Clout MMA

Nie dość, że stara rura to jeszcze spasiona świnia, nie wiem czy jej cardio pozwoli na samodzielnie wejście do klatki czy będą musieli użyć wózka widłowego. Bo walka to pewnie potrwa z 30 sekund zanim padnie.
Laluna w poprzedniej walce była zmęczona, ale przewalczyła 3 rundy
 
Gromdziarz się szybko spompuje, nawet jak jest na dropsach. Tylko czy Sosnowski w obecnej formie fizycznej jest w stanie walczyć na wstecznym wystarczająco długo, żeby potem iść po easy money?
 
Gromdziarz się szybko spompuje, nawet jak jest na dropsach. Tylko czy Sosnowski w obecnej formie fizycznej jest w stanie walczyć na wstecznym wystarczająco długo, żeby potem iść po easy money?
Sądząc po mowie, wyglądzie to Albercik może wyłapać. Tym bardziej, że dali im małe rękawice.

Dobra waleczka.
 
Sądząc po mowie, wyglądzie to Albercik może wyłapać. Tym bardziej, że dali im małe rękawice.

Dobra waleczka.

Patrzę na szyję Mindy i no: nawet w Mma ciężko byłoby aby przegrał przez duszenie :korwinlaugh:
Jeszcze badania krwi przed walka aby się syfem nie zarazić od fana dziwek xd

Wkurza mnie to K1. Znowu beda fejkowe poślizgnięcia aby tylko przedłużyć odpoczynek. Powinnien być 15 sekundowy parter jak w Karate combat
 
Screenshot_2023-10-03-18-01-25-125_com.android.chrome.jpg
 
Smutne i niestety prawdziwe.
znaczy, to też trochę hipokryzja ze strony nas - boomerów, ja np gdyby mi rodzice pokazali zdjęcie jakichś sportowców z ich czasów, czy tam innych rekordzistów jakichś, to bym nie skojarzył kto to :p
 
znaczy, to też trochę hipokryzja ze strony nas - boomerów, ja np gdyby mi rodzice pokazali zdjęcie jakichś sportowców z ich czasów, czy tam innych rekordzistów jakichś, to bym nie skojarzył kto to :p
Ja tam Bońka znam
 
Na Minda vs Labryga , stary Denisa vs Le baner i oczywiście Daniel vs Denis z chęcią zerknę. Już tak abstrahując od zachowania to Minda i jego sklejanie zdań, to on jest w żandarmerii :korwinlaugh: już widzę z jego poziomem rozgarnięcia jak spisuje pijanego żołnierza na przepustce :korwinwhat:
Imię ?
Kamil
Nazwisko ?
Minda!
Ooo mamy tak samo!
Miejsce urodzenia ?
Ełk
Ooo też tak samo, jak jeszcze masz tą samą datę urodzenia to nie uwierzę
19.10.1984
O ja pie#dole taka sama nie wierzę
No jednym słowem do super bystrych nie należy , zresztą oponent to degustator filozofii Platona też nie jest. Podsumowując w tym pojedynku jestem za Minda
 


A rywali to nokautował 29... ale pewnie 30 lepiej brzmi :confused:
Screenshot_2023-10-12-22-03-56-816~2.jpg

Tylko szczęka już mocno naruszona Alberta niestety... 60 walk i 19 lat na ringach oraz 44 lata... Na 9 porażek (7 przez KO)
Walka z Kliczką to była już 13 lat temu, co w zawodowym sporcie jest bardzo długim okresem, nokaut od Różańskiego 6 lat temu, a teraz jeszcze małe rękawice...
 
Back
Top