Clout MMA

Ja się akurat od armii nigdy nie migałem (za to niebawem możliwe, że tam będę), a uciekać nie zamierzam bo mam tutaj bliskich, więc by wojna nie zastała to trzeba wyjeżdżać dużo wcześniej - w czasie konfliktu na to nie ma czasu. Nie wchodzi to na ten moment u mnie w grę, dlatego zamierzam zrobić wszystko co mogę by posiadać jakąś tam wiedzę by w realnym zagrożeniu potrafić ją zastosować. Nikt tu nie myśli jak "julki" bo te "julki" to są ameby bez żadnego mózgu i tożsamości...Broń w rękach można sobie potrzymać, ale zupełnie czym innym jest strzelanie na konkretnym poziomie do ruchomego celu bo to już nie tyle osób potrafi co jest dalej bolączką naszej armii, policji z małymi wyjątkami. Do tego jeszcze taktyka podchodzi, medycyna pola walki, łączność, cała znajomość nowoczesnego pola bitwy. Patrząc na to jakie problemy trawią nasz kraj to będzie bardzo ciężko tutaj "wojować".
Może być ciężko ale nie można spierdalać, jak wspominałem, mężczyzna ma pewne niepisane obowiązki.
 
Może być ciężko ale nie można spierdalać, jak wspominałem, mężczyzna ma pewne niepisane obowiązki.
Najwięcej o tym spierdalaniu piszą też ludzie, którzy nawet za bardzo nie wiedzą co to jest marsz z ciężkim plecakiem na wiele kilometrów. Oni nawet by mieli problem przebywać w jakimś terenie mało sprzyjającym, a gdzie mówimy o wojnie? Większość by nie wiedziała jak pozyskać wodę, rozpalić ogień, o polowaniu to już nawet nie mówię. Takie podstawy podstaw by były problematyczne, ale pierwsi do spierdalania. Oni myślą, że sobie tak samochodem przez granicę po prostu wyjadą.
 
Ogólnie pierdolenie o mięsie armatnim jest tragikomiczne, powiedzcie to kurwa powstańcom którzy z kijami walczyli o waszą wolność, tak się chcecie im odwdzięczyć, uciekając z kraju, zostawiając ich na pastwę losu?
 
Najwięcej o tym spierdalaniu piszą też ludzie, którzy nawet za bardzo nie wiedzą co to jest marsz z ciężkim plecakiem na wiele kilometrów. Oni nawet by mieli problem przebywać w jakimś terenie mało sprzyjającym, a gdzie mówimy o wojnie? Większość by nie wiedziała jak pozyskać wodę, rozpalić ogień, o polowaniu to już nawet nie mówię. Takie podstawy podstaw by były problematyczne, ale pierwsi do spierdalania. Oni myślą, że sobie tak samochodem przez granicę po prostu wyjadą.
Na wojnie nie ma polowania i pozyskiwania wody
 
Na wojnie nie ma polowania i pozyskiwania wody
No wiesz, ale mi chodzi o to w kontekście tej ich ucieczki. To jest niemożliwe w zawierusze wojennej, gdy się zaczyna. Za to specjaliści myślą, że to będzie tak bez problemu przez granicę, a wszystko będzie zajebane - nastanie chaos.
 
No wiesz, ale mi chodzi o to w kontekście tej ich ucieczki. To jest niemożliwe w zawierusze wojennej, gdy się zaczyna. Za to specjaliści myślą, że to będzie tak bez problemu przez granicę, a wszystko będzie zajebane - nastanie chaos.
Tak będzie, dlatego postawa "ty się bij a ja polecę po kij" do mnie wogole nie przemawia, a wręcz można powiedzieć że mam bardzo złe zdanie na temat takich osób. To coś jak frajer, siedzi w kraju, żyje sobie dobrze, ale jak coś się zaczyna dziać to spierdala/sprzedaje się.
Więc nie rozumiem do czego ta dyskusja od początku prowadziła, to jest usprawiedliwianie swojej postawy przez takie osoby czy o chuj tu chodzi?
 
