Co należy usprawnić na MMARocks wg użytkowników

Dodam też że wyszliście z inicjatywą gier/zabaw typu "Bitwa Legend" ale coś to ucichło. A ja jak i wiele innych osób zapewne jest ciekawych dalszych pojedynków.
 
Serio Wojek jaracie się liczbą wejść nabijaną przez 'Januszy' ? Serio?
Może stwierdziliście że hardcorowych fanów jest tak mało że trzeba zmienić target ?
 
mi sie nie podoba ze po gali sa newsy np. mamed pokonal sakuraia czy jones pokonal gustafsona . sa wyniki na zywo tam mozna sie dowiedziec wszystkiego :)



podbijam z przegladarka ,nic nie moza w niej znalesc :P



kasowac szybciej starsze rozpiski
 
Ja wchodzę na forum przez główną także odwiedzam :)



Ktoś już wspomniał o wyszukiwarce która jest do dupy. Powrót videokonferencji byłby spoko. Co do wywiadów to serio ale Wojtek robi o wiele lepszą robotę
 
@wojek, Akurat rekord wejść nie oznacza, że portal jest w rekordowej formie...
 
Miałem już więcej nie udzielać się na forum, ale napiszę ostatni raz co mnie boli. Pewnego razu wszedłem na forum, obczaiłem komentarze i zalała mnie krew. Znowu... Uznałem, że o jeden raz za dużo. Dla mnie największy problem leży w coraz gorszym poziomie dyskusji na forum. W raz z coraz większą popularnością MMA schodzi się coraz więcej tego... Nie powiem czego. Co prawda zdarzają się bardzo ogarnięci nowi użytkownicy, ale mam wrażenie, że proporcja rozkłada się 1 ogarnięty użytkownik na 5 znaFców. Chyba widać to po każdej większej galli. Wysyp debilizmów jest czasami nie do ogarnięcia. Wiem, że nie możecie nic z tym zrobić, bo za debilstwo czy ignoranctwo niestety się nie banuje. Ale po prostu chciałem to z siebie wyrzucić. Nie wiem jak Wy to widzicie...
 
Swoją drogą trzeba przyznać, że dobry pomysł z tym tematem. Ludzie się wyżalą, ponarzekają, rozładują emocje i przejdą do porządku dziennego...
 
i podobno mocno z góry patrzycie na nowych użytkowników Cohones, a co za tym idzie MMArocks. Jako na tych co ch*** się znają na MMA.


Skąd ta teza? Jakieś argumenty? Czy może jest to próba zwrócenia na siebie uwagi, bo jesteś tu od wczoraj i napisałeś 42 posty? Napisałeś ich już tyle, niedługo pewnie dostaniesz dostęp do czata. Zapraszamy. Tam nie ma rang, nikt nie patrzy na datę rejestracji, a jakoś wszyscy kulturalnie sobie rozmawiamy. Zapewniam, że nikt na nikogo z góry nie patrzy.
 
Fajnie jakby dało się wyłączyć pokazywanie gifów pod postami, duże gify drażnią szczególnie podczas przeglądania forum na kom
 
Wszyscy chcą videokonferencji. Tylko że jak ogłaszamy nabór to zgłaszają się 3 osoby na krzyż...
 
- wywiady przed i po galach w Polsce z zawodnikami i organizatorami (tego bardzo mi brak)

- wywiady, chocby krotki telefoniczny z Polakami walczacymi w zagraniczncych oranizacjach, niczego chyba nie brak tak jak wywiadów z wygrywajacym w bellatorze Heldzie, był jakis wywiad z Tybura, Grabowskim po ich wygranych w M-1 ? (jesli tak to sorry przeoczylem)

- godzina z Kowalikiem (jeden z moich ulubionych cyklow na rocksach), cohones przepytuje w wydaniu Marcina niesty ale nie dorownuje poziomem

- relacje z obozow sparingowych, przygotowawczych

-cohones jest nieodlaczna czescia mmarocks, przydaloby sie szybsze eliminowanie troli, mniej dyskusji o autkach zabawkach, saunie czy siostrach czytelnikow

- przydalby sie jakis cykl Wojslawa wyjasniajacego meandry sedziowania

- cykle z Piechota, Wronskim - sa na duzy plus ale ile osob trenuje mma na tym forum ? 1% - to widac po zainteresowniu pod filmikami

- lepsza jakosc dzwieku w SSS - startujacy z podcastem "portal" bije Was na glowe w tym temacie (merytorycznie na szczescie jeszcze nie)

- szybkosc pojawiajacych sie newsow, taki Voranek zrobilby Wam 80% roboty w tym temacie i widomosci zamiast w newsach userow ladowalby na stronie


