Cohones Awards 2016 - głosowanie.

Status
Not open for further replies.
1) Użytkownik roku: @VoRaNeK
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @s3pp
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK
4) Redaktor (admin,moderator) roku: Za grupę początkującą - @Piotr Pędziszewski
5) Temat roku: #zagrzebgate
6) Artykuł roku**: Dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa zapłata by @Jakub Wbijam
7) Wydarzenie roku na forum: HELDONES
8) Spamer / troll roku: @kaczka41

Edit:

Specjalne wyróżnienie dla @Olos za teksty o galach PRIDE. Coś wspaniałego.
 
Last edited by a moderator:
1) Użytkownik roku: @baju za hurtowe newsy o Conorze i Kącik Baja
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @duubertowa nowy użytkownik a bardzo aktywny w świecie MMA, na forum i poza nim
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Gienek za cudowne uzdrowienie moich zwłok
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Mateusz Smoter
5) Temat roku: Legandarny Sig Bet z @MysticBęben
6) Artykuł roku**: Dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa zapłata @Jakub Bijan
7) Wydarzenie roku na forum: inby na forum
8) Spamer / troll roku: @kaczka41
 
1)Użytkownik roku: @Masta @mat
2)Nowy użytkownik roku established since 2016: @klimekone
3)Najbardziej pomocny użytkowsnik: @VoRaNeK vel na co komu fightpasss, driver, Jakub chrzciciel
4)Redaktor (admin, moderator): @duubertowa @Cloud @Mateusz Smoter
5)Temat roku: Kraków Cohones Fajt klub
6)Artykuł roku:Seria o Pride FC
7)Wydarzenie roku na forum:akcja #freekaczka
8)Spamer/troll roku/atencjusz roku: @gronostaj vel kaczka
 
1) Użytkownik roku: @kaczka41
2) Nowy użytkownik roku : wciąż ja sam, mimo iż ten głos nie będzie ważny
3) Najbardziej pomocny użytkownik : @VoRaNeK
4) Redaktor (admin,moderator) roku : Pierwsze 100 miejsc dla @duubertowa
5) Temat roku : nieco zakurzona inba z maciejcarem a.k.a. Tytusem i jego rzekomym wąsem, wyjątkowy absurd
6) Artykuł roku : Zdecydowanie seria "Pride" od @Olos
7) Wydarzenie roku na forum : #Heldones
8) Spamer / troll roku : OverPower bezkonkurencyjnie
9) Komentarz roku : @Charles Bronson o osiągnięciach Łukasza Sajewskiego w UFC. Kurwa ludzie, bądźmy poważni, za to się naprawdę należy medal, proszę podbijać!
 
1) Użytkownik roku: @VaeVictis @cypher @Spike
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @s3pp @duubertowa
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @J-Son @VoRaNeK
4) Redaktor (admin,moderator) roku @Mateusz Smoter @duubertowa @Jakub Bijan @baju
5) Temat roku: Relacja Zagrzeb
6) Artykuł roku**: Dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa zapłata by @Jakub Bijan
7) Wydarzenie roku na forum: Heldones
Do 2. dodaje jeszcze @klimekone , zapomnialo mi sie.

@kaczka41 Taka edycja jest dozwolona?
 
1) Użytkownik roku: @VoRaNeK
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK, @Betonowy Krzychu za frytki
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Mateusz Smoter @baju
5) Temat roku: #zagrzebgate
6) Artykuł roku**: Dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa zapłata by @Jakub Bijan
7) Wydarzenie roku na forum: HELDONES
8) Spamer / troll roku: @gronostaj
 
1) Użytkownik roku: @MuraS . Bo najważniejsze w układzie jest to, żeby w nim być!
2) Nowy użytkownik roku :
3) Najbardziej pomocny użytkownik : @VoRaNeK
4) Redaktor (admin,moderator) roku : @Dooży&Grooby
5) Temat roku : nie zagłosuję na Zagrzeb, bo sam kręciłem, @maciejcar będzie dobry.
6) Artykuł roku : 'Dlaczego chuj w dupę zawodnikom S4... czy jakoś tak' Jakuba Bijana
7) Wydarzenie roku na forum : Heldones
8) Spamer / troll roku : @OverPower
 
