Co należy usprawnić na MMARocks wg użytkowników

Powinniście ufundować honorowego Heraklesa dla redaktora, który zrobi wywiad z Andrzejem Kościelskim.



Brakuje informacji od braci dziennikarskiej dlaczego Cipka nie ma w rozpisce na szczecińskie ksw.
 
Ktoś dobrze napisał powinniście zatrudnić Voranka do Newsów. Wtedy będzięcie mieli pewność że jesteście najszybsi.
 
To i ja po psioczę troszeczkę.

Forum zupełnie oderwane od strony, zapewne nie tylko ja ostatni raz na mmarocks czytałem coś ponad pół roku temu i to tylko dlatego, że wyskoczył błąd na forum. Można narzucić czytanie newsów z głównej, a forum pozostawić jako sama dyskusja na temat, choć to też rodziłoby wiele utrudnień.

Szczęki nie słucham, ponieważ jak odchodziłem od niej, polegała ona tylko na rozmowie z jednym z Redaktorów, który widział jedną walkę z gali, lub nie może się o reszcie wypowiadać. Poziom merytoryczności spadł na rzecz luźnych rozmów. Może warto by wziąć jedną osobę więcej do dyskusji.

Poza szczęką brak własnych analiz pokroju MikrosKOp. Analizy o bukmacherce konkurencja chyba zdominowała zupełnie, przez co jedna na dwa tygodnie tutaj nie zachęca do czytania, skoro tam jest jedna na dwa dni. To samo z newsami.

Brak materiałów, które kiedyś wychodziły nagminnie, np. relacji z obozów, wywiadów z zawodnikami w terminie, o którym nikt o nich nie pamięta itd. Przez to i dla tego przybyłem na mmarocks.

Poza KSW forum żyje życiem kilkunastu użytkowników. A jeżeli trafi się jakiś rodzynek pokroju ProPaga, który siedział na czacie co transmisję czegokolwiek, to wszystkim przeszkadza, bo jest go za dużo. Na czacie, jeżeli nie walczą nasi, lub nie ma jakiejś mega-walki, próżno szukać większej liczby ludzi do dyskusji. Choć to akurat nam nie przeszkadza, raczej świadczy o sezonowości użytkowników.

Usuwajcie linki do ufc czy ksw, bo tak wam pewnie nakazują umowy, ale zostawiajcie linki, nawet nielegalne, do małych gal, których nikt nie zna, lepsza taka promocja, niż żadna. Chyba, że jak wspomniałem umowy.

Poziom dyskusji jest katastrofalny, strasznie jej mało o mma, więcej o rodzinie kaczki. Mógłby ktoś z redakcji celowo takowe wzniecać. Przydałoby się również, aby ktoś odpowiedzialny poprawiał błędy w postach, bo niektóre wołają o palpitację serca.

Pisanie w stylu: dobra walka, łaaaaaaa, brawa itp. mija się z celem, tego typu wypowiedzi można traktować jako spam, bo wydanie zaśmiecają forum. Ostrzeżenia za nadmierne przeklinanie też nie zaszkodziłyby wizerunkowi.

Podpisy z gifami/zdjęciami są nurtująco-denerwujące.

Przydałby się słownik poprawiający pisanie postów, wiele błędów wynika z nieuwagi piszącego, a podkreślenie ich polepszyłoby poprawność postów oraz ułatwiłoby ich czytanie.

Odpływ znaczących osób (także wiedzą) z forum, np. Jajcarz.

Voranek do redakcji.

Gratulacje dla Jakuba za nową funkcję.
-------------------------------------------------
Oj, ale mi litanie wyszło.
 
Typek, to chyba lepiej, że newsy będą na głównej i będą szerzej dostępne i rozgłoszone?
 
