Co słychać za kulisami? - "Puncher Extra Time"

Status
Not open for further replies.
''Po prostu zaciera im się rzeczywistość z jednej strony chcą pokazać jacy to oni nie są fajni, a z drugiej jacy to profesjonaliści i wychodzi z tego MAMAŁYGA. Takie GENDER qrw…'' GOLD!! :D
 
Najlepiej, jak tam ślimakowatość nam zarzucają, że tylu chłopa, a powoli wszystko idzie. Tak, niusów na bogatości (i to też z Bellatora, WSOF, M-1, a nawet Japonii, o której inni wspominają tylko przy okazji jakiegoś ko na gali deep) i do tego zaniedbywana przez innych publicystyka. No może lowking daje teksty, ale reszta konkurencji ogranicza się do newsów.
 
Normalnie qrwa taśmy prawdy:confused:

I tak od dawna wiadomo, że:
1. Mrozu śmiechowy jest
2. Dużo wywiadów robi
3 Ładnie się ubiera
 
Widzę też, że do dyskusji włączył się Głowacki z boxingnews.pl .... ale nie mogę obserwować wszystkich jego tweetów, zbanował mnie jebany :D

Do tego Paczkowski. A podobno mieliście zgodę z nim...:D
 
Chłopak z boxingnews.pl redaktor naczelny tegoz portalu, a takie niedorzeczności co wypisuje to głowa mała. Rozstanie z Najmenem nie słuzy, kolejny który zmienia front
zapomniał juz co mówił o Kowaliku w jednym ze swoich boxingnews.cafe o jego działalności za czasów istnienia jeszcze MMAA?
 
Chłopak z boxingnews.pl redaktor naczelny tegoz portalu, a takie niedorzeczności co wypisuje to głowa mała. Rozstanie z Najmenem nie słuzy, kolejny który zmienia front
zapomniał juz co mówił o Kowaliku w jednym ze swoich boxingnews.cafe o jego działalności za czasów istnienia jeszcze MMAA?

Tak wgl, to Głowacki był tu kiedyś na forum i chyba został zbanowany.

 
Tak byl, zaraz po erze pudziana podjął współprace z MMARocks gdzie zaciekle bronił najmana przed jego krytykami.
zbanowany został bo zachował się jak mrozowski, podpuszczał swoich rozmówców na pojazdy po MMARocks, z kimś takim nie mozna było dalej współpracować
Przerzućcie same tweety Głowackiego.. beka
 
to jednak trzeba mu oddać, że zrobił dla polskiego MMA więcej niż Mateusz Borek i Tomasz Marciniak razem wzięci.
WTF!!!!!!!???????????????? Hahaha z bólem serca muszę zająć się swoimi sprawami ale mam nadzieje że do wieczora pojawi się parę kwiatków :P
 
Ten Mateusz to też niezły megaloman, tak pisze o sobie :)
Założyciel najlepszego polskiego fanpage'a o MMA na facebooku UFC Poland, uczestnik podcastów OCTAGON OnLine oraz komentator aktualnych wydarzeń o MMA
 
Jak dla mnie to nie ma tu żadnej afery. Jedynie Kowalkiewicz i Borek powinni się trochę zawstydzić. W sumie każdy wie co się mówi o Wojtku, ale wiedzieć a słyszeć robi małą różnicę. A najlepsze jest to, że Rocksi i Borek robią ambaras na twicie a Wojtek nawet się nie udziela. Sami kręcą aferę twierdząc, że nic się nie stało (i mają rację, bo to chuj jest a nie afera), a poruszenie jakby jednak coś się stało. No ale jest okazja by się pośmiać z Mrozowskiego to każdy korzysta.
Taki apel: Więcej klasy panowie, bo ta afera to żenada i im szybciej się o tym zapomni tym lepiej. Po co to pompować by urastało do nie wiadomo jakiej rangi?
 
Sprawa jest w sumie żenująca i osoby, których prywatna rozmowa została nagrana mogą mieć uzasadnione pretensje do Polsatu. Jednocześnie takie pierdoły opowiada każdy normalny człowiek, próba robienia z tego większej afery (Mirek) jest jeszcze śmieszniejsza.
 
Jak dla mnie to nie ma tu żadnej afery. Jedynie Kowalkiewicz i Borek powinni się trochę zawstydzić. W sumie każdy wie co się mówi o Wojtku, ale wiedzieć a słyszeć robi małą różnicę. A najlepsze jest to, że Rocksi i Borek robią ambaras na twicie a Wojtek nawet się nie udziela. Sami kręcą aferę twierdząc, że nic się nie stało (i mają rację, bo to chuj jest a nie afera), a poruszenie jakby jednak coś się stało. No ale jest okazja by się pośmiać z Mrozowskiego to każdy korzysta.
Taki apel: Więcej klasy panowie, bo ta afera to żenada i im szybciej się o tym zapomni tym lepiej. Po co to pompować by urastało do nie wiadomo jakiej rangi?

Królik, tylko kto tu robi hałas? Kowalik, Borek i ja czy ludzie co jeszcze wczoraj udostępniali i komentowali nie stroniąc od osobistych wycieczek strzelając głównie w MMARocks bo usłyszeli to co chcieli usłyszeć a nie to co zostało powiedziane.

Wiadomo, że całe środowisko nigdy nie będzie towarzystwem wzajemnej adoracji a zakłamania sceny chyba wyszło więcej niż ci co pierwsi rzucili kamienie zakładali.
 
te historie kowalkiewicz byly tak kurwa zenujace prawie tak samo jak Borkowe bulsit, dobrze ze nie wszyscy w studiu wspieli sie na ten "wysoki" poziom
 
A mnie tam zachowanie Karoli wogóle nie dziwi . Zwykła dziewczyna plotkara nic wielkiego i nic nowego . Asia się pewnie wstrzymywała od komentarzy bo jednak ten jej kuzyn czy tam ktoś trochę robi dla mmanews. Borek natomiast jako ktoś kto robi trochę już w sporcie/TV ma prawo w prywatnej rozmowie szczerze ocenić jego robote.
 
Borek w 2:02'' taki kurwa wiesz...'', co do zwolnienia z wf-u to chyba trafniejszym bylo by powiedziec ze koledzy zabierali mu kanapki.
 
MATEUSZ BOREK PRZEKLINA? NIEMOŻLIWE!11 Słyszałem dwa razy kurwa. Trochę nie rozumiem tego tekstu o zwolnieniu z WFu, bo w moich kręgach tyczyło się to osób, które fizycznie/zdrowotnie niedomagały. Akurat pod tym względem nie można nic Wojtkowi zarzucić, bo jest jednym z niewielu redaktorów, który cokolwiek pracuje nad swoim ciałem i nie mam tu na myśli tylko siłowni. Tak naprawdę oprócz wspomnianego wyżej znielubianego Wojciecha chyba tylko Franek, Royler i Karol coś trenują?
 
Ej , bo ten temat wydaje sie odpowiedni , byl tu kiedys user kaczka. Czy on nadal tu jest? Czy poszla jakas spina , bo na newsach facet ostro daje w kosc rocksom. Moze mi ktos odpowiedziec na pytanie?

Co do tych tasm to tak juz jest, ze ludzie obrabiaja sobie tylki za plecami i nic tu niezwyklego nie widze szczerze mowiac. Nawet rodzony brat bratowi potrafi obgadac tyłek za plecami od a do z. Mini aferka jest , bo poszlo w eter, tyle.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top