Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

camron-PaulHawthorne.jpg


Po ile takie kożuchy chodzą?
Moja babcia ma takie w szafie. Pytać o cenę?
 
Qrwa jakie okrutne. Na pole bym w nich nawet nie wyszedł, po bym bociany z okolicy wystraszył
Zajebiste buty! Mam takie zielone od kilku lat i chciałem takie czarne bo to najlepsze buty jakie miałem w życiu! :boystop:

Te wszystkie pedalskie nike czy adidasy nie mają podjazdu do Salomonów
 
Zajebiste buty! Mam takie zielone od kilku lat i chciałem takie czarne bo to najlepsze buty jakie miałem w życiu! :boystop:

Te wszystkie pedalskie nike czy adidasy nie mają podjazdu do Salomonów
Nawet jeśli to salomony klepane w chińskiej Wólce?
 
Salomony mają bardzo dobrą renomę, ale tamtych z cingciang na allegro to bym się jednak bał zamawiać
Tak na poważnie to, jak każdy, przechodziłem przez te wszystkie nike itd. i tak jak mówię Salomony to jest w ogóle jakaś klasa wyżej.

Ja w tych zielonych napierdalam już pewnie 4 albo 5 rok no i teraz myślę nad nowymi bo już widać zużycie, ALE dalej są wygodne, w ogóle nie śmierdzą w środku (co prawda dbam o to pewnie bardziej niż przeciętny człowiek) a wszystkie poprzednie firmy, prędzej czy później, prześmierdywały.

Salomony najlepsze.
 
Tak na poważnie to, jak każdy, przechodziłem przez te wszystkie nike itd. i tak jak mówię Salomony to jest w ogóle jakaś klasa wyżej.

Ja w tych zielonych napierdalam już pewnie 4 albo 5 rok no i teraz myślę nad nowymi bo już widać zużycie, ALE dalej są wygodne, w ogóle nie śmierdzą w środku (co prawda dbam o to pewnie bardziej niż przeciętny człowiek) a wszystkie poprzednie firmy, prędzej czy później, prześmierdywały.

Salomony najlepsze.
Timberlanda sobie obczaj,bo mają sporo modeli i robią coraz fajne promocje na oficjalnej stronie.Jakościowo postawiłbym je razem z Salomonami.
 
Dokładnie tak jak @PioTRTek napisał. Natomiast jeżeli chcesz coś co jest 2 poziomy wyżej zarówno nad tym Diorem jak i Pradą, a jest też w dosyc podobnych klimatach czyli świeże, z pewna głębią to polecam Essential Parfums Bois Imperial. Biję je na głowę i daje taka klasą, że ja pierdole. Zebrałem za nie niezliczoną ilość komplementów i nie było chyba sytuacji, żeby ktokolwiek nie zwrócił na nie uwagi z otoczenia. Nadadzą się na każdą okazję, do pracy, na randkę, na luźne wyjście do pubu czy do klubu. Kosztują podobnie, bo koło 340zl za 100ml.
@Over królu złoty, piszę po kolejną rekomendacje w stylu jak powyżej. Ten zapach, który mi poleciłeś jest wykurwisty, zbiera tyle komplementów, że szok.

Tylko problem jest z dostępnością: w jeden dzień rozchodzą się wszystkie flakony. Jestem zapisany na listę i jak będzie dostawa to biorę od razu 2-3 flakony.

Masz może w głowie jeszcze jakieś podobne zapachy? Jeśli tak to biorę w ciemno z twojej rekomendacji
 
@Over królu złoty, piszę po kolejną rekomendacje w stylu jak powyżej. Ten zapach, który mi poleciłeś jest wykurwisty, zbiera tyle komplementów, że szok.

Tylko problem jest z dostępnością: w jeden dzień rozchodzą się wszystkie flakony. Jestem zapisany na listę i jak będzie dostawa to biorę od razu 2-3 flakony.

Masz może w głowie jeszcze jakieś podobne zapachy? Jeśli tak to biorę w ciemno z twojej rekomendacji
Cieszę się, że się podoba i w sumie zdziwiłbym się gdyby było inaczej, bo to nadzapach :D Jest dostępny tutaj:

Co do podobnych zapachów to jedynym zbliżonym jest Marc-Antoine Barrois Ganymede. Jest cięższy, z dodaną skórą, nawet lepszy chyba od Bois Imperial, ale też droższy, bo koło 840zł/100ml.
Ogólnie z bardzo dobrych, nietypowych, świeżych zapachów poleciłbym jeszcze Tom Ford Grey Vetiver, Chanel Platinum Egoiste, Armani Acqua di Gio Profumo, Guerlain Homme EDP, Hermes Terre D'Hermes EDT.
 
Back
Top