- wieksze merytoryczne zanagazowanie redakcji na forum, skald rocksow sie powieksza a ilosc osob z ranga cohones czy mmarocks jeakby z kazdym miesieacem mniejsze - wielki szacun dla Wojsalwa ze caly cas ma sily tlumaczyc sedzieownie na KSW i innych galach wbrew inwektywom i teriom spiskowym

Generalnie jest OK z tym ze wyrasta Wam konurencja i trzeba walzyc o zachowanie pierwszegom miejsca (merytoryka - niski krol, wywiady - morozowski, newsy ze swiata - ufc poland ;) )
 
przed falą hejtingu trzeba napewno przyznać że podczas ostatniego weekendu strona pracowała bardzo fajnie i wytrzymywała nareszcie obciążenia, good job.



miłe słówka miłymi słówkami ale przejdźmy do rzeczy



ukrócić życie niektórych troli wypierdoleniem na zbity ryj w trybie natychmiastowym, bo naprawde to zaczyna czasem przypominać towarzystwo wzajemnej adoracji.



zaprzestanie "faworyzowania" niektórych użytkowników przez ich częstą bezkarność za idiotyzmy które wypisują (można to podciągnąć pod poprzedni wers), wiadomo, że nie chodzi aby wprowadzać sztywną jakąś atmosfere ale... wiecie o co mi chodzi.



więcej wywiadów - bo tego chyba ostatnio brakuje najbardziej



przy tak licznej obsadzie redakcji jest taka bieda z newsami, naprawde niektóre ważne informacje uciekają (osoby które śledzą forum dokładnie są na bierząco, ale dużo osób odwiedza zwyczajnie główną bo chce się czegoś dowiedzieć nie zagłębiając się w komentarze itd. w dziale NEWSY MMA USERóW)



przydała by się nowa iskra do szczęki bo ostatnio brzmi to niestety tak jakby było robione z przymusu, może więcej rotacji w składzie? może ci redaktorzy którzy do tej pory rzadko uczestniczyli mogli by się zacząć pojawiać? ogarnięcie również jakości tych szczęk dźwiękowo (może przejście na system livestreamów na youtubie?)
 
Czym innym jest chęć obejrzenia takiej konferencji, a czym innym uczestnictwo w niej. Nie mieszajmy pojęć.
 
Zmienic silnik forum, dodac pw, zasilic redakcje albo zmobilizowac aktualby sklad. Wywiady sa niezbyt interesujace, poza wyjatkami. Morozowski i ziomek z mymma ogarniaja ich wiecej i lepiej w pojedynke.
 
Jak dla mnie przedewszystkim bardzo mało wywiadów a mamy w tym momencie tylu ciekawych zawodników w Polsce.



@up



Właśnie Mrozu sam robi więcej wywiadów niż wy wszyscy to fakt i często je oglądam prawie wszystkie.
 
Akurat takich wywiadów jak on robi to nie potrzebuję, ale za to gość z "mymma" jest faktycznie jak najbardziej w porządku.



Co do zmian technicznych na samym forum to jest stara sprawa i powoli tracę nadzieję, że kiedyś coś się zmieni...
 
Serio Wojek jaracie się liczbą wejść nabijaną przez 'Januszy' ? Serio?
Może stwierdziliście że hardcorowych fanów jest tak mało że trzeba zmienić target ?
jest to podstwawoa rzecz dla reklamodwacow, nie ma co sie dziwic ze chlopakom zalezy na duzej ilosci odwiedzin.

Mam wrazenie ze brak Wam osoby ktora spielaby by parce wszytskich do kupy, porobila sie Was tam wielu a roboty wykonanej jakby mniej. ALbo wszyscy robia cos innego niz mmarocks podczas tych eventow mma alebo praca nie jest zorganizowna , przydzielona i dopilnowan - chociazby ostani wpid Franka ktory mowi ze on swoje zrobil i pojechal do domu. Rcksi nie najstarsi stazrem nie maja tez 18 lat i nie moga sie poswiecic tak jak kiedys, sa angazowani w organizacje - patz cala ekipa slugfest, wojek sedziuj, kowalik menadzeruje, a oprocz tego tzreba pracowac i zona, dziecmi posiedziec. MMA rocks powinna byc albo paltna pelnowymiarowa praca albo niemal calym zyciem dla mlodego dobrze zorganizowanego zapalenca.
 
