Clout MMA

Fałszywa narracja dla wybielenia własnego wizerunku. Kwestia ceny i zawalczy tam nawet od jutra. Fook him!
oni wszyscy są dobrzy, jestem ciekaw jak dziś będzie konferencja fejmu wyglądała i czy jacyś reprezentanci Clouta nie będa próbowali mówić, że fame kryje pedofilię XD
 
Jak zwykle p0lka święta, a teraz wyczuła na tym pieniądz to leci z aferą.
przesłuchałeś to całe w ogóle?

to że wyczuła w tym hajs jako dorosła osoba faktycznie jest zastanawiające, ale skurwysyństwem jest to, że dorosły typ pisze do gówniar żeby pokazywały cycki, albo że by je ruchał na stołach; ogólnie mega chujowe jest to, że jutuberzy i inne ścierwa pozwalali sobie na takie rzeczy
 
sposób prowadzenia wywiadu i całości sprawy był mocno chujowy, skupiają sie na jednym twórcy zamiast "wystrzelać" wszystkich
trzeba być na pewno ostrożnym na pewno w takich sprawach.
Pamięta ktoś prezesa fundacji Nie lękajcie się? Sąd brutalnie wyśmiał jego argumentacje, a to była gwiazda TVNu, Onetu a politycy lewicy zrobili z niego niemal lokomotywę wyborczą.
Jeszcze chciał kasę od Sekielskiego za wystep w jego filmie

przesłuchałeś to całe w ogóle?

to że wyczuła w tym hajs jako dorosła osoba faktycznie jest zastanawiające, ale skurwysyństwem jest to, że dorosły typ pisze do gówniar żeby pokazywały cycki, albo że by je ruchał na stołach; ogólnie mega chujowe jest to, że jutuberzy i inne ścierwa pozwalali sobie na takie rzeczy

Pytanie czy naprawdę pisał czy to tylko fotomontaż.
Chociaż oczywiście w tej skrajnie zdemoralizowanej branży myślę, że wszystko jest możliwe: banda ćpunów, zboczeńców, hedonistów i kredyciarzy. Teraz jednak ta od planu ABC się na niego odpala...
Pierwsze co się robi w takich sprawach to się idzie do kancelarii prawnej a nie na na kanał youtubowy...
 
Pierwsze co się robi w takich sprawach to się idzie do kancelarii prawnej a nie na na kanał youtubowy...
albo na policję, tak na dobry początek - my to wiemy, ale niestety w dzisiejszych czasach ludzie tak uwierzyli w moc 'cancelowania' kogoś w internecie, że często popierdoli im sie w głowach i zamiast zgłosić, że ktoś kogoś krzywdzi w odpowiedniej instytucji, próbują na twitterku czy w innym miejscu zwojować chuj wie co, ograniczyć komuś współprace, zamiast po prostu wjebać go do paki, np za bycie majciarzem
Pytanie czy naprawdę pisał czy to tylko fotomontaż.
myślę, że jak już nawet jego ziomeczki pokroju boxdela mówią, żeby go nie bronić, to prawda może być naprawdę gruba
 
albo na policję, tak na dobry początek - my to wiemy, ale niestety w dzisiejszych czasach ludzie tak uwierzyli w moc 'cancelowania' kogoś w internecie, że często popierdoli im sie w głowach i zamiast zgłosić, że ktoś kogoś krzywdzi w odpowiedniej instytucji, próbują na twitterku czy w innym miejscu zwojować chuj wie co, ograniczyć komuś współprace, zamiast po prostu wjebać go do paki, np za bycie majciarzem

myślę, że jak już nawet jego ziomeczki pokroju boxdela mówią, żeby go nie bronić, to prawda może być naprawdę gruba
Kolejność powinna być taka, że ktoś idzie do jakiś prawników karnistów, oni tłumaczą co i jak przestawić na Policji i zajmują się na spokojnie tymi formalnościami. Gdyby po tym poszła na ten wywiad to spoko.

Tutaj mamy sytuacje, że szef freakowej organizacji mówi, że coś jest mocne, ale nie powie do końca. Trochę trzymania w napięciu, trochę powie trochę nie, to więcej widzów będzie na Aferkach. Jeszcze brakuje tego wyjaśniacza Oskarka: jak on miał? Kacperek? Konopia?

