Co mnie wku*wia

Tylko na drutach, albo jak przebiłeś zębem wargę. Czym tu się przejmować-na każdego kozaka się kosa znajdzie. Nie jesteśmy w przedszkolu:)
Porozcinałem sobie zębami policzki od środka, ale nie jest źle. Trochę piecze, ale da się zjeść.
 
Pasta Solcoseryl tylko stomatologiczna-ok 35 zł. Przyspieszy gojenie.
Dzięki, zapytam w aptece czy mają.
Napadli na Was "za darmo", czy może w celach zarobkowych?
Sytuacja wyglądała tak, że jeden z nich wszedł w kolegę i zapytał czy ma problem. Ja powiedziałem, że nie szukamy kłopotów. Nagle ktoś krzyknął "spina" i pojawiło się jeszcze trzech z gazem. Całe szczęście, że dostałem tylko dwa mocniejsze ciosy a resztę jakoś zablokowałem, bo zrobili by mi z twarzy mielonke.
 
Dzięki, zapytam w aptece czy mają.

Sytuacja wyglądała tak, że jeden z nich wszedł w kolegę i zapytał czy ma problem. Ja powiedziałem, że nie szukamy kłopotów. Nagle ktoś krzyknął "spina" i pojawiło się jeszcze trzech z gazem. Całe szczęście, że dostałem tylko dwa mocniejsze ciosy a resztę jakoś zablokowałem, bo zrobili by mi z twarzy mielonke.
Czyli typowe grupowe chojraki szukające rozrywki.
 
Dzięki, zapytam w aptece czy mają.

Sytuacja wyglądała tak, że jeden z nich wszedł w kolegę i zapytał czy ma problem. Ja powiedziałem, że nie szukamy kłopotów. Nagle ktoś krzyknął "spina" i pojawiło się jeszcze trzech z gazem. Całe szczęście, że dostałem tylko dwa mocniejsze ciosy a resztę jakoś zablokowałem, bo zrobili by mi z twarzy mielonke.
Kumpla kiedyś, najebanego, zagazowali i najebali na przystanku. Jakieś spore koksy-on z 55kg. Takie modus operandi mieli i sporo ludzi napadli. Straszne bydlaki.
 
Sytuacja wyglądała tak, że jeden z nich wszedł w kolegę i zapytał czy ma problem. Ja powiedziałem, że nie szukamy kłopotów. Nagle ktoś krzyknął "spina" i pojawiło się jeszcze trzech z gazem. Całe szczęście, że dostałem tylko dwa mocniejsze ciosy a resztę jakoś zablokowałem, bo zrobili by mi z twarzy mielonke.
Kurwa normalnie bym napisał, że jak zapamiętałeś mordy to można po kolei gości łapać. Jednak już chyba wyrastam z osiedlowej vendetty ;(
Jebane ćpunki z gazem.
 
  • Like
Reactions: mat
Kurwa normalnie bym napisał, że jak zapamiętałeś mordy to można po kolei gości łapać. Jednak już chyba wyrastam z osiedlowej vendetty ;(
Jebane ćpunki z gazem.
Nie zależy mi na tym, bo im się odwdzięczyć. Wkurwia mnie to, że człowiek idzie sobie spokojnie, nikomu nie przyskadzając w swoim mieście i problemy same go szukają. Już nie mowie o tym, że chłopaki szukając zaczepki używają gazu...
 