1) Użytkownik:

@dizel77 - bo napierdala posty, newsy i ciekawostki ze świata mma jak poyebany, choć jak sam mówi, wielu tych materiałów nawet nie czyta i nie ogląda, więc robi to prawdopodobnie dla lajków, ale rozumiem go, bo sam mam pragnienie posiadania ich jak najwięcej.

@yonigga - bo dobry z niego wariat i choć nie udziela się za dużo w tematach mma, to dobrze ogarnia temat boksu, a to bardzo szlachetna i umiłowana przeze mnie sztuka.

2) Nowy: jedynie słuszny wybór to ja sam, ale skoro i tak się nie będzie liczyć to:

@s3pp - widać, że ma w miarę łeb na karku i raczej nie pierdoli bzdur.

@Hefaner - poza tym, że jest fanem Bedorfa, to fajne posty płodzi.

@klimekone - bo z twarzy fajna dupa, a do żadnej innej kategorii się nie nadaje.

3) Pomocny:

@VoRaNeK - co prawda nie potrzebowałem jego pomocy i w niczym mi nie pomógł, ale i tak się należy

4) Redaktor:

@Jakub Bijan - za artykuły, felietony i dystans.

@Jakub Madej - skromny, ale robi dobre wywiady, nie robi z siebie błazna, konkretnie i na temat.

@baju - poza tym, że miłość do Conora przesłania mu trochę rzeczywistość, to za ilość newsów i kąciki się należy.

5) Temat: -

6) Artykuł:

Bijana o tym, dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa wypłata, to było bardzo dobre.

7) Wydarzenie roku: -

8) Spamer: Dałbym na siebie, ale skoro nie da rady:

@OverPower - potrafił pisać merytorycznie, ale jak już coś dopierdoli to, aż laczki wirują.
 
Kurde to chyba moje najtrudniejsze zadanie tutaj:
1. Użytkownik roku: @VoRaNeK
2. Nowy użytkownik roku: ciężko mi mówić bo sama jestem z tego roku hahha ale niech będzie @s3pp bo bardzo go lubię ;)
3. Najbardziej pomocny użytkownik: @mat @Charles Bronson (za każde ogarnianie mnie w Warszawie należy Wam się też medal z czekolady)
4. Redaktor (admin, moderator) roku: @Cloud (za każdą wspólnie wykonaną ciężką pracę :heart:) oraz @baju (wiadomo brat - #teamBaju :beer:)
5. Temat roku: a mogę zagłosować na ten temat o mnie ? hahaha :D
6. Artykuł roku: Dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa wypłata @Jakub Bijan
7. Wydarzenie roku na forum: Heldones
:)
 
1) Użytkownik roku: @halibut @Charles Bronson - Charles jeszcze nie dawno wkurwiał mnie na forum niemiłosiernie. Do czasu zlotów, teraz macham ręką na jego nawet najgłupsze wpisy, kontrast na żywo jest ogromny; halibut to jeden z największych pojebów, jakich spotkałem (jeśli nie największy), należy mu się za to wyróżnienie
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @duubertowa - kawał serca i pracy włożonej w budowanie forum, nie da się nie docenić
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Dooży&Grooby - za setkę wywiadów w rok :crazy:
5) Temat roku: Zagrzeb gate
6) Artykuł roku: -
7) Wydarzenie roku na forum: Wyjazdy na europejskie gale UFC
8) Spamer / troll roku: gronostaj