Ci ludzie tak mocno żyją światem internetowym, że musza wszystko wyjaśniać w internecie. Jeszcze jak Zuckenberg mocniej wprowadzi ten MetaUniverse to wielu ludzi będzie się bało ściągać te google....
 
przesłuchałeś to całe w ogóle?

to że wyczuła w tym hajs jako dorosła osoba faktycznie jest zastanawiające, ale skurwysyństwem jest to, że dorosły typ pisze do gówniar żeby pokazywały cycki, albo że by je ruchał na stołach; ogólnie mega chujowe jest to, że jutuberzy i inne ścierwa pozwalali sobie na takie rzeczy
Nie bronię w żadnym wypadku pedofili i rozmaitych popierdoleńców zboczeńców. Chodzi mi tylko o to, że nagle laska sobie teraz o tym wszystkim przypomniała? Pachnie to skokiem na rozpoznawalność, czyli rozwijamy socjale, a potem za chwilę walką w patomma, następnie ONS. Jeśli by coś było takiego strasznego to by poszła z tym do rodziców, a następnie policja/sąd itd. Bardzo łatwo jest zniszczyć faceta co już widzieliśmy niejednokrotnie, a czy jakaś laska odpokutowała za pomówienia? No chyba tylko w UK widziałem taki przypadek. To tak jak grillują jeszcze tego jak on tam ma? Gargamel? A się okazało, że ta "niewinna" to taka chyba nie do końca?

 
Nie bronię w żadnym wypadku pedofili i rozmaitych popierdoleńców zboczeńców. Chodzi mi tylko o to, że nagle laska sobie teraz o tym wszystkim przypomniała? Pachnie to skokiem na rozpoznawalność, czyli rozwijamy socjale, a potem za chwilę walką w patomma, następnie ONS. Jeśli by coś było takiego strasznego to by poszła z tym do rodziców, a następnie policja/sąd itd. Bardzo łatwo jest zniszczyć faceta co już widzieliśmy niejednokrotnie, a czy jakaś laska odpokutowała za pomówienia? No chyba tylko w UK widziałem taki przypadek. To tak jak grillują jeszcze tego jak on tam ma? Gargamel? A się okazało, że ta "niewinna" to taka chyba nie do końca?

okej, z tym, że kogoś (faceta) łatwo pomówić i zniszczyć, zgadzam się w chuj - zbyt wiele znam takich przypadków

o tym, że typiary rzadko ponoszą odpowiedzialność też wiem, zdazyłem sie tego naoglądać

dalej mimo wszystko mam w chuju pobódki typiary, jeśli typ faktycznie wykazywał skłonności pedofilskie, jeśli w rezultacie jej działań zostanie to ukrócone

nie czaję tylko co ma do tego wszystkiego link, który wrzuciłeś - w moim mniemaniu, typiara nie robi niczego złego
 
okej, z tym, że kogoś (faceta) łatwo pomówić i zniszczyć, zgadzam się w chuj - zbyt wiele znam takich przypadków

o tym, że typiary rzadko ponoszą odpowiedzialność też wiem, zdazyłem sie tego naoglądać

dalej mimo wszystko mam w chuju pobódki typiary, jeśli typ faktycznie wykazywał skłonności pedofilskie, jeśli w rezultacie jej działań zostanie to ukrócone

nie czaję tylko co ma do tego wszystkiego link, który wrzuciłeś - w moim mniemaniu, typiara nie robi niczego złego
Zawsze z pedofilami jechać z największą surowością, ale najgorzej, że tego jest ogrom - szczególnie wśród ludzi, którzy sprawują rozmaite władze. Jak się przypomni taką "pizza gate" czy wyspę pedofili epsteina (celowo z małej) to wychodzi jak ten świat jest zepsuty przez te demony w ludzkiej skórze.

W tym filmiku to mi chodzi tylko o to, że one zawsze pozują na takie cnotki, niewydymki, delikatne stworzenia, a potem się okazuję, że nie jest to tak do końca bo ubierają maski na potrzebę danej sprawy.
 