Polecam dokupić dodatkowe jazdy u innego instruktora, może Ci otworzy oczy na to, co robisz nie tak.
A kupić je musisz i tak, po 3 niezdanych egzaminach.
Pierdolę to , nie obleję na tym to znów co innego się trafi , ja się do tego nie nadaję w ogóle
 
Pierdol się , w tej sytuacji i w tym temacie nie powinny lecieć bany za posty ale jak będzie to trudno , w końcu są gorsze rzeczy
Mówię tylko, że jak się nie nadajesz to może skuter, albo rower będzie lepszym wyjściem. Nie każdy musi mieć prawko. Tak jak mówię jednego pokemona mniej.
Proszę adminów o nie usuwanie tego posta. Inwektywa gimba mnie nie rusza :D
 
Mówię tylko, że jak się nie nadajesz to może skuter, albo rower będzie lepszym wyjściem. Nie każdy musi mieć prawko. Tak jak mówię jednego pokemona mniej.
Proszę adminów o nie usuwanie tego posta. Inwektywa gimba mnie nie rusza :D

A mnie nie obchodzi co kogo rusza , bo jestem cynicznym skurczybykiem.Rowerem to gówno , a nie jazda .Motor gorszy ,a kto wie czy nie trudniejszy
 
No to Ci napisałem, że mnie nie rusza. Wiemy @michi972 jesteś w chuj cyniczny :D
EDIT: szkoda, że tylko przez kable :)
Nie no jestem również cyniczny poza .Nie całkowicie , no wikipedyjnie
Cynizm – postawa etyczna, charakteryzująca się nieuznawaniem i podważaniem wartości i norm obowiązujących w danym środowisku.

Cynizm wiąże się z negatywnym poglądem na naturę ludzką. Zgodnie z tym uznaje, że jednostki dążą do realizacji swoich egoistycznych interesów i wątpi w autentyczność altruistycznych motywów działań. Według cyników nie istnieją "wyższe wartości", "wzniosłe cele" czy ideały (np. dobro powszechne, rodzina, Bóg). Są one jedynie słowami, za pomocą których jednostki oszukują same siebie, lub które służą jednym do manipulacji drugimi. Tym samym podając je w wątpliwość obnaża się ludzkie zakłamanie. Cynizm może więc być uznany za postawę, nastawioną na realizację wyższej, bardziej autentycznej moralności

Co do norm - to z biegiem czasu chyba coraz gorsze są
Natura ludzka - no ogółem to podła
Wyższe wartości - no dla mnie istnieją , ale są zatracane na świecie
Ideały - jakieś są ,ale na świecie zanikają , bóg uznawany za ideał , śmieszne dla mnie
Realizacja wyższej autentycznej moralności.Mam pewne zasady moralne , ale nie nazwałbym niczym wyższym tego .Reasumując , taki cynizm wynikający z doświadczeń i utraty wiary w świat
 
Nie no jestem również cyniczny poza .Nie całkowicie , no wikipedyjnie
Cynizm – postawa etyczna, charakteryzująca się nieuznawaniem i podważaniem wartości i norm obowiązujących w danym środowisku.

Cynizm wiąże się z negatywnym poglądem na naturę ludzką. Zgodnie z tym uznaje, że jednostki dążą do realizacji swoich egoistycznych interesów i wątpi w autentyczność altruistycznych motywów działań. Według cyników nie istnieją "wyższe wartości", "wzniosłe cele" czy ideały (np. dobro powszechne, rodzina, Bóg). Są one jedynie słowami, za pomocą których jednostki oszukują same siebie, lub które służą jednym do manipulacji drugimi. Tym samym podając je w wątpliwość obnaża się ludzkie zakłamanie. Cynizm może więc być uznany za postawę, nastawioną na realizację wyższej, bardziej autentycznej moralności

Co do norm - to z biegiem czasu chyba coraz gorsze są
Natura ludzka - no ogółem to podła
Wyższe wartości - no dla mnie istnieją , ale są zatracane na świecie
Ideały - jakieś są ,ale na świecie zanikają , bóg uznawany za ideał , śmieszne dla mnie
Realizacja wyższej autentycznej moralności.Mam pewne zasady moralne , ale nie nazwałbym niczym wyższym tego .Reasumując , taki cynizm wynikający z doświadczeń i utraty wiary w świat
Michi971 Rychu Peja "Filozofia Życia Gnoja" :D
b8829f4b000a950b494e951e
 
Back
Top