Co mnie wku*wia

Nie mogę ździerżyć tej mojej sygny od Dicka, fuck, a tu jeszcze gorsze mnie czekają :( Cain dlaczego, kurwa dlaczego?
 
Ale ona mnie wkurwia, ja pierdole
ze7gojokfnsv2hd86e4veekb3aq9d8mt.jpg
 
Wkurwia mnie brat bo mu poleciłem na obiad restauracje Adamo w Zakopanem i tam poszedł :boystop:
 
Zwykły buc! ?Mógł iść do jakiegoś gównianego KFC albo przepłacać w wylansowanych góralskich karczmach. Ale nie, musiał posłuchać dobrej rady i zjeść dobry posiłek :boystop:
 
Wkurwia mnie brat bo mu poleciłem na obiad restauracje Adamo w Zakopanem i tam poszedł :boystop:
Jest zajebista!!!!! Lazania z grzanym piwem , albo żeberka z pieczonymi ziemniaczkami rwą dupę z jajami przy samym kręgosłupie. Zawsze jak przejeżdżam przez zakopane to tam wpadam, a potem umieram i mam ochotę się zabić z przejedzenia.
 
Jest zajebista!!!!! Lazania z grzanym piwem , albo żeberka z pieczonymi ziemniaczkami rwą dupę z jajami przy samym kręgosłupie. Zawsze jak przejeżdżam przez zakopane to tam wpadam, a potem umieram i mam ochotę się zabić z przejedzenia.


O to to to. Najlepsza knajpa w mieście, ceny bardzo przystępne a durne cepry szukają Zohyliny żeby za pół oscypka zapłacić jak za pierścionek z brylantem. Tylko "Adamo"

Domagam się KSW w Zakopcu!
 
O to to to. Najlepsza knajpa w mieście, ceny bardzo przystępne a durne cepry szukają Zohyliny żeby za pół oscypka zapłacić jak za pierścionek z brylantem. Tylko "Adamo"

Domagam się KSW w Zakopcu!
Zawsze można obejrzeć PPV w Zakopanem :D
 
O to to to. Najlepsza knajpa w mieście, ceny bardzo przystępne a durne cepry szukają Zohyliny żeby za pół oscypka zapłacić jak za pierścionek z brylantem. Tylko "Adamo"

Domagam się KSW w Zakopcu!
No i zawsze czekam na stoli, tam ruch jest o każdej minucie otwarcia. Knajpa 11/10. Potwierdzam.
 
Wkurwia mnie, że hydraulik chce 10 tysięcy za samą robociznę. O materiałach nie wspominam. :(
 
Słońce zagląda przez okno jak wścibska sąsiadka przez próg. Musiałem je zasłonić. Co to się, porobiło.
 
Nie miałem neta cały weekend po piatkowej burzy. A będąc na treningu nikt w chacie nie odłączył router'a którego szlag trafił i dodatkowo sfajczyło mi zintegrowaną sieciówke, w sobote nigdzie nie mogłem kupić nowej bo ludzie masowo wykupili i dopiero wczoraj kupiłem nową.
 
Last edited:
Back
Top