HeyPussyRUstillThere
UFC Middleweight
Przecież to zwykły pajac jest. Do Anala był tylko mocny jak go lał z partyzanta. Teraz dostał strzała od Labrygi to się popłakał. Omielańczuka pierwszy zaatakował trafiając na gardę. Z Tyburskim w boksie zaczął kopać bo by dostał nokaut. Z Diego przegrał, na gromdzie padł od lewego prostego od Vasyla, aż Pindera się śmiał. Wielki ulicznik co siedział kilka miesięcy w areszcie i pisał listy do prokuratora. Jebać tego nieudacznika, a śmieciowy high league jeszcze to promuje.



aż jego koleżka był tym zażenowany az prawie się o to napierdalali bo go prostował - wychodzisz z kryminału i jesteś z tego dumny że ruchałeś kogoś ? A tamten dalej twardo że to spoko opcja
