Co słychać za kulisami? - "Puncher Extra Time"

Status
Not open for further replies.
Teraz mamy dowód na to co środowisko sądzi o Wojtku i jego przesadzonych dochodzeniach...
 
:D
hotel-52-mateusz-borek_19631401.jpg
 
Niezła beka hehe ja akurat do Wojtka nic nie mam, robi dobrą robotę, wywiadów kupe a sam to ogarnia ale to akurat było dobre i nie ważne o kim by to było. 2 sprawa faktycznie to środowisko jest zakłamane(ale które nie jest?) bo tu rąbią dupę komuś a później się uśmiechają i udają że jest cacy-trochę frajerstwo...
 
Niezła beka hehe ja akurat do Wojtka nic nie mam, robi dobrą robotę, wywiadów kupe a sam to ogarnia ale to akurat było dobre i nie ważne o kim by to było. 2 sprawa faktycznie to środowisko jest zakłamane(ale które nie jest?) bo tu rąbią dupę komuś a później się uśmiechają i udają że jest cacy-trochę frajerstwo...

A ty skąd takie rzeczy wiesz?
 
Nie wiem o co ta afera, przecież nazwisko Polish Ariela tutaj nigdzie nie padło :D
Mati kumaty! Szkoda tylko, że nie pociągnął dalej tematu z cenami UFC na Polskę, bo coś tam by TJ pewnie sypnął.
 
a ktoś z rodziny Joasi czasem nie robi z Mrozem? bo coś mi tak świta :D Tak jak pojazd od borka mnie nie dziwi tak od Karoliny już lekko tak hahahahaha zaraz będzie jeszcze konflikt borka z ksw :D bo powiedział że bilety za drogie haha
 
wrzuciłby ktoś linka do tego? bo na polsatsport.pl nie mogę znaleźć, a ten pierwszy link mi nie działa. Wszyscy o tym mówią, a ja nie wiem o co chodzi :D

dobra, już mam
 
ten temat poprawił mi mocno humor z rana.
łatka "zwolniony z WF-u" na długo przylgnie do Pana Redaktora :)
 
Na opinię się pracuje latami. Jest sporo ludzi, którzy robią dobrą robotę i zachowują twarz. Jednej osobie się nie udaje.
 
@up Bingo
poza tym argumenty o zakłamaniu Karoliny, Asi czy Borka są nietrafione - dać komuś wywiad to jedno ale raczej nikt nie udaje, że jest kolegą #polskiegoarielahelwaniego, to że on pracuje przeważnie sam i większość ludzi od niego odeszła to nie jest przypadek. Franek wie co mówi :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top