Clout MMA

ZELAZNY pisał, że przestał oglądać UFC wiele lat temu.
Co takie pizdy jak wy robią na forum o mma...
endrju-sensei (1).gif
 
Pogonili cie dziadu stąd, mało tego sam deklarowałeś ze opuścisz forum a mimo to wracasz jak pies. To jest dopiero choroba atencyjna dziwko.
Ja Ci napisze dlaczego wraca...Dlatego że są tu uzytkownicy którzy podejmuja z nim dyskusje.Nawet kurwa nie chce mi sie pisac którzy, dokladnie to widać.
 
Ja Ci napisze dlaczego wraca...Dlatego że są tu uzytkownicy którzy podejmuja z nim dyskusje.Nawet kurwa nie chce mi sie pisac którzy, dokladnie to widać.
Filip :juanlaugh:
Kolejny zjeb ktory wrócił. Teraz będą prowadzić dyskusje we dwóch.
 
Back
Top