Co mnie wku*wia

Zachciało mi się kurwa updateować Win z 7 na 10.

Ścierwo zawiesza co najmniej raz dziennie.
Jak niedawno ta aktualizacja to może trwać indeksowanie plików i stąd wolniejsza praca głównie dysku twardego. Nie ma się co oszukiwać, że 10 to lepiej jest z dyskiem SSD. W dodatku działa dużo usług w tle. Pobaw się nim i daj mu chwilę.

Żeby nie było off-topu to powiem, że sam na siebie jestem wkurwiony.
 
Że nawalony kolega perfekcyjnym low kickiem nabił mi kolorowego siniaka na pół uda:heart:


Nie ma na co patrzeć :D

siniak.jpg
 
Nie tyle co wkurwia, ale mam dylemat.
Wracać do sportów walki, czy kontynuować chodzenie na siłownie
Nie wiem kurwa co robić :boystop:
 
Co??? Hahaha :D
Toć jeszcze można bilety kupić

NA stronie wydarzenia zamieścili coś takiego:

UWAGA !!!!! OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA !!!!
ZMIANA DATY FESTIWALU.
JUTRO PODAMY WSZELKIE SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NOWEGO TERMINU IMPREZY.
Drodzy Fani,
szykowaliśmy na koncert w Arenie mnóstwo atrakcji i niespodzianek, ale przy tak dużej liczbie zaproszonych artystów i złożonej specyfice koncertu, kilka zdarzeń losowych, niezależnych od dobrej woli organizatora, zmusiło nas do przełożenia wydarzenia na inny termin. Bardzo wszystkich za zaistniałą sytuację przepraszamy, ale już na starcie planowania koncertu założyliśmy sobie, że nie będziemy niczego robić półśrodkami. I dlatego tak bardzo chcieliśmy, by zaplanowane widowisko przebijało wszystko, co do tej pory widzieliście na koncertach hiphopowych w Polsce. Dlatego nie odwołujemy festiwalu, ale go przekładamy na inny termin, bo wierzymy, że wciąż chcecie przeżyć razem z nami ten niesamowity show. Nie przekładamy też go w odległą i bliżej nieokreśloną przyszłość. Chcemy go zorganizować go jeszcze tego lata, w lepszym sprzyjającym beztroskiej zabawie miejscu. Jutro otrzymacie pełną informację dotyczącą nowego terminu, zachowania ważności biletów, ewentualnych zwrotów i rekompensat.
Prosimy o wyrozumiałość, aktualnie intensywnie pracujemy nad tym by w nowy sposób sprostać Waszym oczekiwaniom.
 
Jak niedawno ta aktualizacja to może trwać indeksowanie plików i stąd wolniejsza praca głównie dysku twardego. Nie ma się co oszukiwać, że 10 to lepiej jest z dyskiem SSD. W dodatku działa dużo usług w tle. Pobaw się nim i daj mu chwilę.

Żeby nie było off-topu to powiem, że sam na siebie jestem wkurwiony.

Nie wydaje mi się, żeby to było przyczyną. W ogóle odkąd przeszedłem na 10, to nie mogę właczyc niczego na YT, czy Spotify, ponieważ zawiesza mi się permanentnie komp.

Sprawdzałem stery, flasha, nawet zeskanowałem kompa anitmalware i nic.
 
Szef mnie wkurwia. W biurze go ostatnio prawie w ogóle nie ma, więc nie może przyklepać co ważniejszych decyzji. Nikt samodzielnie tych decyzji nie chce podjąć, bo już kilkakrotnie się zdarzyło, że ludzie dostali opierdol za to, że nie mają umiejętności czytania w jego myślach i nie zrobili czegoś tak jak on to sobie umyślił. A potem przyjeżdża po kilku dniach do biura i wkurwiony, że tyle rzeczy nie zostało dokończonych i wisi w powietrzu czekając na jego błogosławieństwo.
 
Nie wydaje mi się, żeby to było przyczyną. W ogóle odkąd przeszedłem na 10, to nie mogę właczyc niczego na YT, czy Spotify, ponieważ zawiesza mi się permanentnie komp.

Sprawdzałem stery, flasha, nawet zeskanowałem kompa anitmalware i nic.
Spróbuj ponowić instalację. Jest taka opcja w systemie. Jeśli oczywiście twój komp/lapek ma sprzęt gotowy do 10-tki. Jak nie i dalej tak będzie to wracaj do 7-ki. Masz 30 dni z katalogiem windows.old.

Jak coś to więcej pisz w temacie "Pogotowie informatyczne".
 
Back
Top