Masz rację, nie wiem ile było odtworzeń, ale odzew w postach był skromny. Najwyraźniej mało kto trenuje tu jednak...albo mało kto szanuje rady takich nazwisk. Lub jak mówię, nie wiemy jak z odtworzeniami ;-)


takie cykle sa wietne tylko ze powinny byc skierowane do troche innego odborcy, osoba trenujaca duzo z tego nie wyniesie bo trenuje od dawna to samo na macie w klubie. Przydalby sie jakis cykl z omowieniem elementarza technik, tak zeby edukowac trafiajacych na strone Januszy i zeby nie mowili ze klincz to pedalskie przytulanie a bjj to macanka w parterze. Taki alfabet podstawowych technik z kazdej plszczyzny - lowkicj, middle kick, high kick, obrotowka, kopniecie okrezne - to pewno wiekszosc rozpoznaje ale balache, kimure, amerikane, brabo, skretowke itp przydaloby sie omowic. Jesli to ma byc portal biblia mma to takie podstawy jak zasady sedziowania tez by sie przydaly, nie raz bedac na galach w polsce slyszlaem jak ludzie nie maja kompltenie pojecia o co chodzi w punktowaniku rund nie mowiac juz o takich detal;ach jakie sa tutaj na forum poruszane.



Czyli edukowac, edukowac i jeszcze raz edukowac
 
- Usprawnienie wyszukiwarki, edycji postów i opcji cytowania, bo z tym jest udręka,



- Powrót videokonferencji, bo ta inicjatywa była ogólnie świetna (argument, że nie ma chętnych do tego jest z deka nie na miejscu, bo raczej zawsze można zmniejszyć ilość pytających, a zwiększyść ilość kolejek),



- Różnego rodzaju videoblogi z przygotowań zawodników, obozów jak i kulis gal,



- Większa ilość wywiadów, nie ukrywajmy, że konkurencyjne portale pod tym względem górują,



- Szybsze/częstsze dodawanie newsów,



- SSS w miarę możliwości mogłaby być dodawana na starym/innym odtwarzaczu, bo nie wiem jak u innych (choć z czego się orientuję, to przy którymś z pierwszych razów tak się działo), ale aktualny player nie chce mi odtwarzać Szczęki,



- Brak analiz typu 'MikrosKOp' czy 'Sekcja zwłok',



W sumie to nic nowego nie wyrzuciłem od siebie, ot to, nad czym osobiście bym popracował/na co zwróciłbym uwagę.
 
Kiedyś chyba było więcej słowa pisanego. Profile zawodników, Sekcje zwłok, Chmurka dorzucał swoje 3 grosze w tekstach. Teraz tylko Jakub od czzasu do czasu coś wrzuci.
 
Ja tam wcalę nie płacze w wielu kwestiach, ponieważ mmarocks to cohones, a cohones to mmarocks, więc nie ma co narzekac !


Mnie tylko denerwuje, że podczas pisania na cohones nie pojawia sie autokorekta ( nie podkreśla błędów ) - nie wiem czy to tylko mój problem ...??
 
wlasnie o to chodzi, czy chcemy zrobic polskie mmafighting.com i zamieszczac praktycznie wszystko w osobnych newsach i nawet najmniejsze matchmakingi laczyc w glowne tematy czy robic dalej to samo i bardzo duzo rzeczy 'omijac', szczegolnie zza oceanu.



Voran robi swietna robote, bo wlasnie jest mega 'na czasie' i dowiaduje sie caly czas na biezaco i nie wiem czy moge zarzucic wam to swiadomie, ale nie wierze, ze wiekszosc z redakcji ogarnia male newsiki z MMA czy zestawienia az tak (na porzadku dziennym).



mi sie mega podoba na mmafighting 'morning report' i jest po prostu wrzucone wszystko z danej doby co ciekawego sie dzialo, czesto sa to 'co kto powiedzial', jakie walki sa przybite etc, wedlug mnie bylby to dobry pomysl. wiem, ze caly czas wspominam o tym portalu, ale wedlug mnie jest on jednym z lepiej prowadzonych.
 
Zgadzam się w pełni z Freshem. Sam zaczynając trenować szukałem podstaw, a nie wyszukanych technik. Lepiej skierować film do wkręcania w sport nowych użytkowników, niż wchodzić w rolę seminarium. Pozostawmy ulepszanie arsenału zawodnikom, a uczmy nowych podstaw.
Wydaje mi się, że film typu: jak kopnąć highkicka miałoby znacznie więcej wejść i to długoterminowo, niż analiza ułożenia ręki w gogoplacie.
 