"- cykle z Piechota, Wronskim - sa na duzy plus ale ile osob trenuje mma na tym forum ? 1% - to widac po zainteresowniu pod filmikami"



Heheh, Fresh, a najlepsze, że ja pod większością komentarz dałem... :D Masz rację, nie wiem ile było odtworzeń, ale odzew w postach był skromny. Najwyraźniej mało kto trenuje tu jednak...albo mało kto szanuje rady takich nazwisk. Lub jak mówię, nie wiemy jak z odtworzeniami ;-)



Po tym co pamiętam było pisane na temat Technicznych Wtorków to miało się zobaczyć w czasie ile będzie odpaleń...No i materiały zniknęły jakoś, choć oglądałem każdy. Kto tym sportem i poradami autorytetów ma być zainteresowany? Można się czepiać co jest pokazywane, ale myślę, że warto było zawsze obejrzeć, posłuchać co mają te "głowy" do przekazania. No nic, może wszyscy trenujący/uczący się nie mają czasu na internet zupełnie ;-)



PS: Jakbym wiedział, że tak potrzebne są wejścia na stronę...to bym przez nią wchodził, a tak wiem, że jak zechce skomentować temat od razu to wygodniej jednak czytać newsa na forum ;-)
 
tyle śmiechu było z Mrozowskiego a jego materiały przed i po gali miażdżą te rocksów niestety. Zawsze wrzuci dużo wywiadow z roznymi osobami nawet tymi które nie walczą i jest na co popatrzeć. W tym wzglecie na rocksów juz dawno nie licze. Pytania Mroza nieraz głupie to przyznam.
 
Czym innym jest chęć obejrzenia takiej konferencji, a czym innym uczestnictwo w niej. Nie mieszajmy pojęć.


Tylko że każdy chce oglądać, a nie ma komu uczestniczyć. Każdy chce jeść chleb, ale jak nie będzie piekarza to nikt nie poje. Proste, co nie ?
 
Akurat na wideokonfy z Martinem i Maćkiem był zawsze komplet osób(4-5 osób), a to chyba nie problem zorganizować po dwóch galach w roku taką konfę, raz z jednym, raz z drugim. Jeżeli będzie z tygodniowym wyprzedzeniem zapowiedziana to chętnie wygospodaruję czas i się przyłączę. Bo faktycznie jeżeli chodzi o zawodnika to trochę ciężko wymyślić/wymyśleć pytania.
 
Tylko że każdy chce oglądać, a nie ma komu uczestniczyć. Każdy chce jeść chleb, ale jak nie będzie piekarza to nikt nie poje. Proste, co nie ?


a niektorzy etatowi uczestnicy poszli piec chleb gdzie indziej :P



Generalnie nie robilbym atmosfery zalobnej, nic sie chyli ku upadkowi - przynajmniej z boku to tak wyglada
 
Moim głównym zastrzeżeniem jest Szczena - fajnie, że zaczęliście prowadzić luźniejszą formułe, bo kiedyś klepaliście audycje jak roboty ale troche ginie merytoryka. Trzeba znaleźć złoty środek. Ile razy gala jest omawiana powierzchownie a uczestnik audycji widział z dwie walki. Wiem, że wy macie szeroką działalność i mało czasu ale to troche rozczarowujace kiedy sie pusci szczene ;-;
 
Mnie najbardziej brakuje nagrań z przygotowań zawodników do gal. Cały czas jacyś Polacy wyjeżdżają sie szkolić za granice, a nie było żadnego nagrania, żadnej konfy z Materla, Jotka czy Halmannem
 
Pewnie powtórzę wcześniejsze apele innych użytkowników, po pierwsze wymienić silnik forum na taki z pw, opcjami typu "ignoruj", kompatybilny z taptalk. W tym i tak nie da się nic znaleźć. Po drugie, przyspieszyć czas publikowania materiałów z imprez, które odwiedzacie. Róbcie wywiady via skype (video), to prosta i tania formuła, a fajnie się ogląda, jest gdzieś na yt chłopak, kktóry robi coś takiego z piłkarzami. Ogólnie jest ok.
 
Myślę, że Redakcja jest dostatecznie liczna by uzupełnić skład konferencji jeśli nie będzie dość ochotników wśród zwykłych użytkowników. Najlepiej jednak zrzucić odpowiedzialność na nas, że za mało się angażujemy... Nie idźcie tą drogą Panowie.
 
Nikt tu nic nie zgania, tylko z założenia to jest konferencja użytkowników, nie redakcji.
 
Widzę, że niezły syf się tu zrobił...



- Mi brakuje zdecydowanie tekstów typu "Sekcja zwłok" i innych starego typu artykułów. "Walki na czynniki pierwsze" jednak odpadają, bo przed galami są typowania i analizy Szadego i Chmury, wiec to można zastąpić.



- Nie będę oryginalny, ale więcej wywiadów i szybsze tempo dodawania..
 
Back
Top