Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

@Over szukam czegoś w klimatach D&G The One EDP ale o lepszej trwałości. Masz jakieś propozycje?
Nie znam nic mocno zbliżonego, ale w podobnym słodko-przyprawowo-drzewnym klimacie poleciłbym Dior Homme Intense, Dior Homme Parfum (droższe i sporo cięższe), Givenchy Gentleman EDP, Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition. Wszystkie mają o niebo lepszą trwałość. Jeszcze przychodzi mi na myśli Rasasi Sotoor Waaw i Boucheron Jaipur Pour Homme EDT/EDP.
 
@Over męczę się z tym od dłuższego czasu, a moje próby spaliły na panewce. Kiedyś testowo prysnąłem nadgarstek chyba którymś Diorem w tych kwadratowych butelkach, przez dwie, trzy godziny mnie męczył chyba słodkimi, plastikowymi nutami, po czym wszystko ucichło, i weszło jakieś przydymione drewno (hehe) które pachniało tak samo przez cały dzień, a koszula jeszcze dwa czy trzy dni tak pachniała. Chyba drewno, nie męczące, stonowane ale cholernie seksowne, dym lekko kadzidlany, może coś jeszcze, rośliny, piżmo czy ukryta ambra, nie wiem, ale babki się ciągle paczyły jak kot na mysz :suchykarol:
Masz może jakieś sugestie jak to odnaleźć?
Ilekroć zacznę wąchać te diory to robi mi się duszno, wtedy prysnąłem flakonem i wyszedłem żeby zdążyć na imprezę, i potem wiadomo, pamięć ulotna... ::snoopd::
 
@Over męczę się z tym od dłuższego czasu, a moje próby spaliły na panewce. Kiedyś testowo prysnąłem nadgarstek chyba którymś Diorem w tych kwadratowych butelkach, przez dwie, trzy godziny mnie męczył chyba słodkimi, plastikowymi nutami, po czym wszystko ucichło, i weszło jakieś przydymione drewno (hehe) które pachniało tak samo przez cały dzień, a koszula jeszcze dwa czy trzy dni tak pachniała. Chyba drewno, nie męczące, stonowane ale cholernie seksowne, dym lekko kadzidlany, może coś jeszcze, rośliny, piżmo czy ukryta ambra, nie wiem, ale babki się ciągle paczyły jak kot na mysz :suchykarol:
Masz może jakieś sugestie jak to odnaleźć?
Ilekroć zacznę wąchać te diory to robi mi się duszno, wtedy prysnąłem flakonem i wyszedłem żeby zdążyć na imprezę, i potem wiadomo, pamięć ulotna... ::snoopd::
Yyy... Niekoniecznie to był Dior, widzę że DG też ma takie flakony kwadratowe, a i pewnie kilka innych klasyków by się tak zapakowanych znalazło... Ja prdle
 
@Over męczę się z tym od dłuższego czasu, a moje próby spaliły na panewce. Kiedyś testowo prysnąłem nadgarstek chyba którymś Diorem w tych kwadratowych butelkach, przez dwie, trzy godziny mnie męczył chyba słodkimi, plastikowymi nutami, po czym wszystko ucichło, i weszło jakieś przydymione drewno (hehe) które pachniało tak samo przez cały dzień, a koszula jeszcze dwa czy trzy dni tak pachniała. Chyba drewno, nie męczące, stonowane ale cholernie seksowne, dym lekko kadzidlany, może coś jeszcze, rośliny, piżmo czy ukryta ambra, nie wiem, ale babki się ciągle paczyły jak kot na mysz :suchykarol:
Masz może jakieś sugestie jak to odnaleźć?
Ilekroć zacznę wąchać te diory to robi mi się duszno, wtedy prysnąłem flakonem i wyszedłem żeby zdążyć na imprezę, i potem wiadomo, pamięć ulotna... ::snoopd::
Prawdopodobnie Dior Homme Intense. Taki flakon?
1657914338554.png
 
A coś podobnego do Lacoste Essential, jakieś zapachy na lato żeby się tym nie dusić?
Nie znam tego Lacoste i nie wiem jaki masz budżet, ale polecam Versace Pour Homme, Missoni Wave, Mugler Cologne, Guerlain Homme EDP, Dior Homme Cologne, Dolce Gabanna Light Blue Intense lub Dolce Gabana Light Blue Forever (oba spoko). Wszystkie są lekkie, nie męczące więc sprawdzą się w upałach. Guerlain moze troche bardziej na wieczór, bo jest z nich najcięższe.
 
@szplin dobrze pamiętam że to Ty jakieś mega turbo wygodne buty na wędrówki polecałeś?
Co to był za model?
Jak się nie mylę to były to asics gel venture. Pierwszy raz na girach je miałem gdy pierwszy raz Tatry zdobywałem. Nierozchodzone a zero przypału. Mega lekkie i wygodne. Mam nadzieję, że nie popierdoliłem modelu.

Chyba że nie chodzi o przełaje tylko miejskie spacery? To skechersy performace go walk revolution ultra. Najbardziej pasujące mi buty jakie kiedykolwiek mialem (a mam chyba z 60-70 par). Takie jak te, ale męskie (już ich nie produkują, a nie wiem jak inne modele go walków się sprawują).
 
Back
Top