Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Co to za kurtalka Marrety? Znawcy, jakis helikon? :zakręcony:
FKYn-Et-NXs-AU8u-B.jpg
 
Co to za kurtalka Marrety? Znawcy, jakis helikon? :zakręcony:
FKYn-Et-NXs-AU8u-B.jpg
 
Jakie masz buty? Poka
Te kupile niedawno, kozackie w chuj... Wczoraj zachcialo mi sie po bagnach lazic w te roztopy i gdyby nie byly wiazane to pewnie by zostaly :lol: ale imo suchutkie skary po takich akcjach
 
Te kupile niedawno, kozackie w chuj... Wczoraj zachcialo mi sie po bagnach lazic w te roztopy i gdyby nie byly wiazane to pewnie by zostaly :lol: ale imo suchutkie skary po takich akcjach
Uuu, zajebiste, nie ślizgają się na lodzie, na chodniku?
 
Ja w zimie chodzę właśnie w Magnumach ale takich wysokich, z tym że kupiłem je lekko z 10 lat temu.
Dobrze to wrozy moim :lol: poprzednio mialem zajebiste niemieckie dockers by gerli ale tak je zniszczylem ze az podeszwa gumowa pekla, nadal je uzytkuje tylko nie na mokre dni... jakby tak dalo rade to pekniecie jakos stopic razem :zakręcony: bo kleic juz probowalem
 
Dobrze to wrozy moim :lol: poprzednio mialem zajebiste niemieckie dockers by gerli ale tak je zniszczylem ze az podeszwa gumowa pekla, nadal je uzytkuje tylko nie na mokre dni... jakby tak dalo rade to pekniecie jakos stopic razem :zakręcony: bo kleic juz probowalem
Ej, zgooglowałem sobie i te dockersy bardzo fajnie, pytanie jak faktycznie z wytrzymałością tego, bo wizualnie to może być extra budżetowa alternatywa względem timbsów
 
Ej, zgooglowałem sobie i te dockersy bardzo fajnie, pytanie jak faktycznie z wytrzymałością tego, bo wizualnie to może być extra budżetowa alternatywa względem timbsów
Bardzo wytrzymale sa, ja je w Anglii katowalem po 25 km dziennie w nich robilem :korwinlaugh: maja juz kilka ladnych lat i skora bez szwanku tylko podeszwa pekla na zgieciu ale nadal sie trzyma tylko jak mokro to przecieka :sad:
 
Jako że już chyba po sezonie to powinny być wyprzedaże, więc: jakieś dobre promki na buty zimowe?

Bo byłem w CCC w jednej z galerii to już nawet butów zimowych nie mają, a liczyłem, że teraz coś upoluję taniego.


P.S. Jebać mustanga maczetami :kis:
 
Jako że już chyba po sezonie to powinny być wyprzedaże, więc: jakieś dobre promki na buty zimowe?

Bo byłem w CCC w jednej z galerii to już nawet butów zimowych nie mają, a liczyłem, że teraz coś upoluję taniego.


P.S. Jebać mustanga maczetami :kis:
Zalando lounge. Co chwilę coś wjeżdża.
 
@Over dobrze pamiętam, że to Ty kiedyś doradzałeś w temacie perfum? Chodzi mi o sytuacje jak podawałeś Neroli Intense i jakieś drugie perfumy, droższe od nich, ale w podobnym klimacie. Kojarzysz o jakie może chodzić?
@HubiSSJ3 @J-Son wy chyba je wtedy kupiliście nawet.

Wątek zniknął razem z serwerami.
 
Back
Top