Co mnie wku*wia

Ja to po świętach mam taki prowiant, że jedynie pieczywo dokupuję. Odwiedziny u rodziców i babć robią swoje.
 
Ja to po świętach mam taki prowiant, że jedynie pieczywo dokupuję. Odwiedziny u rodziców i babć robią swoje.
U mnie nie ma tak kolorowo. W końcu na łazarskim nigdy nie było kolorowo.
 
Ze czlowiek chce spac a sie nie da bo za oknem koncert i petardy bo ktos jebnal haslo ze dzis jest bardziej fajny dzien od innych.


I ze tu masa offtopow i pewnie Arlowski i Bronson sie na Was chlopaki wkurwiaja :p
 
A tymczasem mnie najbardziej wkurzyli tej nocy jacyś młodociani debile, którzy dosłownie przy moim domu wrzucili pokaźną ilość petard do...studzienki z kablami od prądy czymś takim. Efekt = jak to wszystko wyrąbało w powietrze, to skończyło się na kilku wybitych szybach, ogromnej ilości gruzu (dosłownie, jakby ktoś zdetonował pokaźny ładunek wybuchowy) oraz interwencji policji, straży pożarnej oraz pogotowia. Nikt nie pomyślał, że obok są rury z gazem i mogło kilka kamienic wyrąbać w powietrze. Nie dosyć, że teraz z rana pruszy śnieg w Poznaniu, to jeszcze panowie sprzątają ten cały burdel, bo samego gruzu jest sporo.
 
A tymczasem mnie najbardziej wkurzyli tej nocy jacyś młodociani debile, którzy dosłownie przy moim domu wrzucili pokaźną ilość petard do...studzienki z kablami od prądy czymś takim. Efekt = jak to wszystko wyrąbało w powietrze, to skończyło się na kilku wybitych szybach, ogromnej ilości gruzu (dosłownie, jakby ktoś zdetonował pokaźny ładunek wybuchowy) oraz interwencji policji, straży pożarnej oraz pogotowia. Nikt nie pomyślał, że obok są rury z gazem i mogło kilka kamienic wyrąbać w powietrze. Nie dosyć, że teraz z rana pruszy śnieg w Poznaniu, to jeszcze panowie sprzątają ten cały burdel, bo samego gruzu jest sporo.

Jakieś zdjęcie masz? Chętnie zobaczyłbym efekt tej ich głupoty.
 
Jakieś zdjęcie masz? Chętnie zobaczyłbym efekt tej ich głupoty.
Proszę bardzo. Dla osób nie wiedzących gdzie to jest, to powiem tylko że to poznańska Wilda :)

20160101_091646 -1.jpg


20160101_091704 = 2.jpg
 
Wkurwia mnie to, że jak jestem wcięty, położę się spać i nagle nad moim łóżkiem pojawia się kręcące z zawrotna prędkością śmigło...
 
Nietrwałość obecnego sprzętu.
Poprzednia myszka wytrzymała 6 lat, obecna po roku ma już problem z rolką.
Nie jest to jakieś tanie badziewie, bo zapłaciłem za to gówno 150zł...
Fuck you MAD CATZ!
 
O kurwać, toż to moja poznańska dzielnia!
Godzinę temu Panowie ponownie przyjechali i dalej przy tym dłubią. Jak się okazało, to jakiś facet postanowił wrzucić tam petardę i stąd ten wybuch. Wynik - gość ma zranioną nogę.
 
Godzinę temu Panowie ponownie przyjechali i dalej przy tym dłubią. Jak się okazało, to jakiś facet postanowił wrzucić tam petardę i stąd ten wybuch. Wynik - gość ma zranioną nogę.
moglo mu urwac leb, jednego idiote mniej
 
Godzinę temu Panowie ponownie przyjechali i dalej przy tym dłubią. Jak się okazało, to jakiś facet postanowił wrzucić tam petardę i stąd ten wybuch. Wynik - gość ma zranioną nogę.
Chiński Markecik pewnie też w gruzach jest ?
 
Chiński Markecik pewnie też w gruzach jest ?
Chiński markecik już od dawna nie istnieje. Upadł :)

Tak czy inaczej, wieczór przesrany bo ryją pod oknami młotem, kopią nie tylko tam gdzie poszła w powietrze studzienka ale także kilkanaście metrów bliżej, praktycznie pod moimi oknami. :facepalm: Z tego co widziałem, mają ambitny plan postawienia dosyć szybko nowej studzienki.
 
Back
Top