Co mnie wku*wia

Wkurwia mnie że planowałem sobie zrobić maraton z UFC a dzisiaj w nocy te chuje z elektrowni mi wyłączyli prąd a zapomniałem naładować laptopa. Ponadto oglądając dzisiejsze walki natknąłem się na spoilera. Dzisiaj nie ma miejsca na ten błąd. Laptop naładowany i nie ma chuja żebym nie obejrzał tej historycznej gali którą się jaram od miesięcy.
 
Wkurwia mnie że planowałem sobie zrobić maraton z UFC a dzisiaj w nocy te chuje z elektrowni mi wyłączyli prąd a zapomniałem naładować laptopa. Ponadto oglądając dzisiejsze walki natknąłem się na spoilera. Dzisiaj nie ma miejsca na ten błąd. Laptop naładowany i nie ma chuja żebym nie obejrzał tej historycznej gali którą się jaram od miesięcy.

A skąd neta bierzesz?
 
Ze mma nie wzbudza we mnie już takich emocji jak kiedyś.

Też cierpię na ten kryzys od kiedy nie mogę trenować już tak mocno jak kiedyś. Nie mam nawet 1/10 zajawki.
Dlatego lubię Conora, on jedyny potrafi mnie teraz zelektryzować i zmobilizować do jarania się galą. Nawet Frankie Edgar mnie tak już nie jara, chociaż się cieszyłem jak pojebany jak wygrał dzisiaj. Pozostaje czekać na powrót Showtime'a.
 
Ja mam podobnie, ZOMO mnie obudziło o 8 rano, ledwie się pouczyłem, zrobiłem obiad, poszedłem na godzinkę na zakupy i jest już 22 prawie.

Żeby nie było off topu, wkurwia mnie Pique.
 
@Masta Blasta - siedź cały czas przy zapalonym świetle. Co jakiś czas, w przerwach na walki, porób coś: herbatę, coś do jedzenia. Szybki prysznic. Siedź w ciuchach. Ot, działaj tak jakby był środek dnia.
Jeżeli nie pijesz kawy, dragi, enerketyki odpadają - to chyba tylko taki sposób widzę. Sam tak robie od paru tygodni, bo kawy nie mogę pić.
 
@Masta Blasta - siedź cały czas przy zapalonym świetle. Co jakiś czas, w przerwach na walki, porób coś: herbatę, coś do jedzenia. Szybki prysznic. Siedź w ciuchach. Ot, działaj tak jakby był środek dnia.
Jeżeli nie pijesz kawy, dragi, enerketyki odpadają - to chyba tylko taki sposób widzę. Sam tak robie od paru tygodni, bo kawy nie mogę pić.
Nie chodzi o to że nie przetrzymam gali tylko, że jutro muszę rano wstać i cały dzień sprawnie funkcjonować;)
 
Nie chodzi o to że nie przetrzymam gali tylko, że jutro muszę rano wstać i cały dzień sprawnie funkcjonować;)


A , to ja problemu nie mam po nieprzespanej nocy. Dwie godzinki snu, chwile słabiej ogarniam, potem jest ciężko, ale stabilnie ;p
 
Nie chodzi o to że nie przetrzymam gali tylko, że jutro muszę rano wstać i cały dzień sprawnie funkcjonować;)
Ja idę spać za kilka godzin. Wstanę rano, sprawdzę wyniki. W pracy obejrzę galę z odtworzenia. Ostatnio znacznie bardziej cenie sen niż emocje związane z walkami.
 
Ja idę spać za kilka godzin. Wstanę rano, sprawdzę wyniki. W pracy obejrzę galę z odtworzenia. Ostatnio znacznie bardziej cenie sen niż emocje związane z walkami.
No cóż ja obecnie też wolę spać:D Ale tej karty głównej sobie nie daruję, nie ma bata:)
 
Teraz oczywiscie sezon wprzedaży jak ktoś rurek nie lubi to radze sobie odpuscic H&M, Reserved, House, Cropp, Diverse.
 
Teraz oczywiscie sezon wprzedaży jak ktoś rurek nie lubi to radze sobie odpuscic H&M, Reserved, House, Cropp, Diverse.


Ja wczoraj kupiłem w Reserved pierwszy raz w swoim życiu spodnie SLIM FIT. I nie dlatego, że schudłem, bo jestem grubszy niż zwykle. Taka rozmiarówka niedorozwinięta po prostu xDD Regular były za małe na mnie, wziąłem slim fit i są dobre, a ten sam rozmiar..
 
Wczoraj włączam ESC o 3:55 na galę.
Co widzę na ekranie? Na połowie ekranu 42 calowego telewizora wielkie, owłosione jądra ściśniete w piesci własciciela.
Ok, przeżyje - sam na forum zaserwowałem podobną atrakcje. (Pozdro @Perfumiarz ).
Ale co dalej? Facet wkłada te jądra do łapki na myszy, nie zdąrzyłem odwrócić wzorku.

Nie wiem, wkurwiła mnie ta stacja takim shitem.
 
@up

A Ty nie miałeś mieć dwutygodniowej przerwy po sigbecie z Shoockerem czy coś pokręciłem?

Chyba ta, ale w końcu zgłupialem bo cos pisal o tylko dwóch osobach a tam bylo z 6 na liscie ;p
Jak coś to czekam na bana, admini wiedza ;p
 
Wkurwia mnie, ze czlowiek sobie spodni normalnie nie kupi bo WSZYSTKIE nawet Regular to rurki !!! Chyba trzeba sie w skateshopach zaczac ubierac.
Takie czasy, że się wchodzi do sklepu i nie wiadomo gdzie jest dział męski a gdzie damski :/
Ja osobiście kupiłem wczoraj w Reserved spodnie regular, które są ok, ale to był chyba jedyny model. Polecam sklep Pull & Bear, tam regular to naprawdę jest regular.
 
Back
Top