Clout MMA

Ah ta polska policja. A gdzie Jacek Jaworek?
:gdzie:

f207f2ed1638c090f05c778c67112cfd.jpg
 
A można podejść na komendę i zapytać, podobnie jak przy alkomacie, czy jest się poszukiwanym? :beczka:
Wystarczy wejść na stronę Policji i parę innych :roberteyeblinking:


W sumie strasznie profesjonalne reklamować walkę kogoś kto ma wyrok do odsiedzenia.
Plus ciekawe czy tego Bomby sąd nie zablokuje.
Jeszcze tylko ABW na gali brakuje
Aż mi się przypomina reklama walki Roy Jones Jr: czy zawalczy z Kosteckim?
O tym zdecyduje sąd- na bank była taka reklama
 
Wystarczy wejść na stronę Policji i parę innych :roberteyeblinking:


W sumie strasznie profesjonalne reklamować walkę kogoś kto ma wyrok do odsiedzenia.
Plus ciekawe czy tego Bomby sąd nie zablokuje.
Jeszcze tylko ABW na gali brakuje
Aż mi się przypomina reklama walki Roy Jones Jr: czy zawalczy z Kosteckim?
O tym zdecyduje sąd- na bank była taka reklama
Nawet mnie nie wkurwiaj ! No BOMBA NO PARTY !

Cygan był dobry wariat szkoda , że tak skończył.
 
Nawet mnie nie wkurwiaj ! No BOMBA NO PARTY !

Cygan był dobry wariat szkoda , że tak skończył.
Pod koniec życia Cygan już miał kompletne odpały.
Boże ten legendarny wywiad
Ciekawe czy ta "tajemnicza " to nie był po prostu skutek tego, że narkotyki mu mózg wyżarły
 
W sumie nie ma się co dziwić, dopóki takie osobniki jak Bomba siedzą cicho to nikogo a już szczególnie tzw. "opinii publicznej" nie interesują jakieś przerwy w wyrokach etc. Ale jak jeden z drugim zaczyna zarabiać pieniądze na galach freak MMA to sprawa robi się medialna i ktoś może zacząć zadawać niewygodne pytania w prokuraturze albo sądzie dlaczego właściwie taki osobnik nie garuje całości wyroku? A odpowiedź w stylu "nie ma wolnych miejsc za kratami, więc osoby skazane za lżejsze przestępstwa mają przerwy w wyrokach" bynajmniej nie jest dobra. Jeszcze gorzej, gdy to przerwa ze względów medycznych bo tam to dopiero można naściemniać w papierach.
 
Ciot po tym, co zrobił nie powinien być na żadne freakowe gale kontraktowany
Wręcz odwrotnie, jego zachowanie to była prawdziwa frikowa jazda, a nie sportowcy i friki udające prawilnych sportowców. Ma być cyrk, właśnie taki jak aresztowania typów w dzień gali, spierdolenie z hali parę minut przed walka, koks w szatni na stole, zjebane przemówienia w klatce itd.
 
Wręcz odwrotnie, jego zachowanie to była prawdziwa frikowa jazda, a nie sportowcy i friki udające prawilnych sportowców. Ma być cyrk, właśnie taki jak aresztowania typów w dzień gali, spierdolenie z hali parę minut przed walka, koks w szatni na stole, zjebane przemówienia w klatce itd.
Esencja frikow, takich ich chce widzieć :blablabla:
 
Back
Top