Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Kupowaliście ostatnio jakieś buty, typowo wiosna/lato? Jak coś to może ktoś podrzuci linki, albo same marki, szukałem ze 2h dzisiaj i nic mi się nie podoba, nie wiem co to za moda teraz jest. Nowe Nano Reeboki mają strasznie spierdolone wzory :facepalm:

Przeglądałem głównie te popularne firmy: Adidas, Reebok, Lacoste, TNF. Timberlandy i NB odpadają, trochę już tego miałem ostatnio.
Kupiłem ostatnie te:
Zajebiście wygodne, przewiewne, w ogóle nie czuć jakby się miało buta na nodze. Problem tylko z dostępnością jest.

Jeszcze te kupiłem na jakiejś promce:
 
Kupowaliście ostatnio jakieś buty, typowo wiosna/lato? Jak coś to może ktoś podrzuci linki, albo same marki, szukałem ze 2h dzisiaj i nic mi się nie podoba, nie wiem co to za moda teraz jest. Nowe Nano Reeboki mają strasznie spierdolone wzory :facepalm:

Przeglądałem głównie te popularne firmy: Adidas, Reebok, Lacoste, TNF. Timberlandy i NB odpadają, trochę już tego miałem ostatnio.
Jak masz kase i cenisz sobie wygode to polecam ON Running
a z tanszych to teraz Sketchers testuje, chodzi sie jak na poduszce :lol:
 
Kupiłem ostatnie te:
https://www.zalando.pl/adidas-originals-pw-tennis-hu-tenisowki-i-trampki-core-blackcore-white-ad115o04a-q11.html Zajebiście wygodne, przewiewne, w ogóle nie czuć jakby się miało buta na nodze. Problem tylko z dostępnością jest.
Takie siateczkowe akurat mam, nawet teraz w nich chodzę też adaśki tylko Fluidflow i chciałem coś na zmianę.

Nad tym się zastanawiam i chyba kupię:


Jak masz kase i cenisz sobie wygode to polecam ON Running
a z tanszych to teraz Sketchers testuje, chodzi sie jak na poduszce :lol:
700-800 zł to bym mógł płacić za jakieś dojebane zimówki, na lato to za drogo takie buty.
 
A do zwyklego Spicebomba?
Tego niestety za bardzo nie poważam, nie zrobił na mnie wrażenia, bo mam już za dużo podobnie przyprawowych kompozycji. Jeszcze z podobnym vibe"m są: Initio - Rehab, Bvlgari - Man In Black (bardziej alkoholowy), może flankery a*mena: Mugler - Pure Havane/Pure Malt. D&G - The One EDP.
 
Ja mam takie Terrexy,tylko w innym kolorze. Kupiłem w styczniu,ale jeszcze nie zdążyłem ich założyć,więc się nie wypowiem,czy wygodne :beczka:
Szwagier miał takie właśnie czarno szare i mega wytrzymałe,a ja kupiłem takie
20220105_113748_copy_1845x2460.jpg
 
Takie siateczkowe akurat mam, nawet teraz w nich chodzę też adaśki tylko Fluidflow i chciałem coś na zmianę.

Nad tym się zastanawiam i chyba kupię:



700-800 zł to bym mógł płacić za jakieś dojebane zimówki, na lato to za drogo takie buty.
Terrexy to buty w góry, niezbyt dobrze się w nich chodzi po mieście, bo to w sumie konstrukcja podobna do skorupy, sztywne i niezbyt przewiewne, ale w górach to akurat zaleta, bo dobrze trzymają nogę i dobrze trzymają skały.
 
Back
Top