Co mnie wku*wia

Mnie wk*wia zachowanie rudego irlandzkiego pajaca. Oddałbym wiele za widok Rudzielca lężącego po ciężkim KO. Nie lubię za bardzo trashtalku - obniża to zdecydowanie wartość sportową..
Jak oddasz mi swoją kobietę i samochód, załatwię te sprawę, a tymczasem...
 
Oddać żonę? A co, żadna Cię nie chce bo jesteś jego bliźniakiem? :P
Oddać to złe słowo, "pożyczyć":D Wiesz, "oddałbyś wiele" brzmi tak dramatycznie jak byś chciał odzyskać co najmniej życie członka rodziny ;)

Nie, rude mam tylko usposobienie.
 
Pożyczyć to Ci mogę paczuszkę z zegarkiem, nieco się dzięki temu rozerwiesz :P No i pożyczenie będzie na wieczne nieoddanie - dosłownie.
 
Pożyczyć to Ci mogę paczuszkę z zegarkiem, nieco się dzięki temu rozerwiesz :P No i pożyczenie będzie na wieczne nieoddanie - dosłownie.
Luz, nie musisz mi grozić, ja też tego szczekacza nie lubię, tylko gada, robi gupie tatuaże, na plecach wygląda jak żółw obrócony na skorupę i nie zasłużył na walkę o pas :beer:
 
Ja nikomu nie grożę - żartobliwie odpowiadam na żartobliwą odpowiedź. Nic więcej.

Mam nadzieję, że Aldo zniszczy McGregora. Po tej porażce McGregor ucieka do lekkiej i dostaje oklep od czołówki.
 
Że nasi wygrali prawie wszystkie mecze, a i tak nie wywalczą kwalifikacji do Rio, bo przegrali ostatni z makaronami. Kurwa co to za chory system, żeby mistrz świata nie miał awansu na Olimpiadę automatycznego? Pojebane. Mowa oczywiście o siatkówce.

Szanse jeszcze są , gdyż wystarczy:
Reasumując, aby pojechać do Rio de Janeiro, reprezentacja Polski musi w styczniu stanąć na podium berlińskich kwalifikacji (tak samo jak Rosja, obrońca tytułu mistrza olimpijskiego). Jeżeli nie będzie to najwyższe miejsce tego podium, to w maju dostanie jeszcze jedną szansę w turnieju interkontynentalnym. Jeżeli w ogóle nie znajdzie na podium, to mistrz świata nie pojedzie na igrzyska olimpijskie.
 
Wiem,że są szanse. Pisałem po prostu o zjebanym Pucharze Świata, w którym logika jest na poziomie logiki posłów Platformy.
 
Że lubię oglądać mecze z komentarzem. Jaki by chujowy komentator nie był, to i tak nie wyciszę i słucham go. A strasznie chujowi komentatorzy są przy meczach Realu. Jak nie Ołłowski, to Ci z Eleven też mi jakoś na nerwy dzialają.
 
Że lubię oglądać mecze z komentarzem. Jaki by chujowy komentator nie był, to i tak nie wyciszę i słucham go. A strasznie chujowi komentatorzy są przy meczach Realu. Jak nie Ołłowski, to Ci z Eleven też mi jakoś na nerwy dzialają.
Taki cwaniak z ciebie? Spróbuj obejrzeć jakiś mecz Copa America o 2 w nocy z komentarzem Jasiny albo Jońcy.
 
Wkurwia mnie, że rok temu po remoncie w bloku zamontowali u mnie blaszane parapety. Kurwa spać się nie da jak pada deszcz, masakra jakaś.
 
Wkurwia mnie to ze tyle sie narzeka ze cohones merytorycznie nie prezentuje zadnego poziomu a jak juz wynikaja konstruktywne dyskusje tak jak w temacie o szklanej szczece to sie go zamyka :)
 
Trochę szklana szczęka którą przesłuchałem podniosła mi ciśnienie ale wkurwiłem się po tym jak czując nieodpartą potrzebe uzewnetnienia wrażeń, wyjebałem elaborat na 5 bornoarkuszy i kurwa jak próbowałem wysłać to okazało się, ze zamknęli temat.
CENZURA NA FORUM!

;)
Wrzuć ten elaborat do HP. Chętnie przeczytam
 
CENZURA NA FORUM!

;)
Wrzuć ten elaborat do HP. Chętnie przeczytam

Skorzystam z zachęty zastrzegając, że tym razem przejrzałem pobieżnie parę pierwszych stron komentarzy więc jeśli już ktoś zgrabniej i celniej punktował to sorry/.
Zwyczajnie chciałem dac głos .
 
Wyjebało mi wszystkie zakładki z chrome i nie mogę ich odzyskać, pomimo dwugodzinnych prób :/
 
To dupa, pewnie jakiś plik gdzie zakładki są przechowywane się uszkodził. Chyba że chrome robi jakieś backupy - trza doczytać.
 
Wkurwiła mnie dzisiaj pizza z Dominos. Tak chujowej chyba nigdy nie jadłem-lepsze są nawet mrożone. Czysta chemia a ciasto jak z krakersów. Nigdy przenigdy tego gówna nie zamawiajcie.

PS Sos oczywiście z chamskiego sztucznego czosnku.
 
To dupa, pewnie jakiś plik gdzie zakładki są przechowywane się uszkodził. Chyba że chrome robi jakieś backupy - trza doczytać.

Jest coś takiego jak bookmarks.bak i podmieniałem, ale nic nie dało. Trudno już, przynajmniej porządek się zrobił :D
 
Back
Top