Co jeść by szybko przytyć

karolek

Oplot Challenge
Featherweight
Siema chciał bym sie dowiedziec co zrobic by w dosc szybkim czasie przytyc moze jakies rady ?:P
 
Ja jem dużo makaronów, ryżu, mięsa i gówno mi to daje dalej waże 57 kg przy wzroście 176 cm, jak nic nie jadłem bo nie miałem apetytu to srałem raz na 4 dni, jak zaczęłem jeść to sram po 2 razy dziennie. Przyłączam się do pytania kolegi który zadał to pytanie.



karolek pozdro nie długo wpadnę do Nowej Soli to popykamy w UFC 3 bo już mam



Zresztą na FB się spikniemy :)
 
Malymaja to widzę Ty podobne warunki masz co ja :)



Jedz dużo orzechów to przestaniesz częściej srać :D Ja pijąc od dłuższego czasu głównie colę schudłem z 65/66, ale to tak tylko przy okazji dodaję tylko.



Ryż, kurczak, odpowiednie proporcje, no i odpowiednio dużo, aby było co przerobić na masę, nie tylko spalić to wszystko trenując ;) + odżywki najlepiej...węglowodanowo-białkowa lub bialkowo-węglowodanowa np.
 
mcdonalda. albo testosteron.



ja pierdole, kolejny temat rzeka. jest temat silownia, rzeźba - cos takiego - tam mozesz pisac. kazdy organizm przyjmuje inaczej, sprawa metabolizmu, poczytaj tam.
 
A co sądzicie o mecie mój brat wziął i przy wzroście 168 cm i wadze 60 kg, przytył do 74 kg dzisiaj waży już 84 kg ale wygląda tragicznie, bo nie ćwiczył i ma brzuch duży, a dupa nawet w szerokich spodniach dresowych jest wypukła i przypomina wygląd pupy kobiety
 
Antydepresanty + kurczak + ryż + warzywa + owoce :-)



W ten sposób szybko przytyjesz z 30 kg. Tylko jak odstawisz piguły to waga spadnie w dół :-)
 
Jest paru, ale ja uważam, że chudy to jest ktoś bez nawet zarysów mięśni , taki Grove np ;-) Ja się czuję raczej szczupło, a przede wszystkim sprawnie :)



Przy 168 i 60kg w ogóle nie powinien robić masy ;-)
 
@Born2kill



widzisz mój brat chciał dobrze wyglądać a wygląda teraz jak kulka z kaczą dupą
 
Taaa Orzechy by robić mase to podstawa, ogólnie nie będę ukladał diety, bo już raz zostałem pojechany na tym forum, wiec to nie ma sensu, ale zgadzam się z Born'em a wiadomo Meta również w pewnym stopniu pomocna jest :D
 
Oczywiście pierwsze co musisz to orzechy.



Potem meta ale możesz ominąć ten punkt.



Palić dużo zioła żebyś miał często gastro albo po prostu brać apetizer junior żeby mieć apetyt.



A co jeść? Otóż:



Naleśniki po cygańsku (z serem żółtym)



Serduszka



Konina, dziczyzna jak: sarnina, niedźwiedzina



Z ryb to łososie



Cebularze z serem.



Warzywa: TYLKO soja.
 
Malymaja powiedz w takim razie co i ile jesz :) bo znam wiele osób, które twierdzą, że dużo jedzą (dwie kanapeczki na dzień?)...



Przede wszystkim dużo węgli złożonych a co najważniejsze, jeśli jesteście typowymi ektomorfikami (wątła budowa ciała, trudności z przytyciem) polecam dodawanie sporych ilości zdrowych tłuszczy- oliwa z oliwek, olej lniany, orzechy włoskie/laskowe, migdały etc. W końcu 1 gr tłuszczu = 9 kcal.
 
Może nie na samą masę, ale na nie sranie na pewno :D chociaż tluszcz na energię do treningu też się przydaje i trochę go spożywać jednak trzeba w ciągu dnia, nie same białko np ;-)



Dobrze wyglądać można przy 60kg i 168cm zdecydowanie, a przynajmniej jeśli chciał się podobać kobietom, a nie imponować kolegom na siłowni o co go nie posądzam :-)
 
Kolego Born2kill tłuszcze niekoniecznie są dobre przed treningiem, oczywiście zależy jakiego rodzaju jest to trening i który posiłek z kolei spożywamy :)
 
@restful



Jem ze 3 kotlety schabowe pół tależa ziemiaków, 2 woreczki ryżu z miodem smietana i cynamonem, rano ze 4 kromale chleba



Tak to wygląda



raz w tygodniu jem mniej bo zazwyczaj w jakiś dzień nie chce mi się jeść
 
malymaja



:-) Gdzie ty to pomieścisz ?



Przy takim jedzeniu powinieneś spokojne dojść w szybkim czasie do przynajmniej 65 kg
 
Haha no zeby szybko przytyc to jest kilka opcji : pizza, kebaby, hamburgery



A jesli chodzi o diete to musisz okreslic swoj typ budowy ciala, ale po pytaniu wnioskuje, ze jestes typowy ekto. Wiec co by nie liczyc specjalnie proporcji to kazdy posilek powinien miec sporo bialka(mieso wolowe, drobiowe, ryby) weglowodany o niskim IG (brazowy ryz, makaron razowy, chleb razowy, kasza)jakies zdrowe tluszcze (oliwa z olwiek, orzechy) no i warzywa (szpinak, brokuly, fasolka, w sumie co tam chcesz tylko nie gotowana marchewka :P). Dorzucilbym jeszcze w dniu ciezszych treningow czy to na macie czy na silowni jakis cheat meal w postaci tego co po prostu lubisz np. dwa duze hamburgery.



Powodzenia :P
 
@VoRaNeK



Ja przy 170 cm 58-60 kg wagi moge zjeść pizze Max z Telepizzy na raz a kumpel 182 cm 90 kg nie daje rady :P
 
Jak to zrobił GSP



http://www.fourhourworkweek.com/blog/2013/01/27/eating-with-ufc-champion-georges-st-pierre-the-diet-he-used-to-transform-himself-2/
 
Back
Top