Tak będzie, dlatego postawa "ty się bij a ja polecę po kij" do mnie wogole nie przemawia, a wręcz można powiedzieć że mam bardzo złe zdanie na temat takich osób. To coś jak frajer, siedzi w kraju, żyje sobie dobrze, ale jak coś się zaczyna dziać to spierdala/sprzedaje się.
Więc nie rozumiem do czego ta dyskusja od początku prowadziła, to jest usprawiedliwianie swojej postawy przez takie osoby czy o chuj tu chodzi?
Pierwsze co spierdolą to ci co mają informację wcześniej, a to przeważnie ludzie zamożni - widzieliśmy jak kursowały prywatne samoloty na tydzień, dwa przed wojną na ukrainie. Spierdolą politycy, jak zawsze to robili, więc to mnie najbardziej wkurwia bo z nimi powinno się robić porządki za tą kurewską postawę nastawioną tylko na kasę, władzę. Ja tylko opisuję jak widzę to wszystko co się dzieję na świecie, że uczestniczymy często w takim swoistym przedstawieniu, którzy kreują nam obrzydliwie popierdoleni ludzie bo za mało im już wszystkie pieniądze świata, chcą być niczym "panowie życia i śmierci" na równi z Bogiem
 
Wojna jest od zawsze między władcami , a szarymi ludźmi jak my , Ukraina dawno została sprzedana Ameryce i panom z długimi nosami , ktoś gdzieś kiedyś napisał że Ameryka uwielbia toczyć wojny , ale nie na swoim terenie , eurokolchoz taki piękny amerykański od zawsze kąsają Ruskich i Chińczyków takie życie
 
przyjebali sie do jakiegos patyczaka z ukrainy, ktory pewnie akumulatora w aucie nie wymieni, bo za ciezki, a jak Usyk walczyl, to nikt nie kazal mu wypierdalac na wojne
 
Podobno Ferrari wypadl
Obsral się a to i tak było wiadomo od początku, przeczytaj co napisałem w temacie z ogłoszeniem tej walki, Sławek ładnie wyruchał swoich nastoletnich fanów Maine ewentem jakiegos ejdżeja npc i walką Dragona z dwoma ogórkami co by wpierdol na Cohones obskoczyli.
 
K2 wyjaśnia Denisa, a raczej jego partnerkę.


Ale ci ludzie są głupi że wiedząc co mają za uszami, pchają się w mainstream, japierdole.
Mózg wielkości orzeszka.


Ale na końcu, ostatnie zdanie to było i jest bardzo kurwa prawdziwe " tobie się wydaje że możesz wszystko, a inni nie"
 
K2 wyjaśnia Denisa, a raczej jego partnerkę.


Ale ci ludzie są głupi że wiedząc co mają za uszami, pchają się w mainstream, japierdole.
Mózg wielkości orzeszka.


Ale na końcu, ostatnie zdanie to było i jest bardzo kurwa prawdziwe " tobie się wydaje że możesz wszystko, a inni nie"

Chłop świadomie zdecydował się na rolę klauna w cyrku i tyle. Te zasady i inne gówno to tylko pierdolenie pod publikę.
Co on mógłby innego robić, żeby taki hajs wyciągnąć.
 
Zgodnie z scenariuszem. Od samego początku wiedzieli że do walki nie dojdzie, ich zestawienie miało tylko służyć promocji gali i zadymie na konfach.
Przecież organizatorzy sprzedawali już bajki, że nie wiedzieli o listach gończych wystawionych za niektórymi zawodnikami mimo, że zbierają gówna kryminalne mocniej niż Ksw...
Kurcze parę kliknięć na publicznie dostępnych stronach
 
Te wszystkie sztyfne gity zasadowcy z charakterem najbliżej mają do luksusowych prostytutek. Za dobry hajs zrobią wszystko, nawet kosztem bliskich. Potem jakiś bakłażan na sterydach coś miałczy, że to wielki syf, ale on to dla córki robi. Pewnie lans drogimi autami, koszulki z wielkimi logo premium i drogie sikory, to wszystko dla potomka.
 
Back
Top