Clout MMA

No i jestem w chuj agresywny, po co?

Tę kurwę za kota to sam rozjebie tymi rękami , dajcie tylko namiary, więzienia się nie boje.


Kurwę bym zruchal na celi a później wychuśtał

Śmieć jebany

Zawsze w takich momentach mnie ręce swędzą chciałbym mieć możliwość konfrontacji z takimi śmieciami, klikam kurwa okej i wchodzę do walki
 
Last edited:
Tę kurwę za kota to sam rozjebie tymi rękami , dajcie tylko namiary, więzienia się nie boje.
Ten post jest juz niedostępny. Gracjan tam pisał, że to prawdopodobnie jakis pojeb trujący ogólnie zwierzęta a takie zjeby wystepują praktycznie wszędzie. Czyli raczej nie miało to związku z przebiciem opon.
 
Hahaha
Screenshot 2024-05-25 at 10-59-41 Mikroblog.png

Screenshot 2024-05-25 at 10-29-20 d4abefa5092160714b9093e24f9a957189f64c9fb12cc8d358cbc34117d0...png
 
Zobaczyłem urywki konferencji tego gówna. Bełt Boj Pdenis dostaje amoku, jak słyszy, że schylałby sie po mydło w wiezieniu, czy podobne teksty. Najlepiej jak rzuca tym sporym krzesłem w debila marconia , a krzesło leci nad Szadzińskim i Kaniowskim i kolo ochraniarzy, a jakby troche nizej to ktos dostalby w łeb
 
Największa beka po wczoraj była z tego tekstu o starym Marconia, który za dwa miesiące wychodzi z więzienia. Wielki git, co to wcześniej na psiarni raporty dawał, a później biuro detektywistyczne otworzył i wychował taką spierdoline :juanlaugh:
 
Największa beka po wczoraj była z tego tekstu o starym Marconia, który za dwa miesiące wychodzi z więzienia. Wielki git, co to wcześniej na psiarni raporty dawał, a później biuro detektywistyczne otworzył i wychował taką spierdoline :juanlaugh:
'instytucja' gita nie istnieje, w więzieniu są ludzie, którzy wyciągają wnioski (czyt. tacy co zjebali i nie chcą tam więcej siedzieć) i ludzie, którzy są niedojebani, wymyślają sobie jakieś zasady, gloryfikują przestępstwa i swoje 'dokonania' i w ogóle są tak hetero, że pierdolą policję aż po kule

hatfu na prawilniaków, hatfu na gitów

a Marcoń, przyznam, zaczyna mi imponować poniekąd tym, jak wspaniale baituje tych wszystkich zjebów
 
'instytucja' gita nie istnieje, w więzieniu są ludzie, którzy wyciągają wnioski (czyt. tacy co zjebali i nie chcą tam więcej siedzieć) i ludzie, którzy są niedojebani, wymyślają sobie jakieś zasady, gloryfikują przestępstwa i swoje 'dokonania' i w ogóle są tak hetero, że pierdolą policję aż po kule

hatfu na prawilniaków, hatfu na gitów

a Marcoń, przyznam, zaczyna mi imponować poniekąd tym, jak wspaniale baituje tych wszystkich zjebów
Przecież to jest tak, że jak nie masz hajsu to jesteś frajerem, biedakiem a jak masz to już możesz być gitem, przywódcą stada ....też na nich spluwam wszystkich
 
W gangsterskim świecie nie ma zasad, a ta banda pajaców to gangsterów widziała co najwyżej w nagłówkach gazet lub w wiadomościach. Żenujące jest to w jakim kierunku poszliśmy, ale jednocześnie myślę, że nie ma granic - niektórzy są gotowi zeżreć własne gówno byleby tylko mieć trochę kasy
 
W gangsterskim świecie nie ma zasad, a ta banda pajaców to gangsterów widziała co najwyżej w nagłówkach gazet lub w wiadomościach. Żenujące jest to w jakim kierunku poszliśmy, ale jednocześnie myślę, że nie ma granic - niektórzy są gotowi zeżreć własne gówno byleby tylko mieć trochę kasy
ludzie chcą igrzysk, a że minimalna krajowa nie jest jakaś wysoka, to to mają być tanie igrzyska niskich lotów
 
W gangsterskim świecie nie ma zasad, a ta banda pajaców to gangsterów widziała co najwyżej w nagłówkach gazet lub w wiadomościach. Żenujące jest to w jakim kierunku poszliśmy, ale jednocześnie myślę, że nie ma granic - niektórzy są gotowi zeżreć własne gówno byleby tylko mieć trochę kasy
Ogółem to jest gangsterka która przypomina mi pewną sławną postać.
1716972216173.png
 
'instytucja' gita nie istnieje, w więzieniu są ludzie, którzy wyciągają wnioski (czyt. tacy co zjebali i nie chcą tam więcej siedzieć) i ludzie, którzy są niedojebani, wymyślają sobie jakieś zasady, gloryfikują przestępstwa i swoje 'dokonania' i w ogóle są tak hetero, że pierdolą policję aż po kule

hatfu na prawilniaków, hatfu na gitów

a Marcoń, przyznam, zaczyna mi imponować poniekąd tym, jak wspaniale baituje tych wszystkich zjebów
A mi Marcoń nie imponuje.
Nawet tym, jak podkręca tych wszystkich samozwańczych zasadowców.
Jebać go i wszystkich biorących udział w tej degrengoladzie
 
Back
Top