Clout MMA

Jeśli Clout, musi brac zawodników ,którzy mieli wystąpić w KSW ale nigdy nie wystąpili to ja się pytam gdzie jest Clout? Odpowiem ci. Jest w dupie :kawulpokapoka:
 
Jeśli Clout, musi brac zawodników ,którzy mieli wystąpić w KSW ale nigdy nie wystąpili to ja się pytam gdzie jest Clout? Odpowiem ci. Jest w dupie :kawulpokapoka:
W tej dupie robi się już naprawdę tłok. KSW chyba juz sie nie wciśnie.
 
Nie przesadzasz, oni mają problemy z przykroconymi miesniami, do tego ich siła to głównie siła statyczna. Tak jak napisał Browler, lepiej jest trenować SW, a silka jako uzupelnienie. Wiem po sobie, całe zycie SW ale postanowiłem zostać potworem, jaki to był błąd! Kondycja, szybkość, siła ciosu, zwinnosc poszla się grzać! Łapy opadały w gardzie, sam miód. Całe szczęście to był krótki epizod!
taka trochę sztuka dla sztuki.
tu nawet nie chodzi o SW. Pamiętam w TV leciał kiedyś konkurs drwali z tymi konkurencjami bez maszyn. Miałem wrażenie, że nie jeden z mieśniaków padłby kondycyjnie(jak Pudzian na początku kariery) po tej konkurencji z piłą moja twoja :siuu:

Na pewno mieśniacy są ultra wielkim materiałem do żartów i kpin, nawet podejrzewam, że to nie tylko jest podobne do tych lasek z dążeniem do tali lalki Barbie ale wręcz przewyższa tych ludzi z obsesją maratonów :korwinlaugh:
 
Czyli Le Le kum kum zaś będzie hajs chciał przytulić i spierdolić dzień przed walką ?

Różalski lubi to :deniro:
 
Walka z Banerem pewnie się nie odbędzie, ale Załęcki i tak ma jaja do ziemi, że to przyjął.

Hola hola, to nie Le Banner w jego prime, tylko już dziadek odcinający kupony. Najpierw niech nie złapie kontuzji, potem niech faktycznie przyjedzie, bo do KSW też się parę razy wybierał :D A na koniec niech zawalczy i zobaczymy co tam zostało, na moje bardzo niewiele i Załęcki go zrobi. Le Banner w ostatnich latach walczył głównie z bumami, ostatnia walka rok temu,, blisko 51 lat w dniu walki będzie.
 
Może jeszcze tego przerośniętego Irańczyka ściągną? Fame mówił, że go zakontraktują i nic nie wyszło
 
Może jeszcze tego przerośniętego Irańczyka ściągną? Fame mówił, że go zakontraktują i nic nie wyszło
albo niech dadzą mini irańczyka i zestawią go z mini majkiem

1695294813375.png
 
Jeśli dojdzie do walki z Le Banerem to Załęcki ma jak najbardziej szanse ugrać, wieku się nie oszuka.
 
Ten Remi Gruchała jak nie weźmie kamienia to chuja tam ugra z Albertem. No bez jaj taki Albert to robi go z kanapy w moment.
 
Back
Top