Co mnie wku*wia

Ja to sie nie moge wrecz nadziwic ile szczescia mialem na niektorych egzaminach. Na pierwszy z historii starozytnej opanowalem ok 30 z 90 zagadnien przy czy tylko jedno perfekcyjnie i akurat je dostalem. Na egzaminie z prahistorii ziem polskich umialem tylko jeden temat (nie za dobrze) z ok. 40 i akurat ten dostalem i wpadlo 3.5 (egzamn u tego samego prof tak, ze druga ocena "za zaslugi")...
 
Ale ja jak najbardziej popieram Ciebie w tym stwierdzeniu używając góralskiej odezwy.
Myślę identycznie jak Ty.
Aaa, odebrałem to jako okrzyk oburzenia, co mnie właśnie zdziwiło. W takim razie proponuję wspólny wypad na nieletnie dziwki :tiphatb:
 
Aaa, odebrałem to jako okrzyk oburzenia, co mnie właśnie zdziwiło. W takim razie proponuję wspólny wypad na nieletnie dziwki :tiphatb:
Ok, może kiedyś. Póki co przeżywam orgazm w pysku i zdecydowanie powinienem o tym napisać w temacie co mnie cieszy, a nie co smuci.
 
Wkurwia mnie to, że napisałem 3/4 na egzaminie na 100% dobrze, a resztę tak chuj wie, trochę strzelałem i mam niezaliczone. Jebać polibudę.
ha, ja mam 3 z 4 zadań napisanych na stopro dobrze, zaliczyłem, ale na jedyne 3.5 - jest u mnie wiele osób niezadowolonych i będzie z doktorkiem pogadanka :D Oczywiście nie polibuda :D
 
ha, ja mam 3 z 4 zadań napisanych na stopro dobrze, zaliczyłem, ale na jedyne 3.5 - jest u mnie wiele osób niezadowolonych i będzie z doktorkiem pogadanka :D Oczywiście nie polibuda :D

ATH?

Ja tam mam jutro egzamin, ale idę na turystę i zostawiam na kampanię ;)
 
ha, ja mam 3 z 4 zadań napisanych na stopro dobrze, zaliczyłem, ale na jedyne 3.5 - jest u mnie wiele osób niezadowolonych i będzie z doktorkiem pogadanka :D Oczywiście nie polibuda :D
No ale co w tym dziwnego, jak masz 75% dobrze? 4 mi się kojarzy od 80% :) A jak ja napisałem co najmniej na 22 punkty z 30 i mi nie zaliczyła - jak zresztą wielu innym osobom, to mnie szlag trafia. A co do pogadanki - myślę, że szybko was oduczy pogadanek :D
 
ATH?

Ja tam mam jutro egzamin, ale idę na turystę i zostawiam na kampanię ;)
UTP
No ale co w tym dziwnego, jak masz 75% dobrze? 4 mi się kojarzy od 80% :) A jak ja napisałem co najmniej na 22 punkty z 30 i mi nie zaliczyła - jak zresztą wielu innym osobom, to mnie szlag trafia. A co do pogadanki - myślę, że szybko was oduczy pogadanek :D
No nie wiem, te doktorki to nie raz oceniają od tak, normalnie jakby rzucali pracami w powietrze i te co spadną na biurko mają zaliczenie. Mam takiego skurwiela, który przynosi największy dochód na uczelni, na jego zaliczeniu w tym semestrze z mojego kierunku zaliczyły 2 osoby z ok 80. Warunek murowany. Dodatkowo 2 najlepsze osoby z kierunku u niego nie zaliczyły.
 
>miej niską zdawalność przedmiotu
>zmień formułę egzaminu tydzień przed nim
>daj go układać doktorantowi mizantropowi
>podaj inny główny zakres materiału niż na egzaminie
>licz piniondz z warunków

Jestem poddenerwowany.
Kurczę.
 
Wyniki matury.... Czekam na oficjalne klucze bo nie wierzę w to co widzę. Z odpowiedzi wczesniejszych mi wychodziły dwa razy takie wyniki...
 
Wkurza mnie zagrabienie, zawłaszczenie i obrzydzenie pięknego zjawiska naturalnego, spektaklu wizualnego do swoich malutkich celów :(
 
Jak on te egzaminy sprawdza, jebany kutas...
Wrzesień miał być taki piękny, miały być wtedy wczasy, bo taniej. A taki chuj, 3 egzaminy...
 
W podstawówce easy ,a biologia w gimbazie easy ,potem w ogóle easy jakieś ściąganie itp.
Luzik, taki easy rider jesteś.
A nauczycielka z pol fajna? Moja miała nieogolone nogi, białe rajstopy i lubiła stawiać pały. Nie muszę chyba dodawać że to hot.
 
Back
Top