Pomijam, że dsm w wersji intelektualnej to zawsze mnie będzie bawić, gdy znam tą jego dawną wersję. No jednak ewolucja na plus.

 
przesłuchałeś to całe w ogóle?

to że wyczuła w tym hajs jako dorosła osoba faktycznie jest zastanawiające, ale skurwysyństwem jest to, że dorosły typ pisze do gówniar żeby pokazywały cycki, albo że by je ruchał na stołach; ogólnie mega chujowe jest to, że jutuberzy i inne ścierwa pozwalali sobie na takie rzeczy
Robią to dalej, sam znałem dziewczynę która mniej więcej w tamtym czasie o którym mówi ten materiał robiła sobie ekskluzywne "sesje" zdjęciowe dla kolegów z internetu, nie muszę chyba tłumaczyć jaki to miało wpływ na jej życie jak i podejście do relacji partnerskich, krzywda na całe życie bo malolatka grająca w Minecrafta została zbajerowana przez kilka lat starszego "kolegę".
Tego byłby wysyp i to nawet nie chodzi o tych cwelebrytów, różni administratorzy serwerów jakichś forów chuj wie czego robili i robią to samo przy okazji szantażując te dziewczyny, temat rzeka.
 
Wogole to kurwa jak malolatka mówi że ma dowody itp itd to powinni ją na psy zawinąć i każdego po kolei który może cokolwiek wiedzieć w tej kwestii i się o tym wypowiada jak ci inni jutuberzy typu boxdele, co to kurwa jest że wiedza o pedofilu i nikt nic nie mówi, na psy i paragraf sie znajdzie
 
Wogole to kurwa jak malolatka mówi że ma dowody itp itd to powinni ją na psy zawinąć i każdego po kolei który może cokolwiek wiedzieć w tej kwestii i się o tym wypowiada jak ci inni jutuberzy typu boxdele, co to kurwa jest że wiedza o pedofilu i nikt nic nie mówi, na psy i paragraf sie znajdzie
ręka rękę myje
 
ręka rękę myje
Do czasu aż koło dupy się nie zapali, jakby jeden poniósł konsekwencje tuszowania takich spraw to następnego dnia o 8 rano na komendzie w wielu miastach meldowała by się masa zwyrodnialców internetowych różnej maści z pseudo celebrytami na czele.
 


Wogole to kurwa jak malolatka mówi że ma dowody itp itd to powinni ją na psy zawinąć i każdego po kolei który może cokolwiek wiedzieć w tej kwestii i się o tym wypowiada jak ci inni jutuberzy typu boxdele, co to kurwa jest że wiedza o pedofilu i nikt nic nie mówi, na psy i paragraf sie znajdzie
nie wyjaśnia się spraw na policji tylko w internecie. Stop 60-tkom :roberteyeblinking:

od 18
Gimper ładnie ją wyjaśnia tą laskę, która też do niego się zgłosiła: 'hej niby są gorsi ludzie ale nie chce zniszczyć polskiego YT"
i zacznyna się polowanie na czarownice
a później na insta story
"no elo to nie ten"
Skończy się walką na Fame?

Chociaż o Gonciarzu wypowiedziała się słynna Kasia z tekstu "Kasiu wróc", że mendżerowie poslkich modelek w Japoni ostrzegali laski przed GOnciarzem :yellowcard2::wow:

Bardziej zajmuje ten Gargamel i jego chłopak.
Jechali po Rocku, który przewyższa ich nie tylko pod względem wieku ale też IQ tylko za to, że miał odwagę bronić Rowling i nie dołączył do bojkotu gry o Harrym Potterze.
Ten sam Gargamel kpi w prywatnych rozmawach z transów.
O Boże a pamietacie jak zaczeli jechać po Szymonie z Wojny Idei za to, że śmiał argumentować, dlaczego kobiety zarabiają mniej i jakie są tego przyczyny (wcale nie w korwinowskim stylu)?
Chociaż jego kanał polecam bo bardzo ładnie pod wieloma względami manipulował i potrafił "zarządzać tłumem" wiedząc, że "lud chce krwi, chleba i igrzysk".
Dwójka chłopaków, którzy mogliby się sprawdzić w polityce i całe szczeście, że tam nie poszli. Określili sobie grupę docelową i ładnie w nią celowali.

Gargamel nawet swego czasu był w stanie nawet obronić reklamę energetyków mimo, że większość jego widzów to pewnie nieletni :korwinlaugh:
 
Back
Top