@Orestos



Niby masz rację, MMA Rocks na tym zyska, Voranek będzie miał fame :)



Nie wiem czy śledzicie inne portale ale konkurencyjny wprowadził coś takiego jak "mini news", na tym portalu jest to zastępione właśnie Cohones--> NewsyMMAuserów.
 
Nie mogę czytać tego pierdzielenia o videokonfach. Zdajecie sobie sprawę ze przed konfa z Mamedem Wojek i Def pisali maile błagalne żeby ktoś się zgłosił bo była 1 chętna osoba? Prawie była kompromitacja przed zawodnikiem, a tu widzę roszczenia. Takie rzeczy są dla fanów. Czy może wolicie widzieć jak Venom, Def, yoshi, Logan i Chmura przepytuje zawodników?
 
Jaki problem zrobić videokonferencję, na której jeden z redaktorów będzie zadawał po prostu pytania od użytkowników z forum, jeżeli nie będzie chętnych?



Chodzi mi o dodatkowe pytania w przypadku małej ilości userów już biorących udział w konfie. Coś jak pytania z chata tylko bardziej rozwinięte.
 
Widzę, że niektórzy chcą "stare" artykuły, ale myślę, że wraz z rozwojem strony coś przychodzi a coś odchodzi.
 
No nie rozśmieszaj mnie, naprawdę o to w tym chodzi? To może zróbmy listę teraz, wyślijmy poleconym i niech nagra odpowidzi
 
malina z mebloscianka vs Kawulem, videkonferencja na PPV, 1godzina WYMIAN, MAKE IT HAPPEN!!! ahahaha



dawac Heldzika na vk i bede go chwalil godzinami. #fanboy
 
Cały czas napierdalam o videokonfie z włodarzami KSW, a nie z zawodnikami! Na wideokonfy z Martinem i Maćkiem chętni byli zawsze! Jeżeli już odpowiadacie na propozycje to czytajcie dokładnie, a nie między wierszami.
 
Nie mogę czytać tego pierdzielenia o videokonfach. Zdajecie sobie sprawę ze przed konfa z Mamedem Wojek i Def pisali maile błagalne żeby ktoś się zgłosił bo była 1 chętna osoba? Prawie była kompromitacja przed zawodnikiem, a tu widzę roszczenia. Takie rzeczy są dla fanów. Czy może wolicie widzieć jak Venom, Def, yoshi, Logan i Chmura przepytuje zawodników?


tylu Was jest mlodych stażem w redakcji ze ujmy chyba by nie bylo jakbyscie wzieli zawodnika w krzyzowy ogien pytan na takiej konfie? Mateusz, Dominik, Maricn + ta nieliczna grupka chetnych i mamy videokonfe marzen. Czy jak juz sie w sygnie ma cohones/mmarocks to nie wypada ?
 
Czy mnie pamięć myli czy Pan Jakub jakiś czas temu opowiadał się pod jednym z newsów (postaram się to odszukać) za zezwoleniem substancyj dopingujących w MMA?
 
Zanim ktoś z redakcji coś powie... wydaje mi się, że videokonferencje miały być właśnie dla użytkowników, którzy mieli niepowtarzalną szansę przepytania polskich zawodników. Dlatego uważam wciskanie "połowy" redakcji do konfy za głupie.
 
Zanim ktoś z redakcji coś powie... wydaje mi się, że videokonferencje miały być właśnie dla użytkowników, którzy mieli niepowtarzalną szansę przepytania polskich zawodników. Dlatego uważam wciskanie "połowy" redakcji do konfy za głupie.


jesli na forum udziela sie ze 30 osob, sporo z nich przechodzi do "redakcji" lub tworzy swoje inicjatywy tym samym blokujac sobie droge do cohones to kto ma barc udzial w videokonfie ? ja z rożalem a kaczka z bombą ? :P
 
Marcin Held ma konto na cohones, parę postów. Ustawić mu dostęp do czata, wystosować oficjalne zaproszenie, dostosować zasady, aby nie było rozpierdolu i chętnych do zadawania pytań byłoby 10 milionów. :-)
 
ja z rożalem a kaczka z bombą ? :P


Kupiłbym PPV na takie coś!



