Co mnie wku*wia

Wkurwiam się bo zobaczyłem w tv Agatę Buzek. Jej brzydota spierdoli cały dzień.
e tam, znam brzydsze, a to sympatyczna i inteligentna dziewczyna.
No i raz mi uratowala etiude- krecilismy na slasku, akurat byla wolna wiec zagrala i nie trzeba bylo wydawac na bilet i hotel. Jak sie ma budzet 3 tys zl to chce sie czlowiek powiesic. Etiuda i tak chujowa ale nie przez Agatke
 
Ty jednak jesteś nienormalny. Brać Buzek do filmu, już lepiej było dzika upolować i pokazać :boystop:


Agatka to ta od jajecznicy? Pasuje.
 
Ty jednak jesteś nienormalny. Brać Buzek do filmu, już lepiej było dzika upolować i pokazać :boystop:


Agatka to ta od jajecznicy? Pasuje.

no tak juz bywa w swiecie filmu ze nie zawsze chodzi o to by pokazazywac tylko piekne kobiety. Ba, czasem sie zrobi taki film ze wystepuja nie tylko normalni ludzie ale i zdeformowani, jak Czlowiek Slon
 
83fd5f982b902021df140e0f2fc7bbc1d1849542
To ta?
 
Już zaczyna mnie od samego rana wkurwiać temperatura w stolicy. Jest 9:30, a termometr w cieniu 30+.

Co do konkursów, to ja już kiedyś tu wygrałem koszulkę z jakiejś gali w Bydgoszczy, która się nie odbyła w końcu. Koszulki do tej pory nie mam:boystop:
 
Już zaczyna mnie od samego rana wkurwiać temperatura w stolicy. Jest 9:30, a termometr w cieniu 30+.

Co do konkursów, to ja już kiedyś tu wygrałem koszulkę z jakiejś gali w Bydgoszczy, która się nie odbyła w końcu. Koszulki do tej pory nie mam:boystop:

No ciężko jest. Uhh, przydałoby się nad wodę jechać, a tu trzeba prać, sprzątać i gotować. xD
 
Czytasz w moich myślach znowu Wiewióreczko.

@Masu nie muszę iść do kościoła, dziś potrzebuję być sam na sam z Bogiem. :) ... plus mam gitarę, będę się potem uczył, aż będzie się paliło. :)
Tak jawnie o tym pisać nie musisz, jeszcze się wyda, że jesteśmy multikontem egzekutora i będzie lipa :arab: (hindus, nie arab).
 
Wkurwia mnie to że wczoraj posłuchalem rapu Asi i do dziś mam w głowie "and again and again and again "
 
A ja kupiłem kiełbe u Szubryta i będę ją wpierdalał z grila. Oczywiście mnie to wkurwia :boystop:
 
Ja właśnie grilluje 1.1kg ziemniaków - do tego pół kilo soczystej wołowiny i masa rzodkiewek. Będzie jedzone dziś. :D

@mmammag to czemu się smucisz, że będziesz jadł ZA DARMO, bo nie rozumiem? Wypadałoby się raczej radować, niż smucić, no chyba, że redukujesz. :)
 
Ja właśnie grilluje 1.1kg ziemniaków - do tego pół kilo soczystej wołowiny i masa rzodkiewek. Będzie jedzone dziś. :D

@mmammag to czemu się smucisz, że będziesz jadł ZA DARMO, bo nie rozumiem? Wypadałoby się raczej radować, niż smucić, no chyba, że redukujesz. :)


O, ziemniaczki i cukinie też mam:). A wieczorem jak będę miał siłę pójdę do Pastrami Deli na kanapki z Pastrami i piwko na leżaczku z browaru restauracyjnego.


Życie wkurwia :(
 
O co chodzi z tym facepalmem? Pierwsze skojarzenie jakie się nasuwa do Twojego posta, to takie że redukujesz. Bo jak ktoś nie redukuje i narzeka, że będzie dużo jadł to jest albo głupia baba albo tępy chuj.:bayan:

Aha czyli jestem głupia baba lub tępy chuj tylko dlatego, bo:

a) nie lubię dużo jeść naraz (z różnych powodów),
b) chuja dla mnie taka impreza rodzinna, kiedy ja tą rodzinę mam w promieniu 500m od miejsca zamieszkania i taka impreza bardziej przypomina niedzielny obiad niż szczególne spotkanie

Ale OK, Ty wiesz najlepiej.
 
Back
Top