Clout MMA

A rywali to nokautował 29... ale pewnie 30 lepiej brzmi :confused:
View attachment 80700
Tylko szczęka już mocno naruszona Alberta niestety... 60 walk i 19 lat na ringach oraz 44 lata... Na 9 porażek (7 przez KO)
Walka z Kliczką to była już 13 lat temu, co w zawodowym sporcie jest bardzo długim okresem, nokaut od Różańskiego 6 lat temu, a teraz jeszcze małe rękawice...
Pamietam tą akcje, na tym turnieju już mu nie poszło

Ps. Pany gdzie to kliknąć żeby nie przychodziły mi na mail powiadomienia o nowych postach, zaśmieca mi skrzynkę :<
 
Pamietam tą akcje, na tym turnieju już mu nie poszło

Ps. Pany gdzie to kliknąć żeby nie przychodziły mi na mail powiadomienia o nowych postach, zaśmieca mi skrzynkę :<
W preferencjach konta odznaczyć emails
:bye: :hi:
Screenshot_2023-10-14-13-02-42-382~3.jpg
 
Pomijam, że dsm w wersji intelektualnej to zawsze mnie będzie bawić, gdy znam tą jego dawną wersję. No jednak ewolucja na plus.



Typ zawsze sfrustrowany, zawsze negatywna energia. Andrew Tate był przynajmniej wyluzowany, uśmiechnięty, charyzmatyczny, z poczuciem humoru i z ogromną energią.
 
- co nie wiesz kurwa?
- a skąd ja mam to wiedzieć kurwa?
- jak kurwa nie wiesz?
- no i kurwa słowo honoru, że ja nie wiem
- głupa palisz kurwa, trenowałeś z nim i nie wiesz nic kurwa?
- ty słowo honoru, że ja nie wiem nic kurwa, wiesz z jakich powodów kurwa
- żandarmem jest i nie wiesz kurwa?
- cośtam cośtam dwa treningi chopie
- ja pierdole, niesamowite, kurwa
- słowo honoru
- a chuj mnie twoje słowo honoru
- a chuj w ciebie kurwa

KURTYNA
 
- co nie wiesz kurwa?
- a skąd ja mam to wiedzieć kurwa?
- jak kurwa nie wiesz?
- no i kurwa słowo honoru, że ja nie wiem
- głupa palisz kurwa, trenowałeś z nim i nie wiesz nic kurwa?
- ty słowo honoru, że ja nie wiem nic kurwa, wiesz z jakich powodów kurwa
- żandarmem jest i nie wiesz kurwa?
- cośtam cośtam dwa treningi chopie
- ja pierdole, niesamowite, kurwa
- słowo honoru
- a chuj mnie twoje słowo honoru
- a chuj w ciebie kurwa

KURTYNA

Czy to "Wesele" Wyspiańskiego?
 
Kurwa Albert Sosnowski to już jest ładne, dojrzewające warzywko :D W normalnym kraju to by trafił do jakiejś puli nowatorskich badań nad degradacją mózgu po karierze pięściarza, w Polsce trafił do cyrku i jeszcze będzie zbierał na cytrynę :D
 
Wytłumaczy mi ktoś jak taki pajac , który nawet bić się nie umie zyskał popularność w sieci ? On nawet nie jest jakims YTouberem ?
Na Wotore 2 (20 r) przegrał z Samociukiem, odebrało mu tlen po 30 sekundach... :confused: :facepalm:


Kibol Elany Toruń na GROMDZIE przegrał z Vasylem, a wygrał z 2 debiutantami, co później już nie walczyli... :lol: :boss:
:roberteyeblinking:
 
Back
Top