Clout MMA

Szpila chcial znowu komus zwalic i kazdy chetny mial mu chuja na DM wyslac. Na razie wiadomo, ze wsrod zainteresowanych byl Szeliga i Gracjan, ale podobno jest ich znacznie wiecej
Tajskie kopyta też w kręgu zainteresowań
mateuszborek2020-655dobre.png
 
Ale w sumie on nie wrzucił jak chociażby Borek, tylko wysłał komuś i ktoś to udostępnił.
Nie wiem jak on się mógł dać podkręcić na coś takiego, a ten kto to udostępnił to jest zwykłą kurwą bo to tak jakbyś chwalił się tym że kogoś oszukałeś.

Na miejscu Gracjana bym znalazł tego kogoś, bo on wie komu to wysyłał.
Gracjan Charakterny więc na psy nie zagoni, ale mógłby go jakoś inaczej ukarać.
 
Nie wiem jak on się mógł dać podkręcić na coś takiego, a ten kto to udostępnił to jest zwykłą kurwą bo to tak jakbyś chwalił się tym że kogoś oszukałeś.

Na miejscu Gracjana bym znalazł tego kogoś, bo on wie komu to wysyłał.
Gracjan Charakterny więc na psy nie zagoni, ale mógłby go jakoś inaczej ukarać.
Ktoś go wyjątkowo nie lubi, bo kilka lat temu też miał inne akcje.
 
Ktoś go wyjątkowo nie lubi, bo kilka lat temu też miał inne akcje.
Opony oponami ale Bogu winnego kota komuś zabić to już trzeba być skurwiałym chujem !!! Mam nadzieję że ten śmieć który to zrobił to zdechł w męczarniach a jeśli nie to tego mu życzę.
 
Opony oponami ale Bogu winnego kota komuś zabić to już trzeba być skurwiałym chujem !!! Mam nadzieję że ten śmieć który to zrobił to zdechł w męczarniach a jeśli nie to tego mu życzę.
Już nawet nie chciało mi się tego pisać ale tego kota to bym sam pomścił za Gracjana tak że nawet by sobie rąk nie musiał brudzić.
Napewno nie zrobił tego jakiś leszczyk bo ewidentnie ktoś wie z kim tańczy, więc wziąłbym nóżkę od stołu z piwnicy by mieć pewność zwycięstwa, zwykły cwel, jak każdy który robi krzywdę zwierzętom.
 
Już nawet nie chciało mi się tego pisać ale tego kota to bym sam pomścił za Gracjana tak że nawet by sobie rąk nie musiał brudzić.
Napewno nie zrobił tego jakiś leszczyk bo ewidentnie ktoś wie z kim tańczy, więc wziąłbym nóżkę od stołu z piwnicy by mieć pewność zwycięstwa, zwykły cwel, jak każdy który robi krzywdę zwierzętom.
Zgadzam się w 100% i też gardzę każdym kto krzywdzi zwierzęta.
W kotach to Omen jest obeznany
Wyjątkowej klasy chuj.
 
Back
Top