Clout MMA

Przecież to zwykły pajac jest. Do Anala był tylko mocny jak go lał z partyzanta. Teraz dostał strzała od Labrygi to się popłakał. Omielańczuka pierwszy zaatakował trafiając na gardę. Z Tyburskim w boksie zaczął kopać bo by dostał nokaut. Z Diego przegrał, na gromdzie padł od lewego prostego od Vasyla, aż Pindera się śmiał. Wielki ulicznik co siedział kilka miesięcy w areszcie i pisał listy do prokuratora. Jebać tego nieudacznika, a śmieciowy high league jeszcze to promuje.
 
Przecież to zwykły pajac jest. Do Anala był tylko mocny jak go lał z partyzanta. Teraz dostał strzała od Labrygi to się popłakał. Omielańczuka pierwszy zaatakował trafiając na gardę. Z Tyburskim w boksie zaczął kopać bo by dostał nokaut. Z Diego przegrał, na gromdzie padł od lewego prostego od Vasyla, aż Pindera się śmiał. Wielki ulicznik co siedział kilka miesięcy w areszcie i pisał listy do prokuratora. Jebać tego nieudacznika, a śmieciowy high league jeszcze to promuje.
No z kondycją maratończyka, nie zapominajmy o tym :lol:
 
Przecież to zwykły pajac jest. Do Anala był tylko mocny jak go lał z partyzanta. Teraz dostał strzała od Labrygi to się popłakał. Omielańczuka pierwszy zaatakował trafiając na gardę. Z Tyburskim w boksie zaczął kopać bo by dostał nokaut. Z Diego przegrał, na gromdzie padł od lewego prostego od Vasyla, aż Pindera się śmiał. Wielki ulicznik co siedział kilka miesięcy w areszcie i pisał listy do prokuratora. Jebać tego nieudacznika, a śmieciowy high league jeszcze to promuje.
Promują bo jak widać jest magnesem do kibiców i tez mnie najbardziej interesuje jego walka z z Danielem
 
Dwóch prawilnych gangsterów.

Czyli ten Labryga też siedział?

Stad pewnie ta słabość do ,,dziewczyn” z siusiakiem.

:jarolaugh:

Kiedyś za starych czasów byłem na imprezie w knajpie wiele lat temu , wóda , dziewczynki, talerzyki itd

Było gdzieś od kogoś 2 gości w gościne przyszli, jeden taki na pierwszy rzut oka widać że patus a drugi wygadany taki kulturka - obaj siedzieli

Z biegem czasu ten pato typ zaczyna wrkęcać gadki w sumie że ruchał kolesi w kryminale i że super sprawa i jest z tego dumny :juanlaugh: aż jego koleżka był tym zażenowany az prawie się o to napierdalali bo go prostował - wychodzisz z kryminału i jesteś z tego dumny że ruchałeś kogoś ? A tamten dalej twardo że to spoko opcja

:juanlaugh:

Zaraz poprostowano tego kozaka a kolega erudyta smutno patrzył i go nie winię

Dlatego z żalem patrzę na te pety z freak gali bo to z tej samej gliny lepione chłopaczki co strażaków chcą ruchać
 
Last edited:
"kurwa puść mnie, bo nie mogę.. ten"
Kiedyś za starych czasów byłem na imprezie w knajpie wiele lat temu , wóda , dziewczynki, talerzyki itd

Było gdzieś od kogoś 2 gości w gościne przyszli, jeden taki na pierwszy rzut oka widać że patus a drugi wygadany taki kulturka - obaj siedzieli

Z biegem czasu ten pato typ zaczyna wrkęcać gadki w sumie że ruchał kolesi w kryminale i że super sprawa i jest z tego dumny :juanlaugh: aż jego koleżka był tym zażenowany az prawie się o to napierdalali bo go prostował - wychodzisz z kryminału i jesteś z tego dumny że ruchałeś kogoś ? A tamten dalej twardo że to spoko opcja

:juanlaugh:

Zaraz poprostowano tego kozaka a kolega erudyta smutno patrzył i go nie winię

Dlatego z żalem patrzę na te pety z freak gali bo to z tej samej gliny lepione chłopaczki co strażaków chcą ruchać
Nie kilku, a jednego. Nie ruchał, a był ruchany. Gadał tak bo po prostu tęsknił za swoją miłością.
 
56c9f549e1e1bac851c7fc225babfa7ad533eee8bfd94ccf725945212dccd2cd.jpg
 
- co nie wiesz kurwa?
- a skąd ja mam to wiedzieć kurwa?
- jak kurwa nie wiesz?
- no i kurwa słowo honoru, że ja nie wiem
- głupa palisz kurwa, trenowałeś z nim i nie wiesz nic kurwa?
- ty słowo honoru, że ja nie wiem nic kurwa, wiesz z jakich powodów kurwa
- żandarmem jest i nie wiesz kurwa?
- cośtam cośtam dwa treningi chopie
- ja pierdole, niesamowite, kurwa
- słowo honoru
- a chuj mnie twoje słowo honoru
- a chuj w ciebie kurwa