Z groobym to prowokacja bo wiesz ze cloud musi usunac? :p


dzieki za wyrozNienie. Jutro moje typy
 
1) Użytkownik roku: @VaeVictis @cypher @Spike @MysticBęben
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @s3pp @duubertowa @klimekone
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @J-Son @VoRaNeK
4) Redaktor (admin,moderator) roku @Mateusz Smoter @duubertowa @Jakub Bijan @baju @Dooży&Grooby
5) Temat roku: Relacja Zagrzeb
6) Artykuł roku**: Dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa zapłata by @Jakub Bijan
7) Wydarzenie roku na forum: Heldones

dodalem jeszcze Mystica do 1,, skleroza
to ostateczna lista jakby co
 
1) Użytkownik:

@dizel77 - bo napierdala posty, newsy i ciekawostki ze świata mma jak poyebany, choć jak sam mówi, wielu tych materiałów nawet nie czyta i nie ogląda, więc robi to prawdopodobnie dla lajków, ale rozumiem go, bo sam mam pragnienie posiadania ich jak najwięcej.

@yonigga - bo dobry z niego wariat i choć nie udziela się za dużo w tematach mma, to dobrze ogarnia temat boksu, a to bardzo szlachetna i umiłowana przeze mnie sztuka.

2) Nowy: jedynie słuszny wybór to ja sam, ale skoro i tak się nie będzie liczyć to:

@s3pp - widać, że ma w miarę łeb na karku i raczej nie pierdoli bzdur.

@Hefaner - poza tym, że jest fanem Bedorfa, to fajne posty płodzi.

@klimekone - bo z twarzy fajna dupa, a do żadnej innej kategorii się nie nadaje.

3) Pomocny:

@VoRaNeK - co prawda nie potrzebowałem jego pomocy i w niczym mi nie pomógł, ale i tak się należy

4) Redaktor:

@Jakub Bijan - za artykuły, felietony i dystans.

@Jakub Madej - skromny, ale robi dobre wywiady, nie robi z siebie błazna, konkretnie i na temat.

@baju - poza tym, że miłość do Conora przesłania mu trochę rzeczywistość, to za ilość newsów i kąciki się należy.

5) Temat: -

6) Artykuł:

Bijana o tym, dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa wypłata, to było bardzo dobre.

7) Wydarzenie roku: -

8) Spamer: Dałbym na siebie, ale skoro nie da rady:

@OverPower - potrafił pisać merytorycznie, ale jak już coś dopierdoli to, aż laczki wirują.
lajki to mi mogą nawet skasować wszystkie :crazy::lol: wrzucam bo zakładam, że to jest interesujące, kurwa nie dałbym rady wszystkiego tego czytać słuchać i oglądać :crazy:

ogólnie ta funkcja lajkowania to jedna z najgorszych rzeczy na tym forum.
 
1) Użytkownik roku: @kaczka41 :deniro:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @s3pp
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @baju - tu chyba nikt nie ma wątpliwości
5) Temat roku: Kąciki baja i PRIDE wg @Olos
6) Artykuł roku**: "Krótka historia o mistrzu, który nie chce bronić tytułu" by @Szady
7) Wydarzenie roku na forum: HELDONES
8) Spamer / troll roku: @gronostaj


@dizel77 ma dość lajków od naszego zakładu, który ma równy rok od pamiętnej gali UFC 194 :>
 
Last edited:
1) Użytkownik roku: [SIZE=3]@dizel77[/SIZE] ( #77Gang :irish: )

2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: [SIZE=3]@duubertowa[/SIZE]

3) Najbardziej pomocny użytkownik: [SIZE=3]@VoRaNeK[/SIZE]

4) Redaktor (admin,moderator) roku: [SIZE=3]@baju[/SIZE]

5) Temat roku: Zagrzeb

6) Artykuł roku**: Dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa wypłata. Świetny artykuł.

7) Wydarzenie roku na forum: akcja Heldones
8) Spamer / troll roku: [SIZE=3]@gronostaj[/SIZE] i [SIZE=3]@Spike[/SIZE] (za ostatnią galę na chacie :mamed:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top