1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Co należy usprawnić na MMARocks wg użytkowników

Discussion in 'Forum MMA' started by Cloud, May 19, 2014.

1. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,585
    Zdobyte Lajki:
    29,512
    Punkty:
    2,790
    Hej wszyscy.

Dzisiaj stoczyłem dyskusję z maryjanem. Tyczyła się ona pikowania w dół portalu MMARocks. Chciałbym z tego względu aby osoby, które widzą deteriorację, wypowiedziały się tutaj czego im na Rocksach brakuje oraz w jakich dziedzinach nasz portal się pogorszył. Wszystkie Wasze żale, wytykanie wad i pretenesje mile widziane:) Screeny z rozmowy poniżej:

2. Solaris

Solaris UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,899
    Zdobyte Lajki:
    5,745
    Punkty:
    1,790
    Długi czas oczekiwania na wywiady, mała ich ilość, brak godzinki z Kowalikiem itd...

3. baju

baju Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    29,844
    Zdobyte Lajki:
    41,745
    Punkty:
    5,790
    - szybkosc newsow i informacji (oczywiscie priorytety ustalone)

- zdefiniowanie slowa 'zestawienie' w tygodniowych przegladach (nie moge sobie odpuscic :C)

- czy wiecej wywiadow? nie wiem, mi ta ilosc pasuje, a i tak wiem, ze jak juz dostarczycie to fajnie jest tego posluchac, Esco moglby wiecej pogadac z zawodnikami, bo robi to dobrze, a cohones juz zdazylo sie za nim stesknic

- konsekwencja w banowaniu i ostrzezeniach, bo tego tez czasem brakuje, szczegolnie jesli chodzi o pewnych uzytkownikow (Esco nawet na twitterze mi o tym pisal, ze 'jakby mogl', to zrobilby porzadek z pewnymi ludzikami)

jak sobie przypomne to bede spamowal, ale i tak mi sie tu nadal podoba, nie uwolnicie sie od mojego spamu. :(

4. Mojso

Mojso PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,253
    Zdobyte Lajki:
    4,292
    Punkty:
    1,790
    A ja bym chciał, żeby można było włączyć opcje, żebym nie widział postów niektórych użytkowników, "ignoruj" czy jakoś tak to się nazywa na różnych forach.

5. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,999
    Zdobyte Lajki:
    2,084
    Punkty:
    2,790
    No chyba najbardziej rzuciło się w oczy ostatnio mało wywiadów, ale w sumie chyba lepiej jednak po walce niż przed, jeśli już WYBIERAĆ. Przed walką zwykle śpiewka ta sama, a po walce można snuć plany i zdradzać więcej szczegółów o przygotowaniach, plus wnioski z walki :-)

Coraz więcej osób, które marudzą na siłę zamiast pamiętać, że wchodzą tu z sympatii bądź miłości do tego sportu, ale czy na to da się tak na prawdę wpłynąć? Chyba, że wprowadzając cenzurę, ale nie o to przecież chodzi, a w pozytywne zmiany w ludziach coraz mniej wierzę.

A tak poza tym to ciężko mi coś mówić, bo ja o MMA dowiaduje się od Was jak już pisałem i nie wiem czy są jakieś zwłoki w czasie itp. :-)

6. maryjan

maryjan Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,007
    Zdobyte Lajki:
    269
    Punkty:
    1,790
    konfa z Różalem i po sprawie : )

7. Orest

Orest UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,332
    Zdobyte Lajki:
    35,302
    Punkty:
    3,790
    Możecie uaktualnić skład osobowy redakcji ;)

8. Prosto.

Prosto. Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    49
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    W sumie jestem tu nowy. Od 3 lat regularnie czytam portale o MMA, ale jeśli chodzi o MMARocks to nigdy nie stawiałem go na pierwszym miejscu wśród portali branżowych. Jak dla mnie za mało wywiadów, a zbyt dużo niusów w stylu: wygrał Borys Mańskowski, wygrał Khalidov, wygrała Karolina K... przecież można to wrzucić w jeden temat.

a przede wszystkim zbyt mało info o innych galach niż te polskie i UFC.

Poza tym bywałem na różnych czatach o MMA (takie przy okazji jakiejś transmisji) i powiem szczerze, że nie dobrze ludzie wypowiadają się na temat MMARocks. Coś w stylu: "hybryda", "towarzystwo wzajemnej adoracji" itp.

Mam nadzieję, że nie wylęcę z tego forum za ten wpis, bo to tylko potwierdzałoby to co napisałem powyżej, a co głoszą inni fani MMA.

9. Karateka@

Karateka@ KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,101
    Zdobyte Lajki:
    1,575
    Punkty:
    1,190
    Konfa z Rozalem D::D:D:D

a powaznie, to wyszukiwarka jest fatalna

10. Polish Experiment

Polish Experiment Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    486
    Zdobyte Lajki:
    418
    Punkty:
    1,190
    O, wlasnie ! Dawno konferencji nie bylo zadnej ! Zrobcie z Rozalem, lub moze Borysem czy Irokezem.

