Co mnie wku*wia

Rurko-biodrówki to broń masowego rażenia. Specjalnie tak męskość ściskają żeby mężczyzna ewoluował przystosowując się do środowiska naturalnego i zamiast wacka miał picze. Czasami już to wygląda jak cameltoe. Smialismy sie ogladajac seksmisje, a zobaczymy za 20 lat ;)
 
@up

A Ty nie miałeś mieć dwutygodniowej przerwy po sigbecie z Shoockerem czy coś pokręciłem?
Nie podjął się bo jest dziewczynką bez cohones ;)
Wkurwia mnie, ze czlowiek sobie spodni normalnie nie kupi bo WSZYSTKIE nawet Regular to rurki !!! Chyba trzeba sie w skateshopach zaczac ubierac.
Ja w zwężanych na dole chodzę, w jajach mam luz. Jestem pedałem?

Nic mnie nie wkurwia, tylko trochę, że muszę zapierdzielac jutro do robo na 12h. rampampam.
Aha wkurwia mnie, ze zamist "bo" piszę "po", a zamiast "do", "to". Też tak macie, czy mam zjeba w głowie?
 
Wkurwia mnie, ze czlowiek sobie spodni normalnie nie kupi bo WSZYSTKIE nawet Regular to rurki !!! Chyba trzeba sie w skateshopach zaczac ubierac.
Ja nie mam takich problemow bo jak przystalo na prawdziwego samca alfa nosze tylko jeansy. Wrangler, Mustang, Lee, Levis - wszystkie maja klasyczne regulary bez przetarc czy gwiazdek na dupie. Moze i drogie ale trwale jak skurwysyn. Polecam
 
Nie podjął się bo jest dziewczynką bez cohones ;)

Ja w zwężanych na dole chodzę, w jajach mam luz. Jestem pedałem?

Nic mnie nie wkurwia, tylko trochę, że muszę zapierdzielac jutro do robo na 12h. rampampam.
Aha wkurwia mnie, ze zamist "bo" piszę "po", a zamiast "do", "to". Też tak macie, czy mam zjeba w głowie?
Przecież się zgodził
 
Ja w zwężanych na dole chodzę, w jajach mam luz. Jestem pedałem?

A ktoś coś mówi o pedalach? Skoro spodnie są dobre na dlugosc i w pasie a na udach i lydkach wygladaja jak getry to moze zrobmy dzial w sklepie Getry meskie. Wymiary mi sie nie zmienily, wrecz zmniejszyly a do tej pory ZAWSZE w tych sieciowkach kupowalem normalne spodnie.

Troche mi szkoda teraz kupowac Wranglery po tym jak mi je żona wyprała nie przerzucajac na lewa strone:/
 
Ja nie mam takich problemow bo jak przystalo na prawdziwego samca alfa nosze tylko jeansy. Wrangler, Mustang, Lee, Levis - wszystkie maja klasyczne regulary bez przetarc czy gwiazdek na dupie. Moze i drogie ale trwale jak skurwysyn. Polecam
Na takie rarytasy to pozwalam sobie tylko wtedy jak jestem w Londynie. W Polsce jakoś żal mi wydać na spodnie kilka dniówek :D a że praktycznie całą moją garderobę zajebał kurier razem z paczką to do czasu odzyskania hajsu trzeba było zejść z kosztów :D
 
Na takie rarytasy to pozwalam sobie tylko wtedy jak jestem w Londynie. W Polsce jakoś żal mi wydać na spodnie kilka dniówek :D a że praktycznie całą moją garderobę zajebał kurier razem z paczką to do czasu odzyskania hajsu trzeba było zejść z kosztów :D
Tu u mnie tez taniej niz w Pl. Szczegolnie Levisy.
 
Tu u mnie tez taniej niz w Pl. Szczegolnie Levisy.
Na zachodzie warto chodzic do TK MAXX. Wranglery, Levisy, Hilfigery, Kleiny itd kosztują tyle co w Polsce reserved h&m i inne takie. Żeby nie było, że offtopic to wkurwiają mnie złodzieje i firmy kurierskie, które nie biorą odpowiedzialności za swoich pracowników.
 
  • Za dużo na forum znów;
  • Za mało przez to czasu na inne rzeczy;
  • Psycha lekko siada (może przez oba powyższe);
  • Nałogi różnej maści znów przejmują dowodzenie nad mą banią.
 
To @mahonek wciąż gdzieś się udziela? :confused: Byłem pewien, że został zesłany na wieczną banicję....
Myśle, że halibut to alter konto mahonka. Mahonek kiedyś się przyznał że jest z Knurowa.
141792519867fc2przypadek_nie_sdz.png
 
Ucze się rzeczy, która mnie z jednej strony ciekawi, a z drugiej strony wkurwia straszliwie. Przy czym mimo tego, iż zdaje sobie sprawe, że nigdy nie będę w tym dobry skoro tak ciężko mi idzie, to jednak moja wrodzona tępota połączona z jakąś chorą potrzebą udowodnienia sobie czegoś pcha mnie do przodu.
 
Wkurwia mnie ksiadz lazacy po mieszkaniach, jestem wierzacy ale kompletnie nie widze zwiazku z ta wizyta ksiedza. Jeszcze kiedy jak kiedy ale przed swietami kiedy ludzie maja wydatki, zapierdol to sie ksiadz wpierdala i robi wywiad srodowiskowy. Pozostald 364 dni w roku nie zainteresuje sie czy w parafii sie ludziom wiedzie.
 
Nie dość, że od kilku dni jakieś obniżenie kondychy psychicznej, to dodatkowo jakby jakieś przeziębienie się przypałętało , co z pewnością nie wpłynie pozytywnie na to pierwsze :/
 
Nie dość, że od kilku dni jakieś obniżenie kondychy psychicznej, to dodatkowo jakby jakieś przeziębienie się przypałętało , co z pewnością nie wpłynie pozytywnie na to pierwsze :/
Spytaj Egziego jak mozesz, czy mozna liczyc przed swietami na podsumowanie maratonu UFC?
 
Spytaj Egziego jak mozesz, czy mozna liczyc przed swietami na podsumowanie maratonu UFC?

Egzi też jakiś podkurwiony i podziębiony lata - chyba jakiś wirus szaleje , więc nie wiem czy komuś chciałoby się słuchać jego pierdolenia...
 
Nie dość, że od kilku dni jakieś obniżenie kondychy psychicznej, to dodatkowo jakby jakieś przeziębienie się przypałętało , co z pewnością nie wpłynie pozytywnie na to pierwsze :/
Może to menopauza?
 
Back
Top