Co słychać za kulisami? - "Puncher Extra Time"

Status
Not open for further replies.
Polski Helwani zachował profesjonalizm i umieścił news z najważniejszymi rzeczami z tego wydania Punchera.
 
trochę odmienne spojrzenie na nagranie jest na Wojtkowym forum, relegowani z cohones murem stoją za redaktorem :)
http://high5.mmanews.pl/portal-mman...222punchera8221-wg-kowalkiewicz-i-jedrzejczyk

dawno nie było takiego plotkarskiego tematu na forum, jest szansa na temat roku ? ;)

Dobry jest ten typ, Champ1, co wyrzuca "polaczkowatość" a sam jako pozytyw rodzimego Helwaniego podaje to, "że ładnie się ubiera". Taaa - nieważne jaką robotę robisz, nieważne jak ją robisz nieważne kogo wqrwiasz swoją nachalnością - masz gajerek, jesteś gość. Typowe...
 
No tak, na forum mmanews same świętoszki siedzą, wśród znajomych dyskutują oczywiście tylko o polityce i pogodzie...
Anyway, dobrze, że TJ trzymał język za zębami, bo pewnie też nie jedną historią mógłby się podzelić : )
 
Hah tak popatrzylem na nicki userow tego wojtkowego forum i wychodzi mi, ze 60% to kaczucha we wlasnej osobie :)
Jebany ma sile sie ze soba sprzeczac...
 
Hah tak popatrzylem na nicki userow tego wojtkowego forum i wychodzi mi, ze 60% to kaczucha we wlasnej osobie :)
Jebany ma sile sie ze soba sprzeczac...
On pisuje nie tylko na mmanii. Na innych stronach też jesT. niewykluczone że tutaj też. :p
 
Temat roku się zapowiada, bede to śledził, tam u Mroza teraz nagle mnozą się "świezaki" by wypowiedzieć swoje zdanie.
Kaczka to juz totalna porazka, człowiek nie moze się pogodzić z banem i teraz nagle zmienia front. Pamietam jak był tu i wtedy, co tam wypisywal Mrozowski usuwał mu komenty
 
Nie chcę Wojtka bronić ale Borek przestrzelił z tym tekstem o zwolnieniu z W-F... Nie wiem co trenuje/trenował Wojtek ale on akurat jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny/budowę ciała to jakoś wygląda tzn klatka i bicek bez wstydu hehe a do tego jak się kula a może coś więcej nawet to już wogóle nie ma wstydu. Reszta redaktorów( nie tylko Rocksi) wyglądają tak jak wyglądają(są wyjątki) i beki nie powinni mieć akurat z tego bo wystarczy spojrzeć w lustro i zadać sobie pytanie-czy ja coś trenuje(sporty walki,siłka itp) bo tekst o zwolnieniu z W-F pasuje do niektórych jak ulał hehe
 
trochę odmienne spojrzenie na nagranie jest na Wojtkowym forum, relegowani z cohones murem stoją za redaktorem :)
http://high5.mmanews.pl/portal-mman...222punchera8221-wg-kowalkiewicz-i-jedrzejczyk

dawno nie było takiego plotkarskiego tematu na forum, jest szansa na temat roku ? ;)
Czas najwyższy. W końcu mamy już luty :D

Nie wiem jak wy ale ja nagotowałem całe wiadro popcornu i czekam na rozwój wydarzeń:
tumblr_nj5s2k2SSo1qd8t1xo1_400.gif
 
  • Like
Reactions: cRe
Czas najwyższy. W końcu mamy już luty :D

Nie wiem jak wy ale ja nagotowałem całe wiadro popcornu i czekam na rozwój wydarzeń:
tumblr_nj5s2k2SSo1qd8t1xo1_400.gif
Już od momentu jak na chatcie zauważyliśmy że puncher ma bonusa to wiedzwiedziałem że będzie wesoły tydzień w polskim mma.
 
@Grubas przeciez wiesz, ze tu nie o wyglad chodzi, Jackowi Adamczykowi tez raczej daleko do wizerunku filmowego amanta a jest przez wiekszosc odbierany znacznie pozytywniej. W calej sytuacji najlepszy jest Trener, ktory w swoim stylu w ciagu 30 minut juz trzy razy zdazyl zamiescic link z YT na swoim FB :D
 


Paweł powinien dostać nagrodę 'mistrza ciętej riposty polskiego MMA' :)

Nie chcę Wojtka bronić ale Borek przestrzelił z tym tekstem o zwolnieniu z W-F... Nie wiem co trenuje/trenował Wojtek ale on akurat jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny/budowę ciała to jakoś wygląda tzn klatka i bicek bez wstydu hehe a do tego jak się kula a może coś więcej nawet to już wogóle nie ma wstydu. Reszta redaktorów( nie tylko Rocksi) wyglądają tak jak wyglądają(są wyjątki) i beki nie powinni mieć akurat z tego bo wystarczy spojrzeć w lustro i zadać sobie pytanie-czy ja coś trenuje(sporty walki,siłka itp) bo tekst o zwolnieniu z W-F pasuje do niektórych jak ulał hehe

Ja odniosłem wrażenie, że uważa Mroza za sztywniaka i stąd motyw z W-F. #grubarozkmina #uciekamstąd
 
VaeVictis ale ja tylko odnoszę się do tekstu Borka o zwolnieniu z W-F a nie bronie Wojtka że jest ciekawski i wszystko chce wiedzieć czy że go nikt nie lubi. To mnie nie interesuje stwierdziłem fakt że Borek nie trafił z tym zwolnieniem akurat w przypadku Wojtka i tyle. Aha i nie tylko o Jacka Adamczyka mi chodziło hehe
 
Zwłaszcza, że tekst o zwolnieniu z WF-u pojawił się po stwierdzeniu, że pewnie nie był na żadnej imprezie. Więc pewnie chodzi o charakter.
 
Przeciez wiadomo, ze calosc byla z gory ukartowana. Nic nie szkodzi, ze to Karolina i Borek robia sobie pompe z Mrozowskiego, zdaniem Trenera:
upload_2015-2-3_10-52-41.png
:D
 
Może to inaczej interpretujemy ale Borek powiedział że wygląda a nie że się zachowuje jakby miał zwolnienie z W-F. Po 2 co ma wspólnego zwolnienie z W-F z charakterem? Jestem przekonany że miał na myśli jego wygląd...
 
Może to inaczej interpretujemy ale Borek powiedział że wygląda a nie że się zachowuje jakby miał zwolnienie z W-F. Po 2 co ma wspólnego zwolnienie z W-F z charakterem? Jestem przekonany że miał na myśli jego wygląd...
akurat sylwetkę Mrozu ma dobrą, ja też odbieram jako przytyk do charakteru
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top