Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Co myślicie? Nie pamiętam, kto tu był ekspertem od zegarków :usunto:


1600 zł

1600 bym za to nie dał. Choć jak się podoba, to czemu nie ;)
Jak już open heart to naprawdę warto dorzucić kilkaset PLN i wziąć choćby Orient Stara z zagranicy - bo detale i jakość bez porównania do tego.
 
Last edited:
Co myślicie? Nie pamiętam, kto tu był ekspertem od zegarków :usunto:


1600 zł

Nie jestem pewny czy jest tyle wart. Na zegarkach bardzo łatwo przepłacić. W PL często są zawyżone ceny. Sciagnij sobie apkę chrono24 - takie allegro z zegarkami - i najniższa cena za tego sikora, to będzie ta prawdziwa. A jeśli zechcesz, dam Ci namiar na sklepy gdzie zdarzają się dobre ceny.
W Orientach fajne jest to, że robią własne mechanizmy i nie sprzedają ich innym markom, tak jak robi to Seiko czy Citizen.
Jeszcze taka uwaga: jeśli decydujesz się na zegarek mechaniczny/automatyczny, często go noś.
 
Bluzy i swetry dobrej jakości. Gdzie szukać?
Swetry w TKMaxxie możesz popatrzeć. Bluzy Pitbull ma zajebistej jakości :lol: no i jest taka nowa, zajebista firma FORTENE:awesome:
Nie no, Pitek zajebistej jakości to fakt, ale wiadomo jak jest. Ja mam kilka bluz z GAPa, niektóre już pewnie ponad 5 lat i są w chuj porządne. Tylko GAP ma te swoje lepsze i gorsze serie odzieży.
 
Ktoś poleci jakąś dobrą bieliznę termiczną, taką żeby się nie rozpadła po jednym razie i żeby kalesony nie kosztowały 3 stów, taką sobie wymarzyłem :smile:
 
Ktoś poleci jakąś dobrą bieliznę termiczną, taką żeby się nie rozpadła po jednym razie i żeby kalesony nie kosztowały 3 stów, taką sobie wymarzyłem :smile:
Ja tam latam na tych z decathlona i daja rade


 
Kiedyś hip-hopowe ciuchy miały jakość kozacką. Zresztą te "normalne" też były w chuj lepsze. W polarze southpola po 25 latach się zamek rozjebal a bluza zyje. Bluza startera ma 25 lat i jeszcze w robocie mi służy. W robocie noszę czapkę, która ma 30 lat :lol:
 
Kiedyś hip-hopowe ciuchy miały jakość kozacką. Zresztą te "normalne" też były w chuj lepsze. W polarze southpola po 25 latach się zamek rozjebal a bluza zyje. Bluza startera ma 25 lat i jeszcze w robocie mi służy. W robocie noszę czapkę, która ma 30 lat :lol:
Szplin na robocie…
1642374360165.jpeg
 
Kiedyś hip-hopowe ciuchy miały jakość kozacką. Zresztą te "normalne" też były w chuj lepsze. W polarze southpola po 25 latach się zamek rozjebal a bluza zyje. Bluza startera ma 25 lat i jeszcze w robocie mi służy. W robocie noszę czapkę, która ma 30 lat :lol:
Clinic i mass:antonio:
Pamiętam jak kiedyś starych namówiłem na spodnie clinica za chyba 200zl jaki sztos to był. Kiedyś to było :arielcry:
 
Clinic i mass:antonio:
Pamiętam jak kiedyś starych namówiłem na spodnie clinica za chyba 200zl jaki sztos to był. Kiedyś to było :arielcry:
Ja mam crewneck od massa, kupiony 19 lat temu i wygląda ciągle mega dobrze. Nadal trzyma kolor i logo się nie wyprało. Czasem nie mogę w to uwierzyć jaki to jest jakościowy sztos. Teraz żeby mieć coś z tak dobrą jakością to musisz się wykosztować. Wspomniany Alpha industries jest spoko, ale jak chcesz mieć coś na długie lata to polecam CP Company, ale cena X2/3 niestety.
 
Mam bluzę everlasta kupioną jak tylko pokazały się w Poznaniu. 20 lat temu kosztowała chyba 280 złotych. Teraz już widać, że znoszona i sprana, ale jeszcze z 3 lata temu była w bardzo dobrym stanie. Teraz nikt takich ciuchów nie robi.
Clinici i massy wykończyłem w robocie. Gdyby nie to, to pewnie do dziś bym nosił. To była jakość premium
 
A na klopie czytasz Ślizgi? :lol:
"Na desce nie jeżdzę, tego brakowało jeszcze,
Nie czuję po prostu związku, rozjebany nie jestem" :fingers:
Miałem wszystkie numery klanu, ale brachol 3 pierwsze pożyczył kumplowi i teraz mam wszystkie bez trzech pierwszych :arielcry:
 
Dalej trzymają jakość :beczka:
 
Dalej trzymają jakość :beczka:
 
Back
Top