Co mnie wku*wia

Eee tam , myślałem że coś trudnego jak Klima -będzie dobrze są 2 terminy;)

Klimatyzację już miałem rok temu, bez wątpienia gorsze, chociaż dobór pompy gruntowej i liczenie wskaźnika EP też do najfajniejszych zajęć się nie zalicza.

Jebać te źródła, tylko wungiel i atom.

Wungiel przez lata przerzucałem do piwnicy, więc mam dość :D
 
Mnie denerwuje, że jakiś ynteligent dodał zakładkę z emotkami z Mamedem i ferajną na koniec, przez co muszę o jedno kliknięcie więcej stosować.

Nie rozumiem tego dzielenia emotków na działy. Wcześniej jak było tylko Cohones i Black Cohones to tłumaczyłem to sobie segregacją rasową i rasizmem wśród administracji. Teraz już nie wiem na chuj, pewnie miało być wygodniej, a jest na odwrót.

Poza tym muszę się nauczyć tworzyć dodatki do przeglądarki i nie mam pomysłu co takiego stworzyć w ramach nauki. Teraz mi wpadł do głowy taki pomysł, że można by zrobić dodatek umożliwiający w prosty sposób dodawanie własnych emotikonów do forum (pojawiałyby się wtym samym miejscu co standardowe). Można by sobie dodać dziubek żmijii (ubolewam, że nie ma), widziałem, że ktoś zrobił różala, cloud też zrobił fajną potakującą dubertową itp. Poza tym można będzie sobie przenieść samemu standardowe emotki, albo usunąć zbędne. Dodatek zapewne działałby na innych forach z tym samym silnikiem. Jakby chociaż 5 osób z tego korzystało to bym mógł zrobić, jak nie, to wole pomyśleć nad czymś innym, bo ja w sumie i tak mało postów piszę.

Jakby ktoś miał pomysł na w miarę prosty dodatek do przeglądarki (nie zależy mi na tym żeby był związany z cohones) to piszcie.

Żeby nie było offtopu - wkurwia mnie, że nie mam pomysłu na dodatek :DC:
 
Trzeci lekarz w ciągu pół roku. Eh, mam 25 lat dopiero...
Amator. Jakbym miał iść ze wszystkimi dolegliwościami do lekarza, które mi dolegają to bym chodził jak te stare baby codziennie na całe dnie. A jestem niewiele starszy od ciebie.
 
Cały rok kupuje bilet miesięczny jak na praworządnego obywatela przystało, w tym miesiącu zapomniałem i co? Kanary. I jak tu się nie wkurwić?
 
Amator. Jakbym miał iść ze wszystkimi dolegliwościami do lekarza, które mi dolegają to bym chodził jak te stare baby codziennie na całe dnie. A jestem niewiele starszy od ciebie.

Ten amator też długo olewał lekarzy, ale odkąd zlekceważyłem zęba to jednak wolę działać szybciej.
 
Kurwa ja byłem u kardiologa, urologa, gastrologa, dermatologa i jeszcze muszę iść do laryngologa :D
to ja mialem lepsza droge:
internista->ortopeda->reumatolog->endokrynolog->onkolog
polecam nie lekcewazyc dolegliosci ktore nie ustepuja :cool:
 
Last edited:
Nowotor zlosliwy tarczycy, jak sie okazalo po 8 miechach diagnozowania. Pol roku temu skonczylem leczenie a 3 miesiace temu zaczalem mozolny powrot do formy. I to mnie wkurwia ze wolno to idzie!
 
Nowotor zlosliwy tarczycy, jak sie okazalo po 8 miechach diagnozowania. Pol roku temu skonczylem leczenie a 3 miesiace temu zaczalem mozolny powrot do formy. I to mnie wkurwia ze wolno to idzie!
jakie miales dolegliwosci jak mozna wiedziec?
 
Pierdolona śruba z zabezpieczeniem od kół. Obrobiło ją tak, że nie da się wykręcić.
Dospawane nakrętki do łebka śruby ni chuja nic nie dają. Jedyne chyba wyjście to rozwiercać śrubę, co jest przejebane, bo śruba twarda w wuj.
Wkurwiłem się niemiłosiernie, bo miało być wszystko pięknie, szybka wymiana kół. A jak zawsze musi być pod górkę :boystop:
 
Back
Top