Co mnie wku*wia

Dzisiaj to mnie wszystko wkurwia od grubasa zajmujacego 1,5 miejsca w autobusie po jebanych ludzi gołebi czyli kurwa idzie se myslami chuj wie gdzie, paleta sie pod nogami. Zatrzymuje sie nagle. Az mam ochote czasem przyjebac w ryj zeby oprzytomnieli.
 
ludzi gołebi czyli kurwa idzie se myslami chuj wie gdzie, paleta sie pod nogami. Zatrzymuje sie nagle. Az mam ochote czasem przyjebac w ryj zeby oprzytomnieli.
Haha znam to. Jak jadę sobie rowerem, to się z taki spotykam co żyją chuj wie czym, albo starsze osoby, które staną w miejscu i się odwracają co chwilę :D
 
mnie wkurwia że miałem odstawić piwka, ale dzisiaj muszę się spotkać z jednym typkiem by przyklepać deal niezły.....
























w sumie mnie to zajebiście cieszy mnie to :mamed::KotKapitalista:
 
-> ucz się na obronę projektu do 3 rano
-> zaśpij




Czasami tak jest lepiej (o ile jeszcze masz szanse obronic). Ja kiedys trafilem na zly moment (a kumpel mi mowil "nie idz teraz, zobacz, jakis podkurwiony chodzi ciagle"), zapytalem czy moge teraz na obrone, poszedlem i mnie ujebal :D #pamietajslowakumpla
 
@mat01 zara ide do sklepu robić. W autobusie dosiadła się jakaś pierdolnięta typiara, którą telepało i zaciskała się jakby miała się wydrzeć.
Jutro o 3:00 wstaje, ciężki w chuj tydzień - wkurwić się idzie nieziemsko.
 
Wkurwia mnie JKM, a jeszcze bardziej banda nadwornych kuców, powtarzających kilka jego wyświechtanych haseł, bo więcej ich mózgi nie są w stanie przetrawić. I oczywiście mój ulubiony, sztandarowy przykład będący odpowiedzią na niemal każdą krytykę: "Jak Ci się coś nie podoba, to załóż własną firmę". :facepalm:
 
Że rozjebałem egzamin z automatów zgodnie ze slajdami prowadzącego, 5/6 pytań a i tak ujebany. Wszystko chuj.

 
Back
Top