30 osób? Na pewno udziela się więcej... tylko jak przychodzi do takiej konfy, to nagle każdy ma jakieś problemy, wymówki i potem dochodzi do sytuacji, jak opisana wyżej
 
Marcin Held ma konto na cohones, parę postów. Ustawić mu dostęp do czata, wystosować oficjalne zaproszenie, dostosować zasady, aby nie było rozpierdolu i chętnych do zadawania pytań byłoby 10 milionów.
lol.gif


Można zorganizować taką dyskusję w piątkowe wieczory - sobotnie poranki około 4 nad ranem, jak Marcin będzie na nielegalnym streamie oglądał z nami swoich kolejnych przeciwników.
 
Zanim ktoś z redakcji coś powie... wydaje mi się, że videokonferencje miały być właśnie dla użytkowników, którzy mieli niepowtarzalną szansę przepytania polskich zawodników. Dlatego uważam wciskanie "połowy" redakcji do konfy za głupie.


I to jest właśnie to.



Fresh



na forum udziela się 30 osób? Przynajmniej 35...



Pamiętam, że w jednej z konf udział wziął taki młody gość, którego nicku nie pamiętam. Miał ze 100 postów na forum. Wypadł rewelacyjnie, sam mu gratulowałem. O takich ludzi chodzi też.



Z założenia videokonfy mają umożliwić bezpośredni kontakt fana z którąś z osób, która współtworzy polskie MMA.
 
Z założenia videokonfy mają umożliwić bezpośredni kontakt fana z którąś z osób, która współtworzy polskie MMA.


jesli zalozenia sie nie sprawdzaja to moze trzeba je zmodyfikowac...



Od dawna nie bylo szczeny zeby nie bylo nasmiewania z forumowiczow, z ich braku elemntarnej wiedzy o mma, a za chwile oczekiwania zeby Ci szyderczo okreslani mianem hardcorowcow zadwali przez godzine pytania zawodnikom







BTW moje zdanie i tak sie nie liczy, ide na GoT papa
 
Szczęka: przydałoby się trochę dłuższe i dokładniejsze omawianie przebiegu pojedynków, coraz częściej niektóre naprawdę ciekawe pojedynki z undercardów nie są nawet wspominane (np. niespodziewany piękny nokaut Cruickshanka na Kochu z ostatniego UFC), w zapowiedziach też przydałoby się trochę więcej analiz co zawodnik A ma na zawodnika B, a co B na A etc.



Typowania redakcji przed galami: również przydałyby się trochę bardziej rozbudowane analizy, przynajmniej w przypadku głównych walk.



Newsy z wynikami konkretnych pojedynków: w obecnej formie są to tylko przeklejenia fragmentów tekstu z tematu "wyniki i relacja", co niezbyt zachęca do ich czytania. Rozumiem, że chodzi o szybkość, ale może później te skrótowe newsy z relacji na żywo mogłyby być edytowane i bardziej rozbudowywane (chociażby już następnego dnia po gali), a najlepiej także wzbogacane o jakieś gify z najciekawszymi/kluczowymi fragmentami?



Główna: więcej materiałów edukacyjnych dla Januszy. Jakieś przybliżenie/tłumaczenie unified rules, opisy (najlepiej z filmikami/gifami) podstawowych technik (szczególnie parterowych). Część z tego jest w Inne=>ABC, ale jest trudne do znalezienia i napisane po łebkach. Gdyby zrobić taki przystępny i łatwo widoczny z głównej dział typu "MMA w pigułce" może chociaż niewielka część z przypadkowych osób zalewających stronę po galach KSW wyewolułowałaby w merytorycznych użytkowników,
 
Zgadzam się z przedmówcami czego brakuje i wydaje mi się, że to przez szybki suckes. Nie oskarażam nikogo o lenistwo, pyche czy cokolwiek, ale wydaje mi się, że brakuje wam tej starej dobrej motywacji do wybicia się i działania.
 
Back
Top