roku: @Masu za okazywany na forum szacunek i przejawy kultury
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016): @OverPower za udowodnienie mi wielu prawd życiowych
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @kaczka41 za tłumaczenie ludziom co gdzie się znajduje
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Dominik Durniat za rzetelność dziennikarską i absolutny profesjonalizm
5) Temat roku: Wewiur - ostateczna rozgrywka
6) Artykuł roku: Podsumowanie 2015 roku - zawodnicy UFC by one and only Dominik
7) Wydarzenie roku na forum: zamknięcie niepotrzebnego związku Cohones
8) Spamer / troll roku: @Cloud za trollowanie że jest kogokolwiek zbanować
 
Last edited:
1) Użytkownik roku: @Masu za okazywany na forum szacunek i przejawy Kultury
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016): @OverPower za udowodnienie mi wielu prawd życiowych
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @kaczka41 za tłumaczenie ludziom co gdzie się znajduje
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Dominik Durniat za rzetelność dziennikarską i absolutny profesjonalizm
5) Temat roku: Wewiur - ostateczna rozgrywka
6) Artykuł roku: Podsumowanie 2015 roku - zawodnicy UFC by one and only Dominik
7) Wydarzenie roku na forum: zamknięcie niepotrzebnego związku Cohones
8) Spamer / troll roku: @Cloud za trollowanie że jest kogokolwiek zbanować
:mamed:
 
1) Użytkownik roku: @MMAkłowicz. Za wieczny dystans i stoicki spokój, którego wszyscy czasem potrzebujemy
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @duubertowa
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @doozy , przeszedł długą drogę od blogowania, do dzisiejszej hurtowej produkcji materiału. A z rocksów @Jakub Bijan za zdrowy rozsądek i ogarnianie
5) Temat roku: @Olos i jego PRIDE, dobrze powspominać początki zajawki.
6) Artykuł roku: Dlaczego polskim (...) @Jakub Bijan
7) Wydarzenie roku na forum: Stulejones, tylu użytkowników zjednoczonych wspólną stulejką dawno nie widziałem.
8) Spamer / troll roku: @klimekone
 
Last edited:
1) Użytkownik roku: @MMAkłowicz, @maras - za zajebiste poczucie humoru, @dizel77, @VaeVictis - za miłość do MMA
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @klimekone i @duubertowa - w końcu mamy na forum laski z krwi i kości, a nie wytwory chorej wyobraźni George'a Clooney'a
3) Najbardziej pomocny użytkownik: Voran
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @baju - bo chłopak zapierdala najwięcej na całym MMARocks od dłuższego czasu i jeszcze się nie wyzbył młodzieńczego zapału :mamed:
5) Temat roku: ten rok należał do Conora McGregora, więc wszystkie newsy z nim związane
6) Artykuł roku**: streszczenie Hyde Parku :mamed:
7) Wydarzenie roku na forum: ciężko coś wyróżnić, jak skończyła się jedna inba, to zaczęła się druga - i tak w kółko
8) Spamer / troll roku: wszystkich zbanowałem :mamed:
 
Chciałbym wszystkim podziękować za nominacje które otrzymuje. Korzystając z okazji zareklamuje tu najnowszą część:
http://cohones.mmarocks.pl/threads/...イシーハンター-the-gracie-hunter-–-koniec-ery.34548/

A żeby nie robić tylko autoreklamy to wrzucę swoje typy:
1) Użytkownik roku: @MysticBęben
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @klimekone , stuleją nie jestem, po prostu nikogo innego nie kojarzę ;]
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Pyrrus89 za mega pozytywny feedback pod moimi artykułami, daje mi to dodatkową motywację
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @duubertowa za masę materiałów, za które kradną Ci lajki
5) Temat roku: Bęben w korku
6) Artykuł roku**: Święta wojna w obronie Chalidowa @Jakub Bijan
7) Wydarzenie roku na forum: Skasowanie pierwotnych Newsów MMA Userów
8) Spamer / troll roku: @kaczka41
 
1) Użytkownik roku: @duubertowa
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @duubertowa
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @LeeBuLee
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @defthomas
5) Temat roku: Seria poświęcona Pride autorstwa @Olos
6) Artykuł roku**: Patrz wyżej (Pride @Olosa)
7) Wydarzenie roku na forum: Nie wiem
8) Spamer / troll roku: Tytus albo Gronostaj (vel @kaczka41 )
 
1) Użytkownik roku: @baju
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @duubertowa
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK @J-Son
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Mateusz Smoter
5) Temat roku: http://www.mmarocks.pl/marcin-held/marcin-held-w-ufc-debiut-jeszcze-w-tym-roku
6) Artykuł roku**: Wszystkie tematy o Pride od @Olos
7) Wydarzenie roku na forum: Heldones
8) Spamer / troll roku: Wszyscy którzy wpisali się do tej pory a nie oddali głosów na Andrzejka ;( Specjalne wyróżnienie dla: @kaczka41

Wszystkich serdecznie pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top