Co mnie wku*wia

1309446909_by_Justi2802_600.jpg
 
Cieszyłbym się jak miałbym teraz iść na zakończenie roku :D Niestety, ale jako student to mam maratoniczną sesję :D Męczę się już zeszły i cały(codziennie) ten tydzień, a jeszcze na koniec egzamin w poniedziałek z Matematyki.
 
@michi972 braciszku weź troszkę wyluzuj sobie, bo za 10 lat jak tak dalej pójdzie i będziesz popadał w spiralę negatywnych myśli to źle będzie z Tobą. Naprawdę nie potrafisz odnaleźć pozytywnych aspektów Twojego życia? Trenujesz? To myśl o treningu, a nie o tym co przed treningiem, mata jest niesamowicie pokojowym azylem od życia codziennego. Jak będziesz się tak nakręcał na wszystko co złe, to życie stanie się jedynie czarno-szarym ruchowym obrazkiem.
 
@michi972 braciszku weź troszkę wyluzuj sobie, bo za 10 lat jak tak dalej pójdzie i będziesz popadał w spiralę negatywnych myśli to źle będzie z Tobą. Naprawdę nie potrafisz odnaleźć pozytywnych aspektów Twojego życia? Trenujesz? To myśl o treningu, a nie o tym co przed treningiem, mata jest niesamowicie pokojowym azylem od życia codziennego. Jak będziesz się tak nakręcał na wszystko co złe, to życie stanie się jedynie czarno-szarym ruchowym obrazkiem.
To darujcie sobie deprymujące odpowiedzi
 
To darujcie sobie deprymujące odpowiedzi

Nie obwiniaj innych za swoje podejście do życia bratku, przeanalizuj jakie tutaj wpisy publikujesz, bije od Ciebie zniechęcenie i smutek. Weź się w garść, życie jest zbyt piękne, aby je marnować na narzekanie. :)
 
Wkurwiają mnie wieczne remonty w moim mieście. No ja pierdolę od jutra też coś rozkopują, masa objazdów, autobusów za tramwaj i kursów zastępczych. A rondo Kaponiera to już "pińcset" lat remontują.
 
Wkurwiają mnie wieczne remonty w moim mieście. No ja pierdolę od jutra też coś rozkopują, masa objazdów, autobusów za tramwaj i kursów zastępczych. A rondo Kaponiera to już "pińcset" lat remontują.

U mnie też pół miasta rozwalone bo tramwaje mają być (3 linie tylko chyba) ,połowa autobusów zmienione trasy ,korki i w ogóle
 
Back
Top