KURTYNA
Brzmi jak typowy dialog z filmu Vegi
 
Daniel Omielańczuk – Denis „Bad Boy” Załęcki – boks w małych rękawicach

 Denis Labryga – Kamil Minda – K-1 w małych rękawicach

 Jerome Le Banner – Dawid „Crazy” Załęcki – K-1 w małych rękawicach

 Marcin „El Testosteron” Najman – Adrian Cios – MMA – BONUS FIGHT (w przypadku wygranej Najmana lub przewalczenia przez niego trzech rund i po dopuszczeniu przez lekarza)

 Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski – MMA

 Katarzyna „Laluna” Alexander – Agnieszka Bobek – K-1 w małych rękawicach

 Jakub „Japczan” Piotrowicz – Jakub „Holak” Krawczyk-Holak – MMA

 Toni Chaplin – Marcel „Gawronek” Gawroński – MMA (zasady semi-pro)

 Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER

 Konrad Karwat – Krzysztof „Fericze” Ferenc – MMA

 Albert Sosnowski – Remigiusz „Remi” Gruchała – boks w małych rękawicach

 Mariusz „Super Mario” Sobczak – Błażej „Skrzypas” Skrzypek - MMA


@Krzysztof Skrzypek to ktoś z rodziny na rozpisce clout MMA ? :D :D
 
Dragona jestem ciekaw czy jest aż tak rozbity, że nawet taki leszcza jak Remik go ustrzeli czy jednak jeszcze trzyma pion i rozjebie gamonia.
Chętnie też zobaczę jak 60kg sportowy szczur opierdala Najmana i czy LeBanner jednak dojedzie do Polski.
Nawet spoko ta karta, za darmo można obejrzeć.
 
ragona jestem ciekaw czy jest aż tak rozbity, że nawet taki leszcza jak Remik go ustrzeli czy jednak jeszcze trzyma pion i rozjebie gamonia.
Walka Jackiewicza z Szulim sugeruje mi, że raczej Albercik może paść. Może jakby to była waga lekka to by albercik spokojnie to ograł, ale nie sądzę, żeby albercik miał jakiś wybitny refleks, a ten drugi nie jest nawet lekko obity w porównaniu z rozbitym albertem
 
Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER
Obejrzałem wywiad z boro po latach i jeszcze raz ten film z dzieciństwa. Te patole z ławki miały ponad 25 lat, a on 15. Takie relacje pomiędzy rodzeństwem zdarzają się chyba w tylko w ciężkich przypadkach u alkoholików. Trzeba być ostro pierdolniętym, żeby w grupie 25letnich typów mieć ubaw z dziecka.
 
Dragona jestem ciekaw czy jest aż tak rozbity, że nawet taki leszcza jak Remik go ustrzeli czy jednak jeszcze trzyma pion i rozjebie gamonia.
Chętnie też zobaczę jak 60kg sportowy szczur opierdala Najmana i czy LeBanner jednak dojedzie do Polski.
Nawet spoko ta karta, za darmo można obejrzeć.
Niestety spodziewam się egzekucji na Albercie.
 
Albertowi do jego bystrej miny i otwartych ust przez połowę czasu, bardziej by pasował kocyk w kratę na kolanach niż rękawice :D chyba że zaskoczy na media treningu i w walce, ale raczej wygląda na takiego który za wszelką cenę powinien unikać trzęsienia mózgiem, bo już kontakt z bazą wygląda na mocno średni.
 
Zblizajaca sie gala Clout 2 zamknie ten rok jesli chodzi o frikowe gale ?
Nastepne fame bedzie w lutym, o prime nie wiadomo chyba nic, Clout jesli bedzie to tez w 2024.

Chyba ze jakies fame friday arena zrobia.
Ale to lipa bo to leci w piatki
A Wigilia u halibuta?
 
Dragona jestem ciekaw czy jest aż tak rozbity, że nawet taki leszcza jak Remik go ustrzeli czy jednak jeszcze trzyma pion i rozjebie gamonia.
Chętnie też zobaczę jak 60kg sportowy szczur opierdala Najmana i czy LeBanner jednak dojedzie do Polski.
Nawet spoko ta karta, za darmo można obejrzeć.
Albert podnieś się! Haha

LeBannera to powinni sprowadzić z dwa tygodnie wcześniej do Polski xd
 
Obejrzałem wywiad z boro po latach i jeszcze raz ten film z dzieciństwa. Te patole z ławki miały ponad 25 lat, a on 15. Takie relacje pomiędzy rodzeństwem zdarzają się chyba w tylko w ciężkich przypadkach u alkoholików. Trzeba być ostro pierdolniętym, żeby w grupie 25letnich typów mieć ubaw z dziecka.
Wielu miało starszych kolegów, tych normalnych i tych mniej normalnych.
 
Wielu miało starszych kolegów, tych normalnych i tych mniej normalnych.
Tutaj raczej są w huj mniej normalne egzemplarze. Ewidentny ubaw w grupie dorosłych z dziecka, w celu łechtania ego. Jakby typy miały 18 lat to by to nie było dla mnie straszne, ale 25+ odpierdalający takie numery to ewidentnie zakompleksione spierdoliny.
 
A Turski już kurwa broni, ze w bokserzy też siedzieli w wienieniach i patogia
:korwinlaugh:
Aleto jest kurwa bez kręgosłupa moralnego. Dobrze, ze się freako kończą i KSW to może pójdzie w zapomnienie..chlop jest psychicznie chory.
Jak KS pójdzie się jebać to chłop bez pracy zostanie
 
Back
Top