11. maras

maras UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,686
    Zdobyte Lajki:
    56,438
    Punkty:
    3,790
    Miasto:
    Kraków
    Home Page:
    Moim zdaniem problemem jest nierówny poziom aktywności redaktorów - ostatnio regularnie nowe materiały pojawialy się praktycznie tylko od Franka, który dawał wywiady i materiały typu "techniczny wtorek" czy jak tam to szło :)

Kiedyś przed i po KSW od Was były wywiady z wszystkimi uczestnikami gali, a często i nie tylko z zawodnikami tlko np. godzinne rozmowy z Kawulem czy Lewym. Teraz tego typu materiałów trzeba szukać na mmanews.
    Druga kwestia z wywiadami - większość jest identyczna "Jak się czujesz przed walką?" "Jak przygotowania?" "Gdzie przygotowania?" "Z kim przygotowania?" i tak dalej. Po raz kolejny podaje przykład W. Mrozowskiego z mmanews, który wyciąga jakieś ciekawostki z tweetera, facebooka, pyta o niesprawdzone plotki, żeby trochę pociągnąć zawodników za język i sprowokować do odpowiedzi. Można typa nie lubić, ale trzeba mu oddać co jego.

Z tempem wrzucania newsów już pisałem, zatrudnijcie cyborga Voranka, to problem będzie z głowy :)

12. Olos

Olos -=PRIDE FC=-

Komentarze:
    8,429
    Zdobyte Lajki:
    11,991
    Punkty:
    1,190
    Sorry, ale ja bym wywalił cały ten serwis robiony na WordPressie. I zainwestował w jakąś Joomle/Drupala czy w ogóle pójście w coś innego. No i ilośc materiałów która radykalnie spadła. Wywiadów po gali jak na lekarstwo, MMANews Was łykneło na tej gali, Wojtek ogarnął wywiady ze wszystkimi zawodnikami.

13. Halny

Halny KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,189
    Zdobyte Lajki:
    2,073
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    1. Przydałoby się trochę więcej wywiadów, bo niestety po KSW trzeba ich szukać na innych portalach.

2. Formatowanie postów, gdy daję coś w cytat na forum to nie widać tego na stronie i czasami wychodzą niezgoności, bo osoby korzystające ze strony myślą, że to moje słowa, a ja zwyczajnie odpowiadam na czyjeś.

3. Powrót wideokonferencji. Już dawno tego nie było, a przydałyby się chociaż dwie do roku, po galach KSW, raz z Martinem Lewandowskim, raz z Maćkiem Kawulskim, z tego co pamiętam to tylko na konferencje z zawodnikami było mało chętnych, na te z włodarzami KSW zawsze komplet użytkowników się uzbierał.

Tyle ode mnie.

14. SAG

SAG Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    476
    Zdobyte Lajki:
    116
    Punkty:
    1,790
    Kiedyś się wchodziło na MMAROCKS i było mnóstwo wywiadów czy to po galach czy po obozach...a teraz jakoś sucho się zrobiło.

Videokonfy były spoko, ale dawno żadnej nie było, a można by zrobić np z Marcinem Heldem, który jest na fali.

MMARocks odżywa przed i po KSW, a potem same suche newsy, przedrukowane wyniki z gal i tyle.
    Za dużo ludzi w redakcji, za mało jakości....

15. Guest

Guest Guest

- Materiały LIVE z ważenia, konferencji i media treningów KSW

- więcej wywiadów z osobami typu manager danego zawodnika

- są jakieś wątpliwości, użytkownicy, fani mma mają jakieś pytania to pytajcie o to odpowiednie osoby i wklejajcie choćby małe newsy. Pierwszy przykład z brzegu to zamieszanie z kartą walk KSW 28 gdzie na stronie nie ma pasów w walkach który miały być o pas. Newsi odrazu podpytali, dowiedzieli się i dali info. I o to chodzi

- mam wrażenie że trzymacie dla siebie za dużo informacji, które następnie wychodzą na świat od konkurencji, nie wiem czy wychodzicie z założenie że jeśli Wy coś wiecie to wystarczy. Oczywiście nie chodzi mi o informacje poufne, ale choćby o taką pierdołę jak wyżej

- banujcie idiotów

- forum technicznie jest do całkowitej wymiany

16. Przemek

Przemek UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,571
    Zdobyte Lajki:
    8,594
    Punkty:
    2,890
    Obecność kaczego...

17. Bolt

Bolt KSW
    Featherweight

Komentarze:
    4,937
    Zdobyte Lajki:
    1,394
    Punkty:
    1,190
    MMA Rocks - więcej artykułów wszelakich.

Cohones (bo chyba też można o tym tutaj wspomnieć) - banowanie trolli. I nie, nie piszę tu głównie o tym najbardziej znanym. Czasem wprowadzają element humorystyczny, ale czasem osobnicy pokroju ProPagów czy Kutulu ewidentnie drażnią.

18. Solaris

Solaris UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,899
    Zdobyte Lajki:
    5,745
    Punkty:
    1,790
    Jeszcze słowo co do vlogów. Osobiście wolałbym, żeby wolałbym, żeby były one bez dubstepu, efektów i tego zajebistego montażu, ale wrzucane świeżo po gali, a nie miesiąc po tak jak po ostatnim KSW. Brakuje mi videoblogów tego typu jak z obozu Nastula Team w Zakopcu, czy z KSW 21. Oczywiście nie krytykuję tych tworzonych przez Szymona Szulca, ale jak dla mnie te starego typu miały w sobie ten Rocksowy klimat.

19. ALIG8R

ALIG8R Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,410
    Zdobyte Lajki:
    172
    Punkty:
    1,190

O to to to.

Co do wywiadów, moim zdaniem nie jest ich za mało, ale pojawiają się prawie zawsze po wywiadach konkurencji, która jest jakby lepiej zroganizowana.

20. SAG

SAG Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    476
    Zdobyte Lajki:
    116
    Punkty:
    1,790
    Święta racja Solaris... Takie materiały (nie obrobione za bardzo) są mega i ich brakuje
    https://www.youtube.com/watch?v=Pg3C7okzmVM

Share This Page