Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Gówno, odpuść. Pewnie na Zalando widziałeś? :lol:

Gówno i przypałowe na dodatek:lol::lol:


PAaaaanie patrz pan jakie Brajtlingi robio! od 1895ego płyną!

Rotary-Aquaspeed-GS00100-04-BRN-Chronograf
Dokładnie tak, na zalando. Tak żem czuł, dobrze że odpuściłem. Zbieram się cały czas do tego Seiko Pressage, ale zawsze coś ważniejszego do kupienia wypadnie :beczka:
 
Na steal alert wrzucił info o przecenach -50% na Nike, adidas, Tommy i coś tam jeszcze na distance.pl. Akurat trafiłem na to kilka minut po dodaniu posta i miałem już trzy pary butów w koszyku i wyjebało stronę i do teraz ledwo działa a minęły dwie godziny
:beczka:
 
Na steal alert wrzucił info o przecenach -50% na Nike, adidas, Tommy i coś tam jeszcze na distance.pl. Akurat trafiłem na to kilka minut po dodaniu posta i miałem już trzy pary butów w koszyku i wyjebało stronę i do teraz ledwo działa a minęły dwie godziny
:beczka:
Też próbowałem, dodatkowo zjebali płatność.
 
Siedzi ktoś w temacie kixow? Niedługo ma być premiera nike dunk low chlorophyll, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji gdzie mogę się zaopatrzyć w nie... Będą dostępne normalnie na stronie Nike? Nie wiem jak duży będzie to drop ale obawiam się że szybko zejdą, zajebisty but w rozsądnej cenie
 
Siedzi ktoś w temacie kixow? Niedługo ma być premiera nike dunk low chlorophyll, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji gdzie mogę się zaopatrzyć w nie... Będą dostępne normalnie na stronie Nike? Nie wiem jak duży będzie to drop ale obawiam się że szybko zejdą, zajebisty but w rozsądnej cenie
Aplikacja Nike SNKRS
 
Chopy, ja wiem, że tu wszyscy AJ PI SI DŻI itd.
ale trzeba mi buty robocze, jakieś zajebiste, cena nie gra roli. Do kostek, nieprzemakalne bo będzie woda, błoto, śnieg itd., pewnie dobrze żeby miały nosek i nie wiem co tam jeszcze jest potrzebne, porządne wykonanie.
 
Chopy, ja wiem, że tu wszyscy AJ PI SI DŻI itd.
ale trzeba mi buty robocze, jakieś zajebiste, cena nie gra roli. Do kostek, nieprzemakalne bo będzie woda, błoto, śnieg itd., pewnie dobrze żeby miały nosek i nie wiem co tam jeszcze jest potrzebne, porządne wykonanie.
LEWER DP2N, a jak potrzebujesz typowo zimowych to LEWER 1704.
Lepszych nie znajdziesz. Włoska robota, nie żadna chińszczyzna.
 
Mógłbym spróbować, cena taka, że jakby co to nawet oddać migrantom na granicy nie byłoby szkoda.

Jestem teraz na telefonie, można w tym sklepie zamówić za pobraniem?
Nie pamiętam jak tam z opłatami. Tylko zauważ, że to wysokie buty. Jeśli nie zależy Ci aż tak na ochronie stopy to lepiej niskie weź. Ja takie noszę "dla zdrowia".
 
Back
Top