Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Niebieskie jednorzędowka od Bytomia. Jest promocja minus 50 procent na wszystko niebieskie. Kupisz za 1200 pln.
Ostatnio przez przypadek trafiłem na ta stronę i mają ciekawe rzeczy, ale teraz zapomniałem o niej na smierć. Wrócę do domu to będę obczajał :D
 
Ostatnio przez przypadek trafiłem na ta stronę i mają ciekawe rzeczy, ale teraz zapomniałem o niej na smierć. Wrócę do domu to będę obczajał :D
Bytom jakościowo dla mnie jest dużo lepszy od Vistuli/Wólczanki, ale przez długi czas miał w chuj konserwatywne projekty trochę się zmieniło. Nie kupuj koszul od Bytomia. Dobre jakościowo, ale nie potrafię ich samu wyprasować wyprasować.
 
Bytom jakościowo dla mnie jest dużo lepszy od Vistuli/Wólczanki, ale przez długi czas miał w chuj konserwatywne projekty trochę się zmieniło. Nie kupuj koszul od Bytomia. Dobre jakościowo, ale nie potrafię ich samu wyprasować wyprasować.
Okej. Dzięki za info :D a laczki jakie wybrać pod taki kolor gajerka?
 
Okej. Dzięki za info :D a laczki jakie wybrać pod taki kolor gajerka?
czarne buty, czarne skarpetki, biała koszula, albo krawat (nie wydziwiałbym i poszedł w ciemną czerwień - nie da się spierdolić) albo muszka, z majtkami sobie poradzisz, ale Cotton World wyszły z mody.
 
Okej. Dzięki za info :D a laczki jakie wybrać pod taki kolor gajerka?
Idź w jasny brąz, do niebieskiego wchodzi perfecto. Ze skarpetami można pokombinować, spod dobrze dopasowanych spodni powinno je być odrobinę widać, także może być coś w stylu grochów/rombów, albo klasyka, kolor garnituru. Koszula na studniówkę tylko biała, ale wtedy mucha/krawat nie mogą być czarne do brązowych butów, ja złamałbym kompozycję czymś takim: http://www.poszetka.com/product-pol-2838-mucha-w-grochy.html. Pasek oczywiście brąz, pod kolor butów i przy dobrze wytaliowanym garniturze wyglądasz jak król życia. Powodzenia!
 
przy dobrze wytaliowanym garniturze wyglądasz jak król życia
Tu przykład Króla.
Conor-McGregor-Fashion-Style-Suiting-Separates.jpg
 
Są dwa rodzaje ludzi - dobierasz skarpety pod buty, albo pod spodnie. Dobieram pod buty.
Raczej pod spodnie, ale nie jest to sztywna zasada, ma się wszystko ładnie łączyć wizualnie w moim odczuciu, skarpetki mogą sobie być nawet kurwa gumigotowe, jeśli mi wizualnie nie zaburzają kompozycji.
Tu przykład Króla.
Conor-McGregor-Fashion-Style-Suiting-Separates.jpg
Niby nie jest to garnitur, Conor nosił do tego trampki, o ile dobrze kojarzę, ale prędzej na wesele poszedłbym w tej stylówie niż w białej koszuli z krótkim rękawem i krawacie z mikrofibry. Niesamowicie piękny mężczyzna, tak BTW.
 
Są dwa rodzaje ludzi - dobierasz skarpety pod buty, albo pod spodnie. Dobieram pod buty.
Są różne kroje garniturów, jeżeli bierzemy po uwagę oficjalny to stonowany kolor. W wersji mniej oficjalnej często właśnie skiety czy kolor podszewki to chęć własnego wyróżnienia się z tłumu.
 
@herrflick Kup porządny zegarek z taki budżetem w ogóle bym nie patrzył na marki modowe.
Ja też jestem laikiem w zegarkach, ale zobacz co mi koledzy pomogli wybrać :

 
@herrflick Kup porządny zegarek z taki budżetem w ogóle bym nie patrzył na marki modowe.
Ja też jestem laikiem w zegarkach, ale zobacz co mi koledzy pomogli wybrać :



Jasne,dlatego zapytałem.Problem leży w tym że oprócz tego musi mi jeszcze się podobać.I tu się zaczynają schodki bo podobają mi się tylko nieliczne egzemplarze :)
 
Jasne,dlatego zapytałem.Problem leży w tym że oprócz tego musi mi jeszcze się podobać.I tu się zaczynają schodki bo podobają mi się tylko nieliczne egzemplarze :)
Modeli Zegarków jest tysiące, więc na pewno coś sensownego znajdziesz ;)
 
A tak czysto teoretycznie zapytam Fossil produkuje warte uwagi zegarki? Bo ostatnio wysyp Fossili wsrod znajomych
 
A tak czysto teoretycznie zapytam Fossil produkuje warte uwagi zegarki? Bo ostatnio wysyp Fossili wsrod znajomych
Niestety, ale ta marka to shit.
Nie popadajmy w paranoje, mówimy tu o niedrogim gadżecie dla niewymagającego odbiorcy, modowym dodatku który odmierza czas. I jak nie trafi się na trefny egzemplarz (bo to ostra masówka) to swoją role spełnia. I z pewnością quartzowy fossil odmierza punktualniej czas niż Twój uroczy automatyczny Orient aqua;)

Po 300-400 można wyhaczyć trochę ciekawostek.
12950242_724095614393844_1824123987_n.jpg

16315080500_72e253720d_c.jpg
 
Jeśli chodzi o kwarce to jest to solidna marka, zegarki są ładne i niedrogie.

Czarli proszę Cię...:siara:

Fossil jak najvardziej produkuje ładne zegarki, ale jak zawsze, wszystko zależy od tego czego oczekujemy. Jesli ktoś chcociaż trochę zwraca uwagę na zegarek tak jak na to jakie buty zakłada to średnio będzie wyglądać jak masz na nogach but za 400-600 zł, koszulę za 200-300 zł, płaszcz czy marynarkę za xxx zł , a na ręku coś co lepjej chować pod rękawem. Osobiście pierwsze na co patrzę u np. kontrahentów to zegarek, póżniej buty.
Nie chodzi o to żeby wydawać krocie. Do 500 zł można mieć fajnego Orienta, Seiko. Oba w automacie. Polecam zwrócić również uwagę na coś poza szwajcarami: Stowa, Vostok, vintydżowe zegarki rosyjskie.

Co do owego "swiss made" wywołanego przez @Masta. Obecnie ta metka jest mocno naciągana i, jeśli nie poruszamy się w sprawdzonych markach taich jak Oris, Eterna, Tag i wyżej, podchodziłbym mocno ostrożnie do tematu swiss.
 
Nike ma promocje na wszystkie J Retro. Kod JORDAN25 to - 25% ceny.

O kurwa.... Dlaczego??????
Chuj, chyba wykorzystam już opcje prezentowe na urodziny i przyszłe święta:)

Mistrzy powiedz mi jeszcze czy chrono to mus w przypadku Twojego przyszłego zegarka?
 
O kurwa.... Dlaczego??????
Chuj, chyba wykorzystam już opcje prezentowe na urodziny i przyszłe święta:)

Mistrzy powiedz mi jeszcze czy chrono to mus w przypadku Twojego przyszłego zegarka?

Raczej tak. Jestem wdzieczny za pomoc,przejrzalem wszystkie opcje ktore podeslales i oprocz tej Certiny to nic mi nie podeszlo-bede jednak zwracal uwage. W sumie to chyba nie ma sensu abys tracil czas abys szukal czegos dla mnie, bo mimo ze to beda fajne i niezawodne zegarki,to nie beda dla mnie miec tego czegos.Najwyzej jak cos mi sie spodoba to tu wrzuce i ocenisz.
Dzieki raz jeszcze,doceniam naprawde.Pozdro.
 
Raczej tak. Jestem wdzieczny za pomoc,przejrzalem wszystkie opcje ktore podeslales i oprocz tej Certiny to nic mi nie podeszlo-bede jednak zwracal uwage. W sumie to chyba nie ma sensu abys tracil czas abys szukal czegos dla mnie, bo mimo ze to beda fajne i niezawodne zegarki,to nie beda dla mnie miec tego czegos.Najwyzej jak cos mi sie spodoba to tu wrzuce i ocenisz.
Dzieki raz jeszcze,doceniam naprawde.Pozdro.

No ciężkim Klientem jesteś:)

Zerkaj na forum Klubu Miłosników Zegarów i Zegarków. Masz tam dział sprzedam. Często trafiają się mega okazje. Forum to raczej pasjonaci i nawet jak sprzedają zegarek używany to jest w doskonałym stanie z kompletem pudeł i dolumentów. W Twoim budżecie można już coś fajnego wyrwać. Z chrono będziesz musiał iść na kompromis: albo kupujesz kwarca, albo rezygnujesz z chrono na rzecz jakiegoś nurka na kajdanie np. Automat w chrono w miarę dobrej marki to koszt rzedy 2,5-3 k zł plus.

Co do Certiny to polecam. Miałem swego czasu ten model, ale w wersji Kubica. Jednak z czekoladową tarczą robi robotę już samą kolorystyką.
Powodzenia i dawaj znać co i jak. No i nie rób głupich rzeczy typu zakup jakiejś odzieżówki:)
 
Poniżej projekt forumowy. Zegarek limitka, robiony na zamówienie forumowiczów. Dostępny tylko w odsprzedaży. Wersje kolorystyczne od żółtej, przez srebrną do niebieskiej. Stan NOS czyli nigdy nie noszony, nówka. Koszt 600 zł
vra.jpg